کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه(بخش چهارم)

صبحانه کامل در هتل 4ستاره
سه شنبه 26 دی / 0 / 756

کیفیت بالای زندگی با بهترین بوفه های صبحانه(بخش چهارم)

صبحانه هایی که تا به حال به شما در این سایت معرفی کرده ایم، مثل ریبار، پن و کوبابا، متعلق به رستوران های تهران بودند. شاید جالب باشد این بار با ما سفری به  یک هتل داشته باشید تا ببینید سرو صبحانه در این فضا چگونه است.

لازم نیست برای اینکه صبحمان را در یک هتل چهار ستاره شروع کنیم؛ حتما به شهر دیگری سفر کرده باشیم. می توانیم صبح زودتر از خواب بیدار شویم و خودمان را به هتل آرامیس در خیابان ولیعصر برسانیم و یک صبح خارق العاده برای خودمان بسازیم. دسترسی به این هتل به خاطر وجود بی آرتی و مترو، اصلا کار سختی نیست. اگر صبح زود آخر هفته هم اینجا را انتخاب کرده باشید، می توانید با ماشین شخصی به این نقطه بیایید.

هتل آرامیس، نمای بسیار زیبایی دارد و پرسنل دم در؛ شما  را به آسانسوری هدایت می کنند که جلوی در رستوران نگه میدارد. فضایی بسیار بزرگ، آرام، زیبا و با چشم اندازی به خیابان ولیعصر روبه روی شماست. بهترین نقطه برای نشستن، کنار پنجره هاست تا بتوانید از منظره هم استفاده کنید.

داخل بوفه گرم رستوران، سوسیس بندری، عدسی؛ خوراک لوبیای بسیار خوشمزه، سیب زمینی تنوری، تخم مرغ آبپز و خوراک سبزیجات را می توانید انتخاب کنید. بخش سرد بوفه هم شامل ژامبون، انواع پنیر و کره و مربا و خامه و..است. میوه های تازه و حلقه شده، خیار و گوجه و کلاب ساندویچ های خوش طعم هم از بقیه آیتم های صبحانه هستند. انواع نان گرم؛ کرن فلکس، یکی دو مدل کیک، شیر سرد و گرم، آبمیوه های چند طعم و نسکافه و چای هم که جز جدانشدنی بوفه ها هستند.

البته یادتان باشد خودتان را با این خوراکی ها سیر نکنید! کنار میز بوفه؛ میز کوچکی قرار گرفته که آشپز رستوران با انواع و اقسام مواد خوشمزه کنارش ایستاده و به دلخواه شما و با مواد انتخابیتان؛ املت مخصوص برایتان می پزد و به دستتان می دهد. املت هایی که خیلی هم خوش ظاهر و خوشمزه هستند.

تجربه من از این رستوران واقعا دلچسب بود. مخصوصا که به جای پرداخت 3500 تومان، با خرید از سایت های تخفیف نصف قیمت را پرداخته بودم و واقعا ارزشش را داشت. ایندفعه که خواستید قبل از شروع کار روزانه تان صبحانه بخورید، حتما سراغ این رستوران بیایید.

آدرس: بالاتر از میدان ولیعصر، ما بین سینما استقلال و آفریقا، نبش کوچه دانش کیان

نویسنده: متینه ایقائی