بهترین کافه پاسداران کجاست؟

از باحال ترین مکان هایی که نمی شود از آن گذشت!
شنبه 25 آذر / 2 / 1168

بهترین کافه پاسداران کجاست؟

بعضی خیابان ها با اسم بعضی کافه ها گره خورده است. یعنی امکان ندارد در آن محل قدم بزنید و گشتتان را با سر زدن به کافه یا رستوران معروف آنجا کامل نکنید. مثلا وقتی در خیابان پاسداران کاری دارید، کجا بهتر از «کافه روبرتو» را سراغ دارید تا خستگیتان در برود؟

روبرتو کافه بزرگ و معروفیست که با ظاهر شیشه ای و جذابش توجه ها را به خودش جلب می کند. اگر دنبال کافه ای تاریک، کوچک و پر رمز و رازید؛ اینجا مکان مناسبی برای شما نیست.

کافه روبرتو یک کافه بزرگ، دلباز، روشن و شلوغ است. پر از رنگ و هیجان و نشاط؛ شبیه جوان های پر ششور و شری که اینجا جمع می شوند و گپ می زنند. به خاطر همین ویژگی ها اینجا برای زوج های جوان و قرارهای عاشقانه به اندازه قرارهای دوستانه و دورهمی های شلوغ مناسب نیست. معمولا هم گروه های دوستی، کافه روبرتو را برای جمع شدن انتخاب می کنند.

محیط و دکوراسیون این کافه بسیار باسلیقه و مدرن چیده شده و همه سلیقه ها را راضی می کند. از دیوار بزرگ مشکی سمت چپ که پر از فرمول های عجیب شیمی است و احتمالا عکس هایش را در شبکه های اجتماعی دیده اید گرفته تا میز بزرگ وسط کافه که میز «سوشال» است و اگر اهل آشنایی های عجیب با آدم های غریبه و تازه هستید، به دردتان می خورد!

منوی کافه روبرتو حسابی پر و پیمان است و انواع صبحانه، شیک؛ دسر؛ سالاد و.. را می توانید در آن پیدا کنید. کافه های اینجا هم معروف است و خیلی ها برای ماکیاتو و اسپرسو به روبرتو می آیند. از نظر من؛ وافل و نوشیدنی های طبیعی کافه روبرتو را اصلا نباید از دست داد.

اگر اهل طعم های جدید و تا حدی ناآشنا هستید، سالاد آسیایی با سس بادام زمینی را هم امتحان کنید که شبیهش را هیچ کجا پیدا نخواهید کرد.

در این هوای سرد، سوپ های کافه روبرتو هم از موارد بسیار پرطرفدار منو هستند. قیمت کافه با توجه به محل و کیفیت غذاها مناسب و متوسط است.

آدرس:پاسداران، بوستان دوم، پلاک 4

نویسنده: متینه ایقائی