کرپ کافه پردیس زندگی

تا بحال کافه کرپ صادقیه در پردیس زندگی را امتحان کرده اید؟
سه شنبه 14 شهریور / 0 / 2518

کرپ کافه پردیس زندگی

همیشه دلم می خواست جایی نزدیک خانه پیدا کنم که برایم «پاتوق» شود. اما کافه ها و رستوران های منطقه، یا خیلی شلوغ بودند یا به نظر آنقدر جذاب نمی رسیدند که بخواهم مدت زیادی از وقتم را آنجا بگذرانم.تا اینکه پارسال بعد از دیدن فیلمی در پردیس زندگی، اتفاقی به کافه ای در طبقه دوم رسیدم.

وقتی در کوچکش را بین آن همه مغازه پیدا می کنید، فکرش را هم نمی کنید که کافه ای به این قشنگی منتظرتان باشد! یک سمت کافه شیشه ای است وچشم اندازش پارک سرسبز روبرو و خیابان ابوذر است. این چشم انداز زیبا و دکوری که برای هر جزئش فکر شده، اولین چیزیست که به چشمتان می آید. همه پرسنلی که در کرپ کافه کار می کنند خیلی خوش اخلاق هستند و با روی باز، شما را راهنمایی می کنند. وقتی وارد می شوید، سالن کوچکی با دو میز می بینید. کانتری که سفارش های شما آنجا تهیه می شود هم کاملا در معرض دید است. با چند پله به طبقه بالا می رسید. جایی که با دکور آبی و زرد جذابش و وسایل قشنگ و خاصی که در آن استفاده شده؛ قطعا به دلتان می نشیند. اگر بتوانید جایی رو به پنجره پیدا کنید، چند برابر لذت خواهید برد.

منوی کرپ کافه خیلی حرفه ای طراحی شده و پر از ترکیباتی است که در کافی شاپ های عادی نمی بینید. مخصوصا در بخش قهوه ها، تنوع بالایی در منو وجود دارد. البته تخصص این کافه همانطور که از اسمش پیداست، تهیه انواع کرپ هاست. چه کرپ های غذایی با گوشت؛ سوسیس؛ کالباس؛ پنیر و...چه کرپ هایی که برای میان وعده درست می شوند و داخلشان انواع میوه؛ نوتلا و… است.

حجم سفارش ها کاملا مناسب و حتی زیاد است و چیدمانشان؛ هوش از سرتان می برد! یکی از چیزهایی که باعث می شود این کافه انتخاب اول من باشد، این است که هرچقدر بخواهید می توانید بمانید و بعد از نیم ساعت، مجبورتان نمی کنند کافه را ترک کنید.

یکی دیگر از مزیت های کرپ کافه این است که می توانید تولدها و مراسم هایتان را اینجا به زیباترین شکل ممکن برگزار کنید.

پاتوق دوست داشتنی من؛ معایبی هم دارد. اول از همه اینکه سیگار کشیدن در طبقه بالا آزاد است و اگر تعداد افراد سیگاری زیاد بشود یا به بوی سیگار حساس باشید؛ مجبورید طبقه پایین بشینید.

مشکل بعدی این است که در منوی کافه؛ جای خوراکی هایی مثل شیک و گلاسه خالی است و اگر چندان اهل قهوه یا خوردنی های جدید نیستید؛ حق انتخاب زیادی ندارید.

چند وقتی است که کرپ کافه شلوغ تر از قبل شده و شعبه دیگری هم دارد. اما من هنوز هم موقع انتخاب یک کافه برای خلوت کردن با خودم یا برای قرارهای دوستانه، گزینه اولم کرپ کافه است.

اگر به کرپ کافه آمدید، به جز کرپ های فوق العاده اینجا؛ ماست و گرانولش را هم حتما امتحان کنید. اگر هم عاشق قهوه اید خیالتان از کیفیت قهوه ها راحت باشد.

برای رفتن به کرپ کافه صادقیه، به بلوار آیت الله کاشانی، خیابان ابوذر؛ پردیس زندگی؛ طبقه دوم بروید و در انتهای راهرو پیدایش کنید!

قیمت این کافه نسبت به کیفیت و محیطش کاملا مناسب است.

نویسنده: متینه ایقائی