کافه بوتیک نسپرسو

جایی برای عاشقان قهوه نسپرسو
سه شنبه 24 بهمن / 0 / 804

کافه بوتیک نسپرسو

عصر جمعه، اثر غروب و دلگیری بود یا هر چیز دیگری، تصمیم گرفتیم یک جای لاکچری و لوکس را برای شیرین کردن لحظه های دلگیر جمعه انتخاب کنیم. اما کمی هم جانب احتیاط را نگه داشتیم و در سایت های تخفیف گروهی جستجو کردیم. نتیجه اش شد سفر درون شهری به نیاوران برای تجربه «کافه بوتیک نسپرسو».

اگر ماشین شخصی یا آزانس و.. استفاده نمی­کنید، باید خودتان را به تجریش برسانید و بعد سوار ماشین های گذری نیاوران شوید. اینجا در اصل یک مغازه فروش وسایل و دستگاه های قهوه مارک «نسپرسو» است. این برند دستگاه قهوه ساز معمولی و کپسول خور دارد و اگر اهل قهوه باشید، از محبوبیت کپسول های قهوه نسپرسو با طعم های مختلف خبر دارید. برای تهیه قهوه با این مدل دستگاه ها کافی است کپسول موردنظرتان را در دستگاه بیندازید تا نوشیدنی آماده شود.

در این کافه بوتیک؛ در کنار فروش وسایل برند نسپرسو؛ محلی کوچک هم درست شده تا بتوانید قهوه های خوش طعمی را تجربه کنید. محیط بخش کافه، زیبا و ساده و مینیمال است. بسیار شیک، با صندلی های چند رنگ و باکلاس، چند گلدان و پیشخوان بزرگی که باریستا را مشغول تهیه سفارش ها می توان دید. سرویس بهداشتی تمیز و بزرگ کافه را هم  میتوان یکی از جاذبه های اینجا دانست!

منوی کافه نسپرسو، خیلی متنوع نیست. نوشیدنی های گرم و سرد اغلب بر پایه قهوه (با طعم های مختلف کپسول ها) و بخش دسر که ماکارون، چیز کیک، ردولوت و چند مدل کیک را شامل می شود. قیمت نوشیدنی های گرم بسیار بالاست و مثلا یک فنجان کوچک قهوه با طعم بادام تلخ (که هیچ چیز خاصی هم نیست) 25 هزار تومان است. پس اگر عشق قهوه ندارید و یا خودتان بلدید کافی های خوش طعم در منزل درست کنید، قهوه سفارش ندهید و از چای ماسالا یا نوشیدنی های سرد لذت ببرید. در عوض یک ردولوت سفارش بدهید که بسیار خوشمزه و تازه است و کاملا هم دونفر را سیر می کند و فقط ده هزار تومان قیمت دارد.

البته رفتار پرسنل با ما موقع حساب کردن خیلی جالب نبود. (شاید به خاطر تخفیف) اما در غیر این صورت همه چیز دوست داشتنی و قابل قبول است. البته قیمت بالای کافه را هم در نظر بگیرید. اگر هم قصد خرید و یا کسب اطلاعات در مورد وسایل این برند را دارید؛ حتما به اینجا سر بزنید.

آدرس: نياوران، بعد از سه راه ياسر،روبروي بانك خاور ميانه،پلاك٢٥٢

نویسنده: متینه ایقائی