کافه وصال

در شکم گردی این هفته، واقعیت ها ر ا درباره کافه وصال خیابان پزشک بخوانیم
سه شنبه 14 شهریور / 1 / 2022

کافه وصال

ماه قبل برای یک دورهمی دوستانه در کافه وصال خیابان پزشک جمع شده بودیم. البته بعد از رسیدن و سوال از پرسنل متوجه شدیم که فقط یک کافه نیست که با اسم کافه وصال و یا شبیه به آن فعالیت می کند. این کافه بزرگ و دلباز، دکور خیلی خاص و ویژه ای دارد که سختگیرترین افراد را هم راضی می کند. از آنجایی که کافه وصال در محل پر رفت و آمدی قرار گرفته و جزو مکان های معروف هم هست؛ بیشتر وقت ها شلوغ و پر جمعیت است. آن روز هم به خاطر تعداد بالای ما و پر بودن میزها، به طبقه بالا هدایت شدیم. طبقه بالا فضای دنج تر و آرامتری دارد. البته در کل تصورتان از کافه به عنوان یک محل آرام و ساکت را در کافه وصال پیدا نمی کنید! برای ما که یک جمع دوستانه و شلوغ بودیم سر وصدای محیط آزار دهنده نبود؛ اما به نظر من این کافه مناسب قرارهای دو نفره یا تکی رفتن نیست.

تا وقتی همه جمع شوند و سفارش هایشان را انتخاب کنند؛ مدت نسبتا زیادی طول کشید اما پرسنل کافه با خوش رویی منتظر ماندند.

منوی کافه وصال بخش های متنوع و زیادی دارد و شما حتما می توانید چیزی باب طبعتان پیدا کنید؛ انواع قهوه و نوشیدنی و حتی پاستا و پنینی. البته قیمت ها کمی بالاست و این شاید کار را سخت کند.

سفارش ها به جز غذاها؛ در ظرف های خیلی قشنگ و دوست داشتنی رسید. کمی صبر کردیم تا بقیه سفارش ها هم برسد و بعد مشغول خوردن شدیم. متاسفانه کیفیت سفارش ها هیچ کداممان را راضی نکرد!

به نظر می رسید فراپه هایی که سفارش داده بودیم فقط از شیر درست شده اند و عملا فراپه ماسالا و فراپه موکا فرقی با هم نداشتند! حجم پاستاها هم کم بود و به زحمت یک نفر را راضی می کرد.

در کل اگر انتظارتان از کافه یک محیط زیبا و بزرگ با دکور خاص و جذاب است و اینکه بتوانید مدت طولانی با دوستانتان وقت بگذرانید؛ کافه وصال خیابان پزشک مناسب شماست. ولی اگر دنبال کافه دنج هستید یا طعم و قیمت خوراکی ها برایتان اهمیت دارد، کافه های مناسب تری هم می توانید پیدا کنید.

البته صبحانه های کافه وصال طرفداران بیشتری دارد و به نظر می آید کیفیت بهتری داشته باشد.

آدرس: کریمخان، آبان شمالی (عضدی)، خیابان پزشک، پلاک ۱۰

نویسنده: متینه ایقائی