بوفه صبحانه در تهران

کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه(قسمت سوم)
شنبه 2 دی / 0 / 605

بوفه صبحانه در تهران

در سایت منطقه ها قبلا درباره بوفه های صبحانه  مطالبی را منتشر کرده ایم. در این پست می خواهیم یکی دیگر از بوفه های صبحانه تهران را بررسی کنیم که کمی ارزان تر و معمولی تر از بوفه های قبلیست که بررسی کردیم.

رستوران پن در ملاصدرا؛ شیراز جنوبی واقع شده و سال هاست که در این مکان مشغول به فعالیت است. در این سالها مدیریت رستوران عوض شده و به خاطر همین تغییرات اساسی زیادی در آن به وقوع پیوسته است.

حدود یک ماه قبل؛ با بن هایی که از سایت های تخفیف گروهی خریده بودیم؛ به این رستوران آمدیم تا صبحانه بخوریم. یکی از مزیت های بزرگ این رستوران این است که دسترسی خوبی دارد و  بر خیابان واقع شده. در نتیجه به راحتی می توان پیدایش کرد.

رستوران پن کوچک است و بیشتر از سه- چهار میز ندارد. وسط رستوران میز بزرگی هست که آیتم های صبحانه گرم و سرد روی آن چیده شده است.

مواردی که روی این میز چیده شده کمتر از منوهای صبحانه قبلی است. سوسیس و کالباس؛ انواع مربا و پنیر و کره؛ املت؛ عدسی و...از مهم ترین موارد منوی صبحانه هستند. برای نوشیدنی ها، به جز دو پارچ شربت آلبالو و پرتقال؛ چند فلاسک هم کنار میز قرار دارد که می توانید از طعم های مختلف چای ها و دمنوش های بسته بندی انتخاب کنید یا اینکه سه در یک نوش جان کنید.

میز کوچک دیگری هم کنار رستوران قرار گرفته که دو سه مدل نان روی آن چیده شده.

اگر بخواهیم رستوران پن را با بوفه های معروف و سطح باالای تهران مقایسه کنیم؛ خیلی رستوران جالبی به نظر نمی رسد. اما با توجه به قیمت مناسب این رستوران؛ تنوع و کیفیت بوفه خوب به نظر می آید.

اما قیمت کم یا هیچ دلیل دیگری؛ نمی تواند باعث شود که پرسنل رفتار نامناسبی داشته باشند. رفتار غیر حرفه ای و نامودبانه پرسنل پن؛ بزرگترین نقطه ضعف این رستوران حساب می شود.

قیمت بوفه این رستوران 35 هزار تومان است که البته می توانید در سایت های تخفیف گروهی؛ آن را به قیمت 20 هزار تومان هم تهیه کنید.

آدرس: ونک، ملاصدرا، شیراز جنوبی، نبش خیابان برزیل، پلاک ۱۷

نویسنده: متینه ایقائی