مرکز خرید کمتر شناخته شده غرب تهران

آیریک سنتر با وجود پتانسیل های بالایش، کمتر در بین اهالی جا افتاده است.
چهارشنبه 20 دی / 0 / 834

مرکز خرید کمتر شناخته شده غرب تهران

غرب و شمال تهران، مرکز مال ها و پاساژهای مدرن و مراکز خرید پایتختند. مراکز خرید عظیمی مثل پالادیوم و ارگ تجریش در شمال یا کوروش و بام لند در غرب تهران، از معروف ترین ها هستند اما مراکز خرید کوچکتری هم در خیابان های فرعی تر ساخته می شوند که بیشتر برای ساکنین محله قابل استفاده است. یکی از این پاساژهای نوساز و محلی، «آیریک سنتر» در بلوار فردوس شرق است.

این مرکز اداری- تجاری نبش خیابان وفاآذر واقع شده است و دو- سه سالی بیشتر از افتتاح آن نمی گذرد. آیریک سنتر به خاطر تعداد زیاد مال های منطقه، آن طور که انتظار می رفت گل نکرد و هر چند ماه، مغازه ای تغییر شغل می دهد. واحدهای تجاری این مرکز در چهار طبقه قرار گرفته است و طبقات بالاتر اداری هستند.

طبقه زیر همکف؛ انواع پوشاک و لوازم بچه و یک فروشگاه جذاب فروش زیورآلات دارد. طبقه همکف؛ یک و دو هم بیشتر با مغازه های فروش پوشاک و لوازم منزل شناخته می شوند. فروشگاه شکلات پاپیون هم در طبقه اول قرار گرفته است.

غرفه های فروش خوراکی های متنوع و جذاب در این پاساژ به نسبت کوچک بودن ساختمان کم نیستند. چای و باقلوا؛ کشک محلی؛  اسنک و ذرت، بستنی و غذاهای خانگی جزو پرطرفدارترین غرفه های فروش خوراکی هستند.

کافه روسو هم در طبقه دوم این پاساژ قرار گرفته است. که از معدود کافه های این منطقه می باشد.

اگر می خواهید به این پاساژ بیایید؛ تمرکزتان باید بیشتر روی خرید پوشاک و لوازم تزیینی برای منزل باشد. البته چند مغازه فروش طلا هم در آیریک سنتر هست که اگر طلاهای خاص و کم وزن می خواهید گزینه های زیادی به شما می دهد. دیگر خوبی این مرکز خرید؛ داشتن پنج طبقه پارکینگ است.

آدرس: تهران،بزرگراه ستاری شمال،بلوار فردوس شرق،نبش خیابان وفا آذر جنوبی

تلفن: 44978014

نویسنده: متینه ایقائی