رستوران شیک جردن با قیمت های عجیب

رستوران های معروف در شبکه های اجتماعی چقدر قابل قبولند؟
پنجشنبه 3 اسفند / 0 / 1306

رستوران شیک جردن با قیمت های عجیب

دیدن عکس های اینستاگرام بعضی وقت ها باعث می شود فکر کنیم اگر به رستوران های باکلاس مورد علاقه اینستاگرمرها برویم، احساس خوشبختی خواهیم کرد. فکر می کنیم: «یک بار هم یک رستوران لاکچری بریم، چیزی نمیشه که...آدم باید خوش بگذرونه» همین دیدگاه پای ما را به رستوران «لانسون مانژ» در جردن باز کرد. یک رستوران آسیایی که طرفداران زیادی هم دارد.

در کوچه پس کوچه های پرشیب و شلوغ جردن؛ پیدا کردن جای پارک معضل بسیار بزرگی محسوب می شود. پس اگر می توانید؛ از ماشین شخصی استفاده نکنید. ورودی رستوران، عجیب و کوچک و خاص است. باید از قبل بدانید که بالای شعبه سیسیلی؛ چند پله را که بالا بروید به در کوچکی می رسید که رستوران مانسون لانژ است. وگرنه ممکن است پیدایش نکنید.

 با رسیدن به سالن اصلی، یک نفر شما را به انتهای سالن که دیوارهای شیشه ای دارد راهنمایی می کند. دکوراسیون این رستوران زیبا و شیک است اما توقع چیز خارق العاده ای نداشته باشید. پیشخدمت ها اگرچه با لباس فرم یکسان سعی می کنند هر چه احتیاج دارید را برایتان فراهم کنند؛ اما رفتارشان به اندازه خیلی از رستوران های سطح بالا؛ حرفه ای نیست.

منوی رستوران شامل انواع و اقسام غذاهای آسیایی است. از انواع سوشی تا سوپ میگو؛ مرغ پرتقالی، سالمون تازه روی برنج؛ ماهی تن و برنج و...قیمت ها هم کاملا فضایی است! رستوران های آسیایی سطح بالای دیگری هم در تهران فعالیت می کنند؛ اما قیمت های مانسون لانژ تک است. قیمت سالاد و سوپ؛ یعنی پیش غذاها حذوذ پنجاه تومن و بیشتر است و یک ظرف مرغ پرتقالی؛ نزدیک شصت هزار تومان قیمت دارد. اگر دو نفر هستید؛ بهترین پیشنهاد این است که منوی لانچ باکس را انتخاب کنید که شامل سوپ، سالاد، بشقاب سوشی و غذای اصلی است. قیمت این منو هم 120 هزارتومان است.

کیفیت و طعم غذاهای لانسون مانژ خوب است. البته اگر طعم غذاهای آسیایی را دوست دارید و یا حداقل ذائقه بازی دارید. در غیر این صورت به هرحال نمی توانید طعم این غذاها را تحمل کنید. اما کیفیت لانسون مانژ آنقدر بالا نیست که قابل توصیه باشد. مخصوصا با قیمت های خیلی بالا و رفتار معمولی پرسنل و فضای نسبتا خوب. این نکته را هم باید اضافه کنم که در این رستوران خبری از آب معدنی و دوغ و نوشابه نیست. و حتما از بین نوشیدنی های رستوران باید انتخاب کنید که خیلی هم متنوع نیستند. مثلا یک گیلاس متوسط لیموناد و برگ نعنا که خیلی هم چنگی به دل نمی زد؛ 16هزارتومان قیمت داشت.

در کل با توجه به همه این موارد اگر جزو قشر مرفه جامعه نیستید؛ گزینه های فراوان و خیلی بهتر با قیمت های کمتر را می توانید انتخاب کنید.

آدرس: مدرس جنوب، خروجی جردن، نبش خیابان گلدان، پ2، بالای نماینگی سیسیلی

نویسنده: متینه ایقائی