هتل کوثر تهران

بعد از گذراندن یک روز پر کار و خسته کننده در تهران همه ی مسافران به دنبال جایی برای آرامش و تجدید قوا هستند، هتل ها و اقامتگاه های تهیه دیده شده در سطح شهر فراوان و دارای تنوع بسیاری است، هر هتل بسته به قرار گیری در گوشه ای از شهر دارای دسترسی های متفاوتی است
شنبه 22 اردیبهشت / 0 / 176

هتل کوثر تهران

هتل کوثر تهران

بعد از گذراندن یک روز پر کار و خسته کننده در تهران همهی مسافران به دنبال جایی برای آرامش و تجدید قوا هستند، هتلها و اقامتگاههای تهیه دیده شده در سطح شهر فراوان و دارای تنوع بسیاری است، هر هتل بسته به قرار گیری در گوشه ای از شهر دارای دسترسی های متفاوتی است. نوع پاسخگویی به مهمانان و نحوه ی رزرو اتاق از دیگر فاکتورهایی است که باید به سادگی صورت گیرد. علاوه بر این ها زمانبندی برای رفت و آمد از هرجای تهران به هتل یک المان مهم دیگر در نظر مسافران خواهد بود. تهران یک پایتخت شلوغ و پر از مسافر است که همه روزه میزبان بسیاری از گردشگران و افرادی است که برای مقاصد مختلفی وارد آن می شوند.

هتل کوثر تهران یک هتل چهار ستاره ساخته ی سال 1341 و نزدیک به طولانی ترین خیابان تهران است که با قرار گیری در مسیر خط دو متروی تهران دسترسی آسانی را به مسافران هدیه می کند. هتل کوثر تهران در ضلع شمالی میدان ولیعصر قرار گرفته است و در پنج طبقه بنا شده که نود و پنج اتاق نیز داراست. هتل کوثر تهران زیرمجموعهی هتل های پارسیان است و به اسم هتل کوثر پارسیان نیز معروف است، این هتل دارای طراحی داخلی به شیوه ی سنتی ایرانی است که فضایی دلنشین و خاطره انگیز را برای مسافران به ارمغان خواهد آورد. هتل کوثر تهران یکی از جذاب ترین هتلهایی است که با امکاناتی مدرن ولی فضایی سنتی سعی در خدمت رسانی به مسافران را دارد.

نمای بیرونی هتل کوثرتهران

برای دسترسی به این هتل از طریق مترو و فرودگاه مهرآباد باید وارد خط چهار متروی تهران شوید و در ایستگاه تاترشهر به سمت خط سه روانه شوید و در ایستگاه میدان ولیعصر با چند قدم پیاده روی به هتل کوثر برسید. از سمت شرق نیز باید وارد خط دو شده و در ایستگاه دروازه شمیران تعویض خط را به سمت ارم سبز انجام دهید و در ایستگاه تاتر شهر به سمت قائم حرکت کنید تا به هتل کوثر در ایستگاه میدان ولی عصر برسید. از سمت فرودگاه امام خمینی و خط یک متروی تهران در ایستگاه شهید بهشتی باید تغییر مسیر دهید و به سمت آزادگان حرکت کنید با گذشت 4 ایستگاه به میدان ولیعصر خواهید رسید.

قرار گیری هتل کوثر پارسیان در مرکز شهر تهران این امکان را به مسافران میدهد تا به راحتی با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را به اماکن تجاری و اداری برسانند. همچنین نزدیکی 30 دقیقه ای به راه آهن، 15 دقیقه تا ترمینال بیهقی، تا نمایشگاه بین المللی 30 دقیقه، تا بی آرتی 5 دقیقه این امکان را فراهم می آورد تا با صرف کمترین زمان بتوانید مسیر خود را طی کنید. در هتل کوثر تهران بلیط مکان تفریحی نیز موجود می باشد که با تخفیف در اختیار گردشگران خود قرار میگیرد، تخفیف ها شامل: بلیط سینما آفریقا با چهل درصد، تله کابین توچال چهل درصد، دنیای بازی کودکان پنجاه درصد به دست مشتریان میرسد. این هتل جذاب دارای دو رستوران با کیفیت نیز هست که به نام های زند و دلشدگان شناخته میشود. فضای کاملا سنتی این رستوران با تم کلی هتل هماهنگی دارد .

نمای داخلی هتل کوثرتهران

اسپا، جکوزی، اینترنت پرسرعت، سونای خشک و بخار، استخر سرپوشیده، اتاق عقد، سالن جشن، مرکز خرید، صندوق امانت و پارکینگ جز امکانات رفاهی هتل کوثر پارسیان تهران می باشد. یافتن هتل با امکاناتی که بتواند موجبات آسایش و آرامش مسافران را در روزهای سفر به همراه بیاورد یک امر مهم در برنامه ریزی سفر قلمداد می شود. هتل کوثر پارسیان تهران در مرکزی ترین نقطهی تهران به عنوان هتلی شیک و منحصربفرد میزبان جشن٬ها و مهمانان میباشد.

نمای داخلی هتل کوثرتهران