سوشی،غذایی لذیذ و دوست داشتنی!!

حتی اگر غذاهای دریایی را دوست ندارید، امتحان سوشی را از دست ندهید!!
سه شنبه 14 شهریور / 0 / 1390

سوشی،غذایی لذیذ و دوست داشتنی!!

سوشی ها از لذیذترین و هیجان انگیزترین غذاها هستند. البته نکته مهم این است که در تهیه آن ها باید از مواد تازه و با کیفیت استفاده کرد. یکی از بهترین جاهایی که می توانید این غذا را تجربه کنید،سوشی بار آووکادو،واقع در پارک پرنس،در محدوده ونک است.مکانی آرام و دلنشین،مناسب قرار های دونفره یا خانوادگی.

هنگام سفارش غذا هر سوالی که در رابطه با محتویات غذاها داشتید می توانید از گارسون بپرسید،ایشان با حوصله به سوالات شما پاسخ می دهند و کمک می کنند که غذای مناسب با ذائقه خود را انتخاب کنید. حدودا ۲۰ دقیقه زمان می برد تا غذای شما آماده شود. در این بین می توانید از غذاهایی که بر روی نوار متحرک رو به روی شما موجود است استفاده کنید. بعضی از آن ها این قدر ظاهر جذابی دارند که آدم را وادار به خوردنشان می کنند. التبه به صورت حساب خود توجه کنید. سوشی ها اصلا غذاهایی با صرفه اقتصادی نیستند. یک بشقاب ۵ تایی  حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان هزینه دارد و قطعا شما را سیر نخواهد کرد،چرا که بسیار کم حجم اند.

وقتی غذا را برای شما بیاورند،احتمالا از رنگ بندی جذاب و تزئینات زیبای آن شگفت زده خواهید شد.این غذا را باید با چاپستیک نوش جان کنید و این خود قسمت جذاب ماجرا است!

اگر برای شما فقط سویا سس آوردند،تقاضای سس تند کنید، هر دوی این سس ها بسیار خوشمزه اند. پیشنهاد می کنم سوشی را با هردو امتحان کنید.

همراه با سوشی می توانید،انواع نوشیدنی از جمله آب میوه های طبیعی و چای سبز را امتحان کنید.اما نوشابه اصلا با این غذا تناسبی ندارد. سوشی ها بسیار کم کالری و سالم اند.

 

آدرس:ونک،خیابان ملاصدرا،خیابان شیراز شمالی،کوچه حکیم اعظم،مجتمع پارک پرنس،جنب بانک پاسارگاد.

 

#مهساـجعفری