رستوران مریخی

تا وقتی مریخ هست، چرا جلوی در سنسو و میخوش منتظر بمانیم؟
شنبه 29 مهر / 0 / 473

رستوران مریخی

شب های تعطیل، بلوار فردوس مخصوصا سر خیابان رامین، به فستیوال شکم گردی تبدیل می شود. تعداد زیاد رستوران هایی که در این ناحیه قرار گرفته اند و محبوبیت و شهرت بعضی از آن ها باعث می شود عده بسیار زیادی برای غذا خوردن به اینجا بیایند. شاید باورش برایتان سخت باشد اما خیلی ها از شمال یا شرق تهران به اینجا می آیند و ساعت ها منتظر می مانند تا بتوانند در سنسو یا میخوش غذا بخورند.

به همین خاطر وقتی شبهای تعطیل از این محل می گذرید، فشردگی جمعیت حیرت زده تان می کند. شاید حدود دویست نفر را ببینید که جلوی رستوران جمع شده اند و حتی عده ای فروشنده و بازاریاب هم با استفاده از این جمعیت، اجناسشان را عرضه می کنند.

«مریخ» نام مجموعه رستورانی است که بعد از این رستوران های معروف افتتاح شد و شامل فست فود؛ رستوران ایتالیایی و رستوران ملل است. رستوران ایتالیایی و فست فود مریخ؛ درست روبروی میخوش قرار گرفته اند و شاید اگر در دنیای برندها زندگی نمی کردیم؛ افراد منتظر جلوی در، به رستوران مریخ می آمدند و وقتشان را به جای خیابان در رستوران می گذراندند.

فست فود مریخ که طبقه بالاست،  با شیشه پوشیده شده و به بیرون کاملا دید دارد. البته فضایش کاملا فست فودی است و خودتان باید سفارش بدهید و بعد از اینکه صدایتان کردند هم خودتان باید بروید و غذا را تحویل بگیرید.

فست فود مریخ خیلی بزرگ است و ار تعدادتان زیاد است، گزینه بسیار مناسبی برای شماست. منوی رستوران شامل انواع برگر؛ ساندویچ، مرغ سوخاری، پیتزا و پاستاست. اگر هم در رستوران ایتالیایی جا برای نشستن پیدا نکردید؛ می توانید به اینجا بیایید و از منوی ایتالیایی سفارش بدهید تا برایتان بیاورند.

پیتزاها هم به صورت ایتالیایی و هم آمریکایی سرو می شود و باید موقع سفارش حتما یادآوری کنید. خوشمزه ترین پیتزاهای اینجا پیتزای استیک و رست بیف است که البته اولی طعم سیر دارد و شاید همه دوستش نداشته باشند. اما اگر با سیر مشکلی نداشته باشید، حتما عاشقش خواهید شد.

حجم غذاهای فست فود مریخ خوب و سیرکننده است و به نسبت قیمتش کیفیت خیلی بالایی دارد. مثلا قیمت پیتزای استیک در حدود 28 هزار تومان است و اگر یک نان سیر خوشمزه هم سفارش دهید، برای دو نفر کاملا کافی است.

آدرس: صادقیه- بلوار فردوس شرق- جنب رامین جنوبی

نویسنده: متینه ایقائی