گران قیمت ترین خودرو های تهران کدامند؟

گران قیمت ترین ماشین های تهران چه مدلی دارند؟
یکشنبه 26 شهریور / 12 / 5152

گران قیمت ترین خودرو های تهران کدامند؟

گران‌قیمت‌ترین خودروهای تهران کدام‌اند؟

5 خودروی گران قیمت در تهران

خودرو های پلاک نشده زیادی در تهران وجود دارند ولی در این مقاله سعی شده ا خودرو های پلاک شده مد نظر قرار بگیرند

 

 

 

 

 

 

 


رتبه ی پنجم : BMW I8

این خودروی هیبریدی، با سوخت ترکیبی در 4.4 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. طراحی آن کاملا منحصربه‌فرد و و نکته‌ی مهم در مورد این خودرو، پشتیبانی نکردن نماینده‌ی BMW  در ایران از آن است. این خودرو هم‌اکنون با قیمتی بین 2 تا 3 میلیارد در ایران فروخته می‌شود.


رتبه چهارم :   Benz S500

این خودروی لوکس بی‌نظیر با موتور بسیار قوی، در مدت 5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد. موتور آن 4.7 بوده و از سوخت ترکیبی برای حرکت استفاده می‌کند. این خودرو قیمتی برابر 95 هزار دلار در خارج از کشور داشته و در ایران قیمت آن بین 2.5 تا 3 میلیارد معامله شده است.

 

رتبه سوم : بنتلی کانتیننتال جی تی

این خودروی بی‌نظیر و بسیار کمیاب در بازار ایران شاید تنها خودروی پلاک شده از این برند در ایران باشد. این خودرو در مدت 3.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن 305 کیلومتر در ساعت می‌‍باشد. تخمین قیمت آن در ایران بسیار مشکل است، ولی با توجه به قیمت 200 هزار دلاری‌اش می‌توان قیمت آن را حدود 4 میلیارد تومان تخمین زد.

 

 

رتبه دوم : مرسدس بنز SLS AMG Black Series


این خودروی زیبا که طراحی ناب بنز است، چشم هر بیننده‌ای را به خودش مشغول می‌کند. این بنز بی‌نظیر در مدت 3.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن 315 کیلومتر در ساعت می‌باشد. قیمت این بنز زیبا در خارج از ایران حدود 275 هزار دلار بوده که در ایران به 5.5 میلیارد می‌رسد.

 

 

رتبه اول : فراری 458 ایتالیا

 

این خودرو لقب سریع‌ترین خودروی ایران را یدک می‌کشد. این خودروی زیبا تنها در 3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در می‌رسد و سرعت آن معادل 240 کیلومتر در ساعت می‌باشد. قیمت آن در خارج از ایران 250 هزار دلار بوده و در ایران به حدود 6 میلیارد تخمین  زده شده است.

 

خودرو های دیگری نیز مانند فورد ماستانگ و هامر نیز در کشور پلاک شده‌اند که از قیمت آن‌‌ها رقم مشخصی در دست نیست. بعد    از خودروهای ذکر شده، خودروهای مازراتی و برخی مدل‌های بنز و BMW  رتبه‌های بعدی گران‌ترین خودروهای تهران هستند.