هتل بزرگ تهران

اقامت در یک مکان مناسب و دارای امکانات رفاهی دلخواه برای هر گردشگر و مسافری که قصد سکونت چند روزه در تهران را دارد مهم و قابل اعتناست. هتل ها مکان های اقامتی هستند که با چندین فاکتور مهم برای مسافران از یکدیگر تمیز داده می شوند.
شنبه 22 اردیبهشت / 0 / 233

هتل بزرگ تهران

هتل بزرگ تهران

اقامت در یک مکان مناسب و دارای امکانات رفاهی دلخواه برای هر گردشگر و مسافری که قصد سکونت چند روزه در تهران را دارد مهم و قابل اعتناست. هتل٬هامکانهای اقامتی هستند که با چندین فاکتور مهم برای مسافران از یکدیگر تمیز داده می شوند. نحوهی دسترسی، برخورد کارکنان، نظافت و شکیل بودن فضا، قیمت های معقول، رستوران و کافی شاپ با منوی متنوع، پارکینگ، اینترنت پر سرعت و.. از جمله امکانات خوب برای هتل های درجه یک هستند. برای شهری شلوغ مانند تهران وجود یک هتل با دسترسی آسان در مرکز شهر برای افرادی که به واسط تجاری یا اداری وارد پایتخت می شوند ضروری است.

هتل بزرگ تهران یکی از هتل های با قدمت تهران است که در سال 95 یک بار مورد بازسازی قرار گرفت و به صورتی به مدرن طراحی ی چیدمان شد. نحوه ی قرار گیری این هتل در تقاطع ولیعصر و استاد مطهری موجب شده تا با دسترسی راحت همه روزه بسیاری از مسافران راهی این هتل شوند. هتل بزرگ تهران در ده طبقه ساخته شده که 230 اتاق آن از طبقه ی سوم تا دهم قرار گرفته اند. نزدیکی هتل بزرگ تهران به میدان فاطمی، متروی جهاد، متروی میرزای شیرازی، بیمارستان هاجر، بیمارستان طوس، بیمارستان تهران کلینیک، سالن همایش های وزرات کشور، بزرگراه کردستان، بزرگراه مدرس برای هر مسافری یک موهبت قلمداد می شود.

 

نمای بیرونی هتل بزرگ تهران

فاصله ی هتل بزرگ تهران تا فرودگاه های تهران حدود 40 دقیقا تخمین زده شده، که به آسانی و با مسیرهایی از بزرگراه به آن خواهید رسید. راه دسترسی از شرق با استفاده از مترو به این صورت انجام می گیرد که ابتدا باید وارد خط دو شوید و در ایستگاه دروازه شمیران با یک تغییر خط به سمت ارم سبز حرکت کنید با رسیدن به تاترشهر باید یک بار دیگر تغییر خط داده و وارد خط سه به سمت قائم شوید و دو ایستگاه بالاتر مقصد شماست. همانطور که گفته شد از دو ایستگاه میرزای شیرازی و جهاد می توانید بهره بگیرید. از سمت غرب و فرودگاه مهرآباد با وارد شدن به خط چهار مترو و طی کردن حدود بیست دقیقه می توانید به تاترشهر برسید و بازهم با تغییر مسیر به سمت قائم به هتل بزرگ تهران دسترسی پیدا کنید. کسانی که از با قطار به تهران می آیند باید از خط سه متروی تهران استفاده کرده و مسیری بدون تغییر را تا ایستگاه جهاد طی کنند. قرار گیری فرودگاه امام خمینی در خط یک متروی تهران موجب شده تا با کمترین هزینه بتوانید به راحتی از هتل تا فرودگاه را طی مسیر کنید برای این کار باید در ایستگاه شهید بهشتی تغییر مسیر کوچکی به سمت خط سه مترو (آزادگان) دهید و دو ایستگاه بعد به مقصد خود خواهید رسید.

 

نمای داخلی هتل بزرگ تهران

 

هتل بزرگ تهران با داشتن سالن ماساژ، سونا، جکوزی، استخر، فروشگاه صنایع دستی، سفره خانه با موسیقی زنده، قنادی، سالنهای زیبا و شیک، کافی شاپ یک هتل چهارستارهی معقول در مرکز شهر محسوب می شود، بعلاوهی تمام این ها هزینه ی اقامت کودکان کمتر از شش سال به صورت رایگان محاسبه خواهد شد. قرار گیری در مرکز شهر تهران موجب شده تا با کمترین اتلاف وقت بتوانید به هر گوشه از تهران برسید به عنوان مثال: از هتل بزرگ تهران تا نمایشگاه بین المللی تهران به طور تقریبی 15 دقیقه زمان لازم است، تا ایستگاه راه آهن 20 دقیقه، تا ورزشگاه آزادی 20 دقیقه، تا سالن همایش های صدا و سیما 15 دقیقه، تا بازار بزرگ تهران 20 دقیقه، تا سفارت ترکیه 15 دقیقه، تا سفارت چین: 20 دقیقه، تا ترمینال مسافربری بیهقی 10 دقیقه، تا برج میلاد تهران 20 دقیقه، تا ترمینال مسافربری غرب 20 دقیقه، تا ترمینال شرق 30 دقیقه، ترمینال جنوب 30 دقیقه، تا مصلی امام خمینی 10 دقیقه، تا اتاق بازرگانی و صنایع و معادن 10 دقیقه. همه ی این ها شاهدی خوب برای اثبات مکان قرار گیری درست هتل بزرگ تهران در قلب پایتخت است.

 

نمای بیرونی هتل بزرگ تهران