هتل مارلیک تهران

در مبحث گردشگری وجود زیرساخت های درست و مناسب از اهمیت ویژه ای برخورداراست. هتل ها در چندین سطح دسته بندی می شوند، که هر کدام دارای فاکتورهای خاصی هستند. هتل هایی با کیفیت بالا همراه با خدماتی که در آن ها ارائه می شود، در صدرر انتخاب گردشگران و مسافران است.
چهارشنبه 19 اردیبهشت / 0 / 249

هتل مارلیک تهران

هتل مارلیک تهران

در مبحث گردشگری وجود زیرساختهای درست و مناسب از اهمیت ویژه ای برخورداراست. هتلها در چندین سطح دسته بندی می شوند، که هر کدام دارای فاکتورهای خاصی هستند. هتلهایی با کیفیت بالا همراه با خدماتی که در آنها ارائه می شود، در صدرر انتخاب گردشگران و مسافران است. وجود دسترسی آسان، نزدیکی به مراکز درمانی و آموزشی، قرار گیری در محلی خوش آب و هوا و به دور از ترافیک و... از جمله فاکتورهایی است که در انتخاب یک هتل خوب باید در نظر گرفت. هتلها با بوجود آوردن فضایی با امکانات تفریحی تلاش دارند در مدت اقامت گردشگران اتسمفری سالم و فرح بخش را برای آنان ایجاد کنند.

هتل مارلیک در سال 1342 ساخته شده و جز هتلهای قدیمی تهران است که با وجود تعمیرات اساسی آن در سال 1389 هنوز هم سر پاست و پذیرای مهمانان تهران میباشد. 84 اتاق در این هتل وجود دارد که شامل اتاقهای یک تخته، دو تخته و سوئیت است . همچنین فاصلهی این هتل تا فرودگاه نیز کمتر از 40 دقیقه است که خود یک پارامتر مهم در رفت و آمد مسافران محسوب می شود. برای بگذاری مهمانی، جشنها و سمینارها هتل مارلیک تهران دارای تالارهای مجلل و چشم نوازی است که ظرفیت بیش از 400 نفر را داراست. از دیگر محسنات این هتل با قدمت وجود بخش ورزشی این هتل است که با جکوزی، استخر، سونا و سالن بدنسازی میزبان بسیاری از علاقمندان به ورزش نیز هست.

 

اینترنت پرسرعت در هتلها یکی از آپشنهایی است که باید وجود داشتهباشد و میتوانید در هتل مارلیک به صورت رایگان از آن استفاده کنید، بعلاوه سرویس اتاق و پارکینگ با ظرفیت 50 خودرو برای متقاضیان اتاق پیش بینی شده است. نزدیکی این هتل به موزه، گالری و مراکز خرید، بازار بزرگ تهران، بیمارستان آراد تهران یک پوئن مثبت در انتخاب آن میباشد که دسترسی را به راحتی فراهم میآورد. حتی برای کسانی که علاقمندند قرارهای کاری خود را در فضایی دلنشین برگذارکنند لابی هتل مارلیک با کافی شاپهای مدرن و شیک در انتظار آنهاست. بعلاوه رستوان هتل مارلیک با غذاهای ایرانی و خارجی همه روزه تعداد زیادی مشتری را به خود میبیند که این خود کیفیت هتل را به شما نشان میدهد. نرخ اتاقهای هتل مارلیک بین چهارصد هزارتومان تا هفتصد هزارتومان است که طبق نرخ اتحادیه به تصویب رسیده است.

 

نمای داخلی هتل مارلیک تهران

 

هتل مارلیک تهران واقع در خیابان مفتح در ایرانشهر یک هتل چهار ستاره با امکانات رفاهی قابل قبول است. این هتل با نزدیکی به ایستگاه مترو طالقانی در خط یک متروی تهران دسترسی خیلی خوبی به تمام سطح شهر دارد. برای رسیدن به این هتل پس از ورود از سمت شرق تهران بایستی به خط دو مترو بروید و در ایستگاه دروازه شمران مسیر خود را به سمت ارم سبز تغییر دهید، با گذشت یک ایستگاه به دروازه دولت میرسید که بازهم باید خط خود را تغییر دهید و به خط یک به سمت تجریش بروید، با پیمودن یک ایستگاه سریعا به طالقانی خواهید رسید، با چند قدم پیاده روی در خیابان مفتح جنوبی به هتل مارلیک خواهید رسید.

کسانی که از سمت غرب تهران وارد این شهر شلوغ میشوند میتوانند از دو خط 5 و 4 استفاده کنند، با رساندن خود به ایستگاه دروازه دولت به سمت طالقانی حرکت کرده و به هتل برسند، افرادی که از خط 5 استفاده میکنند در ایستگاه ارم سبز یک تغییر خط را در پیش رو خواهند داشت.

 همچنین از جنوب تهران برای کسانی که از پایانه های جنوبی به شهر میرسند انتخاب خط یک گزینه ی مناسبی است که بدون عوض کردن خط سریعا به مقصد خود می رسند. و بعلکس از سمت تجریش هم با پی مودن چند ایستگاه می توانند به خیابان مفتح برسند.

از خطوط اتوس هم می توان برای رسیدن به هتل مارلیک استفاده کرد، ایستگاه مفتح در تقاطع طالقانی و مفتح و ایستگاه دانشگاه خوارزمی در اواسط مفتح جنوبی می توانند تعیین کننده ی مسیر شما به هر سمتی از تهران باشند. برای رزرو و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ی 88328001 – 021 تماس حاصل کنید.