خاص ترین هدیه ها را از کجا بخریم؟

هدیه هایی که بسیار خاص و چشم گیر باشند را می شناسید؟
چهارشنبه 19 مهر / 0 / 2260

خاص ترین هدیه ها را از کجا بخریم؟

چه کسی می تواند ادعا کند که برای خرید هدیه تا به حال به مشکل نخورده است؟ هر قدر نسبت هدیه گیرنده نزدیکتر باشد و عزیزتر؛ انتخاب کادوی مناسب که عمق علاقه ما را نشان دهد سخت تر می شود. اما واقعا خرید چه کادویی می تواند عزیزتان را خوشحال و ذوق زده کند؟

تا چند وقت قبل؛ خرید یک جعبه پر از گل های رز منظم؛ برگزاری یک جشن با شکوه و… هدیه های چشمگیری به نظر می رسیدند اما به لطف اینستاگرام؛ این هدایای «لاکچری» دیگر نشان دهنده خلاقیت شما نیستند و به هدیه هایی دم دستی تبدیل شده اند.

ما یک لیست تهیه کرده ایم از هدایایی که می توانید برای عزیزتان تهیه کنید و تا آخر عمر یادش بماند برای خوشحال کردنش چقدر انرژی گذاشته اید.

  1. شکلات دستساز: شکلات فروشی هایی مثل «ایلیو» شکلات های دستسازی تولید می کنند که اسم و طرح مورد نظرتان را روی آن ها حک می کنند. البته شرکت های دیگری هم هستند که روی شکلات های کاکائویی معمولی؛ اسمی که سفارش بدهید را می زنند اما طعم و ظاهر شکلات های دستساز بسیار متفاوت است. قیمت این هدیه بالاست، اما اگر کسی که می خواهید برایش شکلات سفارش دهید علاقه ای به این سبک کادوها نداشته باشد، شاید برایش جالب نباشد.

  2. کارتی برای همه رستوران ها: خیلی ها تولد را در یک رستوران معروف یا رستورانی که فکر می کنند برای مخاطبشان دوست داشتنی است می گیرند. اگرچه این شیوه برای خیلی ها خوب و قابل قبول است؛ اما هم کمی تکراری به نظر می آید و هم عملا حق انتخاب دوستتان را در انتخاب زمان و مکان و همراهان از بین برده اید. پیشنهاد ما، تهیه کارت «فیدیلیو کلاب» است. با این کارت فرد می تواند هر وقت خواست از رستوران های لوکس، استفاده کند.

  3. جواهرات طراحی شده: جذاب ترین هدیه ای که می تواید به یک خانم بدهید؛ طلاست. آن هم نه یک طلای معمولی؛ بلکه زیورآلاتی که نشان خواهند داد شما چقدر با روحیات طرف مقابلتان آشنایید و برای کوچکترین علاقه مندیش ارزش قائلید. کافی است شعر یا طرح مورد علاقه دوستتان را به مغازه های ساخت زیورآلات در پاساژ قائم تجریش یا کریمخان بدهید و هدیه ای چشم گیر فراهم کنید.

  4. کارت مرکز اسپای هانا: شما کارتی به عزیزتان می دهید تا هر وقت خسته، غمگین و یا بی انرژی بود بتواند انرژی از دست رفته اش را بازیابی کند. آن هم در یک مرکز ژاپنی و با استفاده از انواع ماساژ، اسپا؛ اتاق نمک و در کنار مراسم سوشی خوردن! کارت هایی که این مرکز ارائه می دهد در قیمت های مختلف هستند و بی اندازه جذاب و هیجان انگیز به نظر می آیند.

این ها فقط نمونه ها کوچکی هستند از هدایای خاصی که به عزیزانتان حس مورد علاقه و توجه بودن را القا می کنند. با توجه به این لیست حتما خودتان هم می توانید هدایایی که نشان دهنده ذوق شما هستند را پیدا کنید. یادتان باشد هدایای خاص و کم نظیر، تاثیری چندین برابر بیشتر از هدایای روتین و گران قیمت دارند.

نویسنده:متینه ایقائی