سنسو؛ حس خوب یا بد؟

رستوران پر آوازه سنسو را امتحان کرده اید؟
شنبه 1 مهر / 5 / 3967

سنسو؛ حس خوب یا بد؟

اگر اهل رستوران رفتن و مخصوصا تجربه غذاهای ایتالیایی باشید؛ به احتمال قوی در رستوران ایتالیایی سنسو یک وعده غذا میل کرده اید یا حداقل، اسمش را شنیده اید.

ساکنان بلوار فردوس شرق، به دیدن صف های بلند جلوی در این رستوران  و ترافیک خیابان رامین جنوبی تا بعد از نیمه شب عادت دارند. اما اگر اولین بار است که به این ناحیه آمده اید؛ احتمالا از دیدن این جمعیت جلوی در رستوران متعجب می شوید. رستوران ایتالیایی سنسو که حالا اسمش را به «حس خوب» تغییر داده، زمانی کاملا ناشناخته بود و معمولا صف بلندی جلوی فست فود همسایه اش، «ATF» دیده می شد. اما با افت کیفیت ای تی اف؛ و تغییر ذائقه مردم به سمت رستوران های ایتالیایی، سنسو آرام آرام جایش را بین مردم پیدا کرد و امروز سخت می شود رقیبی با این میزان محبوبیت برایش نام برد.

سنسو در بلوار فردوس شرق، خ رامین جنوبی قرار دارد. احتمال اینکه شما در ترافیک سنگین این منطقه بتوانید جای پارک مناسبی پیدا کنید خیلی زیاد نیست اما چند پارکبان استخدام شده اند که شما را برای یافتن محل پارک خودرو راهنمایی می کنند. رستران سنسو که حالا با خرید رستوران کناری ظرفیت بیشتری پیدا کرده، نمای شیشه ای دارد و شما جمعیت زیاد مردم را داخل آن می بینید. اما تعداد بیشتری در بیرون رستوران و کنار باغچه ها ایستاده و منتظرند. اگر قصد دارید به این رستوران بروید؛ حتما از قبل رزرو کنید تا زمان تقریبی حضور در این محل را به شما اطلاع دهند. در غیر این صورت در شب های تعطیل و مناسبت ها، تا دو- سه ساعت هم مجبور به ایستادن در صف هستید.

محیط داخلی رستوران در نظر اول، چندان جالب توجه نیست. همه اجزا معمولی و مثل رستوران های دیگر است. فضا نسبتا نیمه تاریک و رنگ محیط کرم قهوه ای و چوبیست. تعداد پیشخدمت های سنسو زیاد است و با لباس های هم شکل منتظرند تا به شما خدمت رسانی کنند. شلوغ بودن فضا، همهمه زیاد و حس تحت نظر بودن باعث می شود من در این فضا چندان احساس راحتی نکنم و معذب باشم. اما اکثر افراد از این وضع راضی اند.

منوی رستوران سنسو شامل پیتزاها، پاستا ها، سالاد، نوشیدنی، استیک و غذاهای دریاییست. همه گزینه ها در این رستوران بسیار خوشمزه و دلچسبند اما نمی شود از سالاد سزار و پاستاهای سنسو گذشت. در همه نظرسنجی های اینترنتی؛ سالاد سزار سنسو به عنوان بهترین سالاد سزار تهران معرفی می شود؛ هم با مرغ سوخاری و هم با مرغ گریل شده که البته سالاد با مرغ سوخاری هم کالری و هم جذابیت بیشتری دارد. قیمت این سالاد تقریبا 27000 تومان است.

حجم غذاهای این رستوران بسیار زیاد و دو نفره است. کیفیت غذاها هم بسیار عالی است. اما انتخاب سنسو آنقدرها هم منطقی نیست. این روزها تعداد رستوران های با کیفیت ایتالیایی زیاد شده و شما می توانید با صرف زمان کمتر؛ در آرامش بیشتری غذایی نزدیک به کیفیت سنسو را بخورید. اما شاید یک بار تجربه پاستا پستو و سالاد سزار حس خوب، ارزش منتظر ماندن را داشته باشد.

نویسنده: متینه ایقائی


کاربر

عاااااالي بود با اينكه صف طويلي داشت ولي خييييلي زود نوبتمون شد و از سالاد سزار و استيك و پيتزا فيلادلفياش خييييلي لذت برديم