کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه(قسمت دوم)

رستوران سطح بالای لبنانی با مفصل ترین بوفه صبحانه
چهارشنبه 24 آبان / 0 / 855

کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه(قسمت دوم)

از لذت خوردن صبحانه در بوفه ها و سلف سرویس های تهران در مقاله قبلی گفتیم. یکی از بهترین بوفه های صبحانه را هم برایتان معرفی کردیم. این بار هم سراغ یکی از خوشمزه ترین رستوران های صبحانه دار رفته ایم که البته احتمالا خیلی هایتان مشتری دائمش هستید.

رستوران کوبابای جردن را خیلی هایتان به عنوان یک رستوران سطح بالای لبنانی و عربی می شناسید و شاید به خاطر همین فکر کنید صبحانه رستوران هم از غذاهای عربی درست شده. اما اشتباه نکنید! بوفه صبحانه کوبابا ، حسابی پر و پیمان است و با هر سلیقه ای، شما را راضی می کند!

فضای رستوران، حال و هوای شرقی و گرم دارد و مهم ترین مزیتش؛ بالکن زیبا و دوست داشتنیش است که البته خیلی هم زود پر می شود. فقط باید یادتان باشد که حتما رزرو کنید. محیط کوبابا خیلی بزرگ نیست و به خاطر مشتریان زیاد صبحانه، اگر دیر بجنبید بوفه را از دست داده اید.

نکته دیگری هم که باید مد نظر قرار بیرد؛ این است که در کوبابا میها نزدیک همند و شما آنقدر ها فرصتی برای گپ زدن ندارید. مخصوصا که صدای موزیک رستوران هم زیادی بلند است.

در صبحانه کوبابا، هرچیز که بخواهید هست! از انواع خوراکی های سرد گرفته تا املت های خاصی که با مواد انتخابی خودتان و همانجا تهیه می شود. قیمت بوفه صبحانه برای همه این موارد، 55 هزار تومان است.

آدرس: جردن، خیابان گلخانه، شماره 257، طبقه اول

نویسنده: متینه ایقائی