دونفره های امروزی،در کافه ای به قدمت ۱۳۰۶ هجری شمسی!

شنبه 18 شهریور / 0 / 2084

دونفره های امروزی،در کافه ای به قدمت ۱۳۰۶ هجری شمسی!

این روزها به واسطه سریال محبوب شهرزاد،کمتر کسی است که کافه نادری را نشناسد! پاتوق قرار های فرهاد دماوندی و شهرزاد سعادت.کافه ای که اگر به واسطه این سریال با آن آشنا شده باشید،در اولین حضور خود در آن ممکن است کمی توی ذوقتان بخورد! چرا که خبری از آن کافه شیک و تر تمیز نمی بینید. فضایی ساده و قدیمی. یک قسمت کافه است و در کنار آ‌ن رستوران .

ساعت کاری از ۱۰صبح تا ۷ بعد از ظهر است و در رستوران آن فقط ناهار سرو می شود. شاتوبریان کافه رستوران نادری خیلی معروف است،اما اگر آن را برای نهار انتخاب کردید توقع غذایی فوق العاده  نداشته باشید. در ضمن ناهار زود تمام می شود،سعی کنید تا ساعت ۱۳ خودتان را به خیابان جمهوری برسانید. چرا که معمولا باید صبر کنید تا میز خالی برای نشستن پیدا کنید.

بعد از ناهار خوب است به کافه بروید. محبوب ترین قسمت منو کافه،بستنی است. من یک بار که پرسیدم گفتند،بستنی ها را خودشان با دستگاه درست می کنند. طعم بستنی های کافه نادری با همه بستنی هایی که تا به حال خورده اید فرق دارد، یک طعم نوستالژیک. پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید!

قهوه های این کافه هم خوشمزه است. همراه با قهوه یک لیوان آب هم برای شما می آورند. 

این کافه و رستوران از نظر قیمت متوسط اند.

در کل در کافه نادری بهتر است خیلی جزئی نگر نباشید و توقعتان را پایین بیاورید تا از فضای نوستالژیک آن لذت ببرید.

این کافه معمولا مملو از افراد مختلف است، توریست،دانشجو،افرادی میانسال که برای دورهمی با دوستانشان به آن جا آمده اند و افرادی که برای خاطره سازی دوران نامزدی پشت میز و صندلی های آن نشسته اند.

فکر می کنم ارزش یک بار امتحان کردن را دارد!

 

آدرس: خیابان جمهوری،پایین تر ازچهاراه استانبول،بین خیابان ۳۰ تیر و چهارراه استانبول،پلاک ۵۲۴

 

#مهساـجعفری