فودکورت برج میلاد

یکی از بهترین فودکورت های تهران اینجاست.
شنبه 7 بهمن / 0 / 938

فودکورت برج میلاد

تا چند سال قبل، تهرانی‌ها هنوز به دیدن برج بلند و مدرن در قلب شهرشان عادت نداشتند و هنگام رد شدن از کنار برج آزادی، با حسرت به این نماد قدیمی تهران نگاه می‌کردند.
اما حالا برج میلاد، جایش را در زندگی تهرانی ها پیدا کرده و برای محاسبه آلودگی، یا تخمین موقعیت از آن استفاده می‌کنیم. برج میلادی که برای ما وصله ناجوری بود، حالا یکی از قطب‌های گردشگری مهم شهر شده که بهترین امکانات شهری را در اختیار مراجعه کنندگانش قرار می‌دهد.
اگر قبلا هم به این محل آمده باشید، متوجه می شوید که پله برقی‌های داخل برج بسته شده‌اند و فقط می‌توانید با آسانسور، به طبقه چهارم بروید، جایی که فود کورت برج میلاد در آن قرار گرفته.
با وارد شدن به این فضا، کاملا در محیطی متفاوت قرار می‌گیرید، محیطی شاد و پویا و پرهیجان. مخصوصا اگر آخر هفته به این محل رفته باشید، میتوانید لذت موسیقی زنده بسیار شاد و زیبایی را هم درکنار غذا خوردن تجربه کنید.
میز و مبلهای بزرگ و شیکتری نسبت به فودکورت های معمول، دورتادور فودکورت قرار گرفته که منظره خارق العاده ای از شهر را در اختیارتان می‌گذارد و باید زرنگ باشید که بتوانید چنین میزهایی انتخاب کنید. بقیه سالن هم با میز و صندلی معمولی پر شده.
در این فودکورت تعداد رستوران ها نسبتا بالاست و از کباب ترکی تا انواع سالاد و پیتزا و غذای خارجی و کباب و غذای ایرانی را می‌توانید انتخاب کنید.
قیمت‌ها در رنج متوسط قرار گرفته‌اند و با توجه به موسیقی و فضای زیبا و منظره جذاب، می‌توان این فودکورت را جزو فودکورت های خیلی خوب تهران به شمار آورد.
نویسنده:متینه ایقائی