تهران زیر پای ما

دوشنبه 27 شهریور / 0 / 1306

تهران زیر پای ما

هر جایی از شهر تهران که بتوان منظره ای زیبا از این شهر پر هیاهو را دید،طرفدارانی دارد.دیدن منظره این شهر بزرک لذت بخش است.فرقی نمی کند،وقتی در پی جایی دنج برای تفکر باشیم، یا در کنار عزیزانمان پر از هیجان. 

بام تهران یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین این ارتفاعات است.که در تمام ساعات شبانه روز نیز امکان تردد درآن وجود دارد. جایی مناسب برای پیاده روی و ورزش.اگر اهل پیاده روی باشید می توانید تمام مسیر را راه بروید،و اگر نه از اتوبوبس هایی که مخصوص رفت آمد در مسیر در نظر گرفته شده است استفاده کنید. 

در انتهای مسیر به دنبال امکاناتی خارق العاده نباشید،نه با انبوه رستوران مواجه می شوید و نه با وسایل ورزشی و بازی متنوع. البته از امکانات رفاهی موجود در آن می توان به باشگاه تیراندازی با کمان که در مسیر بام است نام برد و باشگاه بانجی جامپینگ که در انتهای مسیر است.این باشگاه اولین باشگاه جامپینگ در ایران بوده که شامل سکوی 40 متری پرش و همچنین پیست اسکیت است. البته سکوی پرش فقط ویژه آقایان است.

در کل می توان گفت،بام تهران به منظره بی نظیرش شناخته می شود و محلی خوش و آب هوا برای ساعت ها نشستن و نگاه کردن به تهران،این شهر پر ماجرا است. واندیشدن به این که در این فضایی که به چشم انتهایی ندارد ما کجا هستیم؟

آدرس:انتهای خیابان ولنجک