سفر به تاریخ با رستورانی در ونک

رستوران ترمه، کارگاه ساخت پل ورسک بوده است.
سه شنبه 19 دی / 0 / 1765

سفر به تاریخ با رستورانی در ونک

شاید اگر بگوییم رستوران باکیفیتی هست که کارگاه ساخت قطعات پل ورسک در زمان جنگ جهانی دوم بوده است؛ فکرش را هم نکنید که این رستوران امروزه در دانشگاه الزهرا قرار گرفته است.

این سوله و کارگاه، سال ها بعد به این دانشگاه ملحق شده و صاحبان خوش سلیقه آن، در طراحی دکوراسیون سنتی رستوران سنگ تمام گذاشته اند و فضایی بسیار گرم و دلچسب پدید آمده است که برای افرادی که ب دکورهای ایرانی و قدیمی علاقه دارند؛ می تواند بسیار جذاب باشد.

این رستوران یک فضای باز باغ مانند هم دارد که تابستان ها یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن شب هاست. دیواره های رستوران هم با داستان هایی از شاهنامه پوشانده شده است که شما را وارد فضای قهوه خانه های قدیمی و نقالی می کند.

پرسنل هم لباس های سنتی پوشیده اند و با یک شربت خوش عطر و طعم سنتی از شما پذیرایی می کنند. منوی رستوران انواع غذاهای سنتی و ایرانی و حتی فرنگی را شامل می شود.

قیمت غذاهای این رستوران واقعا مناسب است و حجم و کیفیت سفارش ها هم خیلی خوب است. اگر می خواهید مهمانی خانوادگی تان را در یک رستوران برگزار کنید، اینجا یکی از بهترین گزینه هاست و  خودشان هم چندین منوی پیشنهادی برای بهتر برگزار کردن مهمانی هایتان دارند.

پیشنهاد ویژه ما به شما؛ انتخاب جوجه چینی؛ دیزی یا کوفته است. اگر هم دوست داشته باشید می توانید از سالاد باری که روی یک گاری زیبا چیده شده انتخاب کنید و یا خودتان هرکدام از آیتم ها را که می خواهید به تنهایی سفارش بدهید. این رستوران از نظر جای پارک هم هیچ مشکلی ندارد و می توانید بعد از صرف غذا هم در محوطه قدم بزنید یا چای خوشمزه و مخلفات را سفارش بدهید.

آدرس: تهران ، میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، میدان شیخ بهایی ، کوی دانشگاه الزهرا   

نویسنده: متینه ایقائی