نمایشگاه لوازم و تحریر برج میلاد

حتما از نمایشگاه لوازم و تحریر تهران بازدید کنید
یکشنبه 2 مهر / 1 / 2376

نمایشگاه لوازم و تحریر برج میلاد

این روزها حال و هوای تهران جدا از شلوغی مسافرت های آخر فصل و میهمانان در حال تردد در گوشه و کنار شهر بوی خوش کتاب و دفتر دارد.

 


چند روز پیش که برای بازدید از برج میلاد تهران رفته بودم متوجه شدم هر ساله همین موقع نمایشگاهی با عنوان لوازم التحریر و صنایع دستی برای استقبال از پاییز و شروع مدارس برپا می شود. واقعا جذاب بود.به هر سویی که نگاه می کردم رنگ ها با چشمهایم بازی می کردند.

 

 


کیف و کفش های رنگارنگ در کنار دفتر ها و لوازم التحریر خوش آب و رنگ واقعا خودنمایی می کردند.دو غرفه کتاب هم در آنجا به چشم می خورد که یکی از آنها انتشارات آوای مکتوب و دیگری انتشارات سبز رایان گستر بود.البته در غرفه ی انتشارات آوای مکتوب از دو کتاب داستان ترجمه شده بسیار جذاب هم در این نمایشگاه رونمایی شد که برای اولین بار در ایران به چاپ رسیده بود .

 


غرفه ی دیگر هم به نوبه ی خود بسیار دیدنی به شمار می رفت.کتاب های روانشناسی و کتاب های بسیار نفیسی که با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می شد هر مخاطبی را وسوسه می کرد که گشتی کوتاه در میان کتابها بزند.هر دو غرفه تخفیف های 25% تا 50% برای کتابها داشتند که خوب خیلی به نفع دوست داران کتاب بود.

 


غرفه های دیگر هم تخفیف های خیلی خوبی داشتند.خلاصه تقریبا تمام مایحتاج آموزشی در آنجا یافت می شد. بهترین قسمت این نمایشگاه این بود که تقریبا همه ی غرفه ها محصولات صد در صد ایرانی ارائه کرده بودند که با عبور از هر قسمت حس غرور از پیشرفت اقتصاد کشور را در مخاطب ایجاد می کرد.غرفه ها وسایل کمک آموزشی برای سنین 2 سال تا مقطع دانشگاهی را شامل می شدند.و ناگفته نماند که یک غرفه صنایع دستی هم در این مجموعه دایر بود که تمامی محصولات ارائه شده در آن ساخت ایران عزیز و همگی دست ساز و به دست هنرمندان ایرانی شکل گرفته بود...

 


امیدوارم سال آینده زودتر اقدام به بازدید از این مجموعه کنم و به شما هم پیشنهاد می کنم که حتما آنرا از دست ندهید.در کنار بازدید از برج زیبای میلاد می توانید خرید خوبی هم داشته باشید.