تجربه خوشمزه و جالب در سردار جنگل

اوان کافه در سردار جنگل، کافه ای که باید تجربه کنید
شنبه 18 شهریور / 2 / 1972

تجربه خوشمزه و جالب در سردار جنگل

«اوان کافه»

اگر تا بحال به سمت غرب تهران رفته باشید حتما برج های جام جم همت در خیابان سردار جنگل به چشمتان خورده است. ولی شاید ندانید یکی از دوست داشتتنی ترین کافه های غرب شهر، در این برج ها قرار دارد. وارد خیابان سردار جنگل که شوید، در کوچه پس کوچه های روبروی برج جایی برای پارک ماشین پیدا خواهید کرد. در محوطه بیرونی برج چند کافه می بینید؛ اما سعی کنید از آنها چشم پوشی کنید تا نتیجه صبرتان را ببینید.

به طبقه اول برج های تجاری که رسیدید، راهرو را تا انتها بروید. به محوطه خیلی خلوت و پرتی می رسید که کافه اوان در آن خودنمایی می کند. کافه خیلی در دید نیست و شاید همین باعث شده محلی دنج و آرام و دوست داشتنی باشد. بیرون کافه هم چند میز و صندلی چیده شده که اگر صبح ها یا کمی قبل از غروب آفتاب به کافه رفتید، اصلا نشستن در این فضا و لذت بردن از محیط را از دست ندهید!

وارد کافه که می شوید محو طراحی خاص و زیبای آن می شوید. محیط کافه نسبتا تاریک است که شاید برای بعضی افراد خوشایند نباشد و چراغ های خاص و قشنگی فضا را روشن می کنند.در گوشه های کافه چند کتابخانه کوچک قرار دارد که می توانید از کتاب هایش استفاده کنید. در بخش اول کافه سیگار کشیدن آزاد است. کمی آن طرف تر سیگار کشیدن ممنوع می شود و برخلاف انتظار سیستم تهویه آنقدر قوی هست که بو و دود اصلا اذیتتان نکند! محیط کافه خیلی دنج و گرم است؛ آنقدر که تا بحال نشده کسی با من به این جا بیاید و مشری دائمیش نشود. یک میز بزرگ و مبل هم در گوشه دیگری از کافه هست که مناسب دورهمی های دوستانه و پرجمعیت است.

وقتی سر میزتان نشستید و حسابی از محیط لذت بردید، می توانید از منو سفارش بدهید. منوی کافه تکمیل است و مخوصا اسموتی ها و نوشیدنی هایش تنوع خیلی زیادی دارند. کافه من خوش اخلاق هم وقتی به سراغتان می آید توضیحات کاملی درباره همه آیتم های منو می دهد. اسموتی پینک لاور و سوفله شکلات، نقطه قوت کافه اوان است و خیلی ها به خاطر سوفله و اسموتی به اینجا می آیند.

آوردن سفارش ها در کافه شاید کمی طول بکشد؛ اما وقتی سفارش هایتان را می بیند که با دیزاینی جذاب سر میزتان می آیند، به این نتیجه می رسید که ارزش این همه انتظار را داشته است. می توانید هرچقدر خواستید از سفارش ها و محیط عکس بگیرید. تا هر وقت بخواهید هم می توانید در کافه بمانید و خیالتان راحت باشد کسی از شما نخواهد خواست محیط را ترک کنید.

پیشنهاد میکنم اصلا حضور در اوان کافه را از دست ندهید. قیمت های این کافه نسبت به کیفیتشان معقول است.

نویسنده: متینه ایقائی


کاربر

من سه بار به کافه رفتم فضای زیبایی دارداما منو اش هم متنوع است اما از طعم خبری نیست علت سه بار رفتنم هم امتحان انواع منو بود اما اگر طعم سفارشتان برایتان مهم نیست فضای ارام و زیبایی دارد

پاسخ
مدیر