کافه یا خانه پرنسس های دیزنی در تهران؟

بهترین تولد برای دخترهای فانتزی را اینجا بگیرید.
شنبه 25 آذر / 0 / 756

کافه یا خانه پرنسس های دیزنی در تهران؟

شاید شما هم که بچه بودید، آرزو داشتید خانه ای از شکلت، آبنبات و یا همبرگر داشته باشید. اما هرچه بزرگ تر شدیم، فانتزی هایمان هم رنگ و بوی دیگری به خود گرفت. خانه ای عروسکی، هزار رنگ و شبیه خانه های کارتونی شاید رویای مشترک خیلی از دخترها بوده باشد.

شاید عجیب باشد که بخواهیم کافه ای را دخترانه یا پسرانه معرفی کنیم، اما واقعا نگاهی به این عکس ها بیندازید؛ این دکوراسیون فانتزی و رویایی همانقدر که می تواند دخترها را شیفته خودش کند؛ می تواند پسرها را هم زده و بی علاقه کند!

دکوراسیونی بی اندازه رویایی و فانتزی، درست مثل خانه پرنسس های دیزنی، در کافه شکسپیر منتظر شماست. اگر دختری با ذوق، لطیف و فانتزی در اطرافیانتان هست که برایتان مهم است خوشحالش کنید، هیچ چیز به اندازه دعوت به این کافه گزینه مناسبی به نظر نمی رسد.

اینجا برای تولد گرفتن دوستانه و حتی یک سوپرایز عاشقانه، بی نظیر است. مخصوصا که پرسنل فوق العاده خوش اخلاق و خوش روی کافه شکسپیر، در سورپرایز کردن و چیدمان میز تولد، حرفه ای و کاربلد هستند و قطعا شبی فراموش نشدنی خواهید داشت.

تنوع منوی اینجا بالاست و از آیتم های کافی شاپی تا انواع سالاد و پاستا و… را دربرمی گیرد. اما توصیه می کنیم تا حد امکان از منوی کافه سفارش بدهید و سراغ غذاهایش نروید.

قیمت ها همان طور که به نظر می رسد بالاست. محل قرار گیری کافه و فضای خارق العاده ای که این محل دوست داشتنی دارد، باعث می شوند قیمت منو بالا باشد.

اگر دلتان یک کافه خاص، فانتزی و پر از حس خوب می خواهد و کیفیت و قیمت خیلی برایتان مهم نیست، اینجا می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

آدرس: چهارراه پارک وی، میدان الف، خیابان محمودیه، کوچه تیر 4

نویسنده: متینه ایقائی