کافه اروپایی در تهران

کافه دستساز در سعادت آباد شما را به دل اروپا می برد.
شنبه 15 مهر / 0 / 693

کافه اروپایی در تهران

کوچه و خیابان های سعادت آباد، پر از کافه ها و رستوران هاییست که بسیار مدرن و اروپایی ساخته شده اند. یکی از جذاب ترین کافه ها در این سبک، کافه «دستساز» است. 
این کافه قبلا یک فروشگاه لوازم خانگی بوده و حالا هم با وجود تغییر کاربری، از همان ظروف و لوازم خیلی دوست داشتنی و قشنگ استفاده می کند که باعث شده محیط کافه دستساز با همه کافه های شهر متفاوت باشد.
البته الان هم این لوازم زیبا برای فروش گذاشته شده اند و شما همانطور که روی صندلی های سفید و جذاب کافه نشسته اید می توانید از تماشایشان لذت ببرید. محیط کافه دستساز با رنگ های ملایم و لوازم فانتزیش، شبیه خانه عروسک هاست و کمی دخترانه به نظر می آید! اما حتی آقایان هم از این همه ظرافت و زیبایی لذت خواهند برد.
منوی کافه خیلی متنوع نیست و نقطه قوتش، بیشتر پاستاها و غذاهاست و بعد هم بخش اسموتی ها. قیمت در این کافه بالاست اما به نظر من به کیفیتش می ارزد. 
توصیه میکنم اصلا صبحانه خوردن در این محیط خیلی زیبا را از دست ندهید. مرباهای صبحانه سرد هم توسط خودشان درست می شود و به شکلی که تا بحال در هیچ کافه ای ندیده اید سرو می شود. این کافه در سعادت آباد، خیابان سپهر دوم قرار دارد.