بهترین پیتزافروشی تهران کجاست؟

طعم پیتزای کدام رستوران را هرگز فراموش نمی کنید؟
چهارشنبه 3 آبان / 1 / 1584

بهترین پیتزافروشی تهران کجاست؟

اولین بار که دوستی پیشنهاد داد به پیتزافروشی «چارچیز» برویم؛ خیلی استقبال نکردم. به نظر نمی آمد مغازه کوچک در بین ابر رستوران های محدوده تجریش، شانسی داشته باشد. اما همان یک بار جزء بهترین خاطرات من از شکم گردی هاست.

حالا چارچیز دوست داشتنی؛ پاتوق کوهنوردها و کسانی که وقت زیادی در تجریش می گذراندند؛ به نیاوران کوچ کرده است. اما هیچ خبری بهتر از این نمی شود به دوستداران قدیمیش داد که از کیفیت چارچیز محبوب ما؛ چیزی کم نشده است. رستورانی کوچک که شاید دکور جمع و جور و خاصش، با آن چراغ های نئونی و دیوار نوشته ها نشان ندهد که چه پیتزاهای خوشمزه ای اینجا سرو می شود.

پیتزاهای این رستوران خیلی بزرگ و سیر کننده اند و به راحتی یک پیتزا و یک سیب زمینی، دونفر را سیر می کند. پیتزاهای استیک، پستو و حتی سبزیجات، بسیار خوشمزه اند و لذتی که خوردن این پیتزاها دارد در هیچ کجا پیدا نمی شود. مواد درجه یک و تازه و دست و دلبازی در مصرفشان باعث ایجاد این طعم دلپذیرند.

سیب زمینی مخصوص چارچیز هم با سرو خاص و طعم فوق العاده اش، جزء جدایی ناپذیر سفارش ما از رستوران محبوبمان است. البته چارچیز رستوران لاکچری نیست و به جای ظاهر خاص، طعم به یادماندنی پیتزاهایش شما را به اینجا می کشاند. قیمت های چارچیز کم نیست ولی با توجه به کیفیت غذاهایش؛ پیتزای سی تومنی به نظر ناعادلانه نمی آید.

آدرس: نياوران ، انتهاي خيابان مقدسي ، خيابان همايون ، خيابان مريم ، كوچه صادقي ، كوچه افتخاري ، پلاك ٤٠

نویسنده: متینه ایقائی