تجربه لوکس با قیمت اقتصادی

طعم خوش پیتزای ایتالیایی در محیطی آرامش بخش
شنبه 11 آذر / 0 / 426

تجربه لوکس با قیمت اقتصادی

رستوران آروما در یک نقطه نسبتا پرت و نامعلوم قرار گرفته، شاید به خاطر همین هم نشستن پشت میز و صندلی باکلاس و زیبایش لذت زیادی دارد؛ حسی شبیه به پیدا کردن گنج!

به مجتمع آفتاب که رسیدید پله ها را پایین بیایید. سمت راستتان در یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی تهران را می بینید. یکی از نقاط قوت آروما که همان اول کار نظرتان را جلب می کند؛ این است که جلوی درش منوی رستوران را روی پایه بلندی قرار داده اند و اگر می خواهید ببینید اینجا باب طبعتان هست یا نه؛ لازم ندارید وارد رستوران شوید.

اگر از منوی آروما خوشتان آمد یا قبلا تعریفش را خوانده بودید؛ وارد رستورانی می شوید که طراحی مدرن و زیبایش دلتان را می برد. میز و صندلی های راحت و فضای سبز و زرشکی، محیطی آرام و پرسنل خوش اخلاق و صدای آرامش بخش موزیک؛ همه و همه باعث می شوند تجربه لذت بخشی از این رستوران داشته باشید.

تنوع منوی آروما کم نظیر است. از سوپ فوق العاده خوش طعم و خامه ای و پیش غذاهای متنوع تا انواع پیتزاهای ایتالیایی و آمریکایی، ساندویچ؛ پاستا و حتی بشقاب سوشی را در این منو می توانید پیدا کنید.

پیشنهاد می کنم یکی از پیش غذاهای خوشمزه آروما را حتما امتحان کنید. قارچ سوخاری اینجا واقعا با تمام قارچ هایی که تا به حال خورده اید فرق دارد. بسیار تازه و لذیذ و خوش طعم! چیپس و پنیر آروما را هم اگر یک بار امتحان کنید مشتری پر و پاقرصش می شوید! نوشیدنی های طبیعی این رستوران هم واقعا طبیعی هستند و اگر اهل موهیتو هستید؛ حتما باید اینجا امتحانش کنید. پیتزاهای آروما واقعا پر ملات و سیرکننده اند و اگر یک پیتزای تک نفره آمریکایی و یک پیش غذا سفارش بدهید، دو نفرتان کاملا سیر خواهید شد. اگر هم بیشتر از دو نفرید، گزینه پیتزای دو نفره یک انتخاب اقتصادی و هوشمندانه حساب می شود.

قیمت این رستوران با توجه به محیط؛ کیفیت بالای غذا و پرسنل واقعا مناسب است. مثلا قیمت پیتزا 8000تومان، پیتزا در حدود 26000تومان و موهیتو هم9000 تومان است. اگر حواستان را جمع کنید؛ احتمالا می توانید پکیج تخفیف دار این رستوران را هم از سایت ها پیدا کنید که واقعا به صرفه و اقتصادی است.

نویسنده:  متینه ایقائی