فست فود بیگ بنگ، شروع خوشمزه در غرب تهران

یک انتخاب عالی، یک شام خاطره انگیز، یک غذای خوشمزه، همه در نزدیکی شماست.
سه شنبه 28 شهریور / 0 / 1191

فست فود بیگ بنگ، شروع خوشمزه در غرب تهران

رستوران بیگ‌بنگ
 

 

سالاد سزار در ظرف بزرگ با سس فراوان و خرده‌های نان، پیتزای ایتالیایی مخصوص خوشمزه با تکه‌های استیک و زیتون سیاه، در کنار پپسی و سس فلفل سبز، اینها تنها اشاراتی به پیشنهادهای خوشمزه در رستوران بیگ‌بنگ شهر زیبا می‌باشد.

 


شکل جدید فست‌فود‌ها تقریبا پنج سالی هست که در تهران رواج پیدا کرده‌اند. قبل از آن عموماً مغازه‌ها رستوران بودند، یا ساندویچی‌های کوچک؛ اما در این سال‌ها فست‌فود‌های بزرگ‌تر، با فضاهای روشن و سقف‌های بلند در تهران رواج پیدا کرده‌اند.

 


اوایل، این برندهای تجاری را فقط در شمال شهر می‌توانستیم پیدا کنیم، و محدوده‌ی غرب با وجود تمام پیشرفت‌هایش فست‌فودهای مدرنی نداشت. اما حدود سال 1393 در یکی از فرعی‌های نه‌چندان شلوغ شهرزیبا، کنار میدان کودک، یک فست‌فود جدید با طراحی خاص بازگشایی شد. یادم می‌آید اوایل بسیار خلوت بود. با توجه به محصور شدن محله‌ی شهرزیبا به وسیله‌ی اتوبان باکری، اصلا دور از ذهن نبود. اما چند وقت پیش که که به این فست‌فود مراجعه کردیم، اصلا جای سوزن انداختن نبود. فست فود بیگ‌بنگ همان‌طور که از اسمش هم مشخص است، از جمله‌ی اولین طراحی‌های مدرن خوراکی در غرب تهران بود، که حالا با توجه به کیفیت غذ به یکی از برندهای شلوغ در این منطقه تبدیل شده است.


قیمت رستوران تقریبا متناسب بوده و با توجه به حجم و کیفیت غذاها معمولا هر غذا برای بیش از یک نفر کافی است. از غذاهای خوب این رستوران می‌توان به پیتزاها و سالادهای آن اشاره کرد. البته انواع مرغ‌ها از نظر طبخ نیز حرف‌هایی را برای گفتن دارند. از دیگر فواید آن می‌توان به اینترنت رایگان نیز اشاره کرد که حجم خاصی را برای هر موبایل در نظر گرفته است.

 


از در که وارد می‌شوید، آشپزخانه کمی جلوتر از شما و به صورت اپن قرار دارد. چندقدم جلوتر، منو را چسبانده‌اند و بعد از انتخاب، هزینه را باید پرداخت کنید. فضای مغازه به دو قسمت تقسیم شده است و چند میز هم در جای دنج‌تری از مغازه قرار گرفته‌اند. این مجموعه گنجایش حدود 90 نفر را دارد. با توجه به قرارگیری در نبش کوچه، از نور و دید خوبی برخوردار است؛ فضای داخلی آن بسیار شیک و آرام و حدود 150 متر می‌باشد؛ و با توجه به قرارگیری در محله ای نسبتا خلوت، معمولاً اطراف رستوران جای پارک پیدا می‌شود.

 


برای رفتن به این رستوران در صورتی که خودرو دارید، کافی‌ست از میدان الغدیر شهر زیبا وارد خیابان کانون شوید، و بعد از پیچیدن در خیابان مخابرات و گذر از میدان کودک، سمت چپ را نگاه کنید. همچنین در صورتی که ماشین ندارید می‌توان از ایستگاه صادقیه سوار اتوبوس یا تاکسی‌های شهران-کوهسار شوید، و بعد از گذر اتوبوس از روگذر باکری، پیاده شوید. نبش بلوار شهر زیبا می توانید فست‌فود بیگ‌بنگ را مشاهده کنید.

وب‌سایت رستوران بیگ‌بنگ:
http://www.bigbangfood.ir

تلفن رستوران بیگ‌بنگ:
8884 4433 021

آدرس رستوران بیگ‌بنگ:
www.yon.ir/bigang