ولیعصر با کافه گودو

یک قرار دوستانه در کافه گودوی ولیعصر
سه شنبه 21 شهریور / 0 / 3324

ولیعصر با کافه گودو

ماه قبل،بعد از کلاس بسیار ضعف داشتم و به سمت چهارراه ولیعصر در حرکت بودم که یک کافه کوچک با پنجره های آبی و گلدانهای چیده شده رو به رویش نظرم را جلب کرد.داخل کافه شدم.فضای چوبی با قاب هایی بر دیوار که داخل آنها نان فرانسوی گذاشته بودند توجهم را به خود جلب کرد.از همان ابتدا گارسون که یک خانم تقریبا خوش اخلاق بود با من همراه شد.از آنجایی که همیشه طبقه دوم را ترجیح میدهم به سمت پله ها رفتم.

گارسون تا طبقه بالا کنار میز،من را همراهی کرد و منو را تحویل داد و رفت.بعد از گذشت زمان زیادی گارسون برای گرفتن سفارش بازگشت و من از آنجایی که تنها بودم و فضا خیلی آرام بود و حتی موسیقی هم درحال پخش نبود کمی خسته شدم.

سفارش من موهیتو به همراه سالاد مخصوص گودو بود که پس از گذشت مدت تقریبا کوتاهی حاضر شد.سالاد مخصوص داخل ظرف سنتی نسبتا بزرگی با گوجه های خشک شده به زیبایی تزیین شده بود.گوجه های خشک شده داخل سالاد به همراه تکه های مرغ که با سس بسیار خوش طعمی مزه دار شده بودند طعم مطبوع و دلنشینی به سالاد بخشیده بود.

موهیتو به نسبت ظاهر خوب و مناسبی داشت ولی از معایب آن میتوان به عدم استفاده از نعنای تازه و آب گازدار اشاره کرد و این در صورتی است که بالای منو نوشته شده تمامی مواد مورد استفاده تازه و ارگانیک است که این یکی از معایب این کافه در نظر من محسوب میشد.

از دیگر معایب این کافه دیر آمدن گارسون برای گرفتن سفارش است و این موضوع زمانی خودش را بیشتر نشان میدهد که تنها و گرسنه باشید.

عیب دیگر کافه گودو این است که استعمال سیگار در طبقه بالا آزاد است و همین موضوع باعث پشیمانی من برای انتخاب طبقه بالا شد.

کافه گودو مزیت هایی هم دارد که از نظر من اولین چیزی که در لحظه ی ورود،جالب به نظر میرسد این است که تمامی پرسنل خانم هستند حتی گارسون!!و این موضوع در نظر من که یک خانم هستم جالب بود.

از دیگر مزیتهای کافه گودو این است که شما تا مدت زیادی بدون هیچ تذکری میتوانید آنجا بمانید.

یکی از مزیت های دیگر اینست که در این کافه از لیوان و ظروف لب پر خبری نیست و تمیزی ظروف یکی از مزایای کافه گودوی ولیعصر است که در نظر من اهمیت به سزایی داشت.

در آخر اگر قرار است همراه دوستانتان در یک کافه کوچک با قسمتی تقریبا مناسب در مرکز شهر جمع شوید کافه گودو میتواند گزینه خوبی برای شما باشد .قیمت این کافه به نسبت محصولاتی که عرضه میکند متوسط است.