ارزان ترین هتل های تهران

تهران پایتختی است مرموز و پر از شگفتی برای هر مسافری. بعد مسافتی و مساحتی تهران موجب شده تا برای سکونت در هر گوشه ای از این شهر از شمال تا جنوب، شرق تا غرب انتخاب های بیشماری داشته باشید
چهارشنبه 26 اردیبهشت / 1 / 195

ارزان ترین هتل های تهران

ارزان ترین هتل های تهران

تهران پایتختی است مرموز و پر از شگفتی برای هر مسافری. بعد مسافتی و مساحتی تهران موجب شده تا برای سکونت در هر گوشه ای از این شهر از شمال تا جنوب، شرق تا غرب انتخاب های بیشماری داشته باشید. در این مسیر رنج قیمتی نیز مشاهده می شود که با منطقه ی قرار گیری هتل ها تا حدودی ارتباط مستقیم خواهد داشت. هتل ها در تهران به چندین دسته تقسیم می شوند هتل هایی لوکس با امکاناتی درجه یک، هتل های شیک و زیبا برای گردشگران که از امکانات رفاهی خوبی برخوردار هستند، هتل آپارتمان های تمیز و دارای دسترسی آسان به تمام سطح شهر، هتل های کوچک که محل اقامت خوبی برای چند روز و استراحت هستند. همه ی این ها بسته به انتخاب شما تغییر خواهد کرد. اینکه به چه منظور به تهران سفر می کنید و چه میزان هزینه برای محل اقامت خود در نظر دارید نیز یکی از فاکتورهای مهم برشمرده می شود.

هتل اورین تهران

هتل اورین تهران با قرار گیری در میدان انقلاب مرکز فرهنگی و دانشگاهی تهران یکی از دسترسی های آسان را داراست، این هتل در ابتدای خیابان کارگرشمالی واقع شده است و دو ستاره می باشد. برای رسیدن به این هتل از سمت شرق وارد خط یک شوید و در ایستگاه دروازه شمیران تغییر مسیر به سمت ارم سبز را در دستور کار قرار دهید و در ایستگاه انقلاب پیاده شوید. از سمت غرب وارد خط 4 شوید و در ایستگاه انقلاب پیاده شوید. از سمت جنوب با خط یک مترو به سمت دروازه دولت بروید و بعد از آن به سم ارم سبز خط خود را عوض کنید تا به انقلاب برسید. قیمت اتاق های یک تخته از حدود صدونود هزارتومان، دو تخته از سیصد هزارتومان و سه تخته چهارصدهزارتومان است. این هتل دارای 59 اتاق در شش طبقه است. ساعت تحویل و تخلیه اتاق دوازده ظهر می باشد. برای رسیدن به این هتل با مترو باید در ایستگاه انقلاب پیاده شوید، ایستگاه انقلاب در متروی تهران جز خط می باشد. همچنین وجود مسیر دسترسی آسان به برج میلاد، ایستگاه راه آهن، فرودگاه، خطوط بی ار تی ، دانشگاه تهران، بیمارستان شریعتی، بیمارستان قلب، مراکز اداری، موزه فرش، موزه هنرهای معاصر و ... این هتل را متمایز می کند.

 

نمای بیرونی هتل اورین تهران

هتل مینا تهران

هتل مینا تهران در بخش مرکزی تهران و منطقه ی ایرانشهر واقع شده است. این هتل هم دارای اتاق های یک، دوو سه تخته است و هم دارای سوئیت های سه نفره و آپارتمان یک خوابه با ظرفیت پنچ نفر. قیمت اتاق تک تخته ی هتل مینا صد و شصت هزارتومان، دو تخته دویست و پنجاه هزارتومان، سه تخته سیصد هزارتومان، سوئیت سه نفره سیصد و نود هزارتومان و آپارتمان پنج نفره پانصد هزارتومان. برای دسترسی به خیابان مفتح جنوبی که هتل مینا در این خیابان واقع شده است از طریق مترو می توانید اقدام کنید. برای این کار از سمت شرق باید از خط دو مترو تهران استفاده کنید و در ایستگاه امام خمینی به سمت تجریش تغییر خط دهید تا در ایتسگاه طالقانی یا هفت تیر بتوانید قطار را ترک کنید، هتل مینا درست بین این دو ایستگاه واقع شده است. از سمت غرب باید از خط چهار مترو بهره ببرید و در ایستگاه دروازه دولت خط عوض کرده و به سمت تجریش حرکت کنید یک ایستگاه بالاتر مقصد شماست. کسانی که از جنوب تهران وارد می شوند باید از خط یک استفاده کنند و در مسیری بدون تغییر در ایستگاه طالقانی به هتل مینا برسند. نزدیکی به بازار تهران، قرار گیری در مرکز شهر، نزدیکی به دانشگاه تربیت معلم از جمله نقاط قوت این هتل است. این هتل دارای هفتادوپنج اتاق در شش طبقه است و فاقد پارکینگ می باشد. ساعت تحویل و و تخلیه اتاق دو بعد ازظهر می باشد.

 

نمای بیرونی هتل میناتهران

هتل ساسان

هتل ساسان انتخابی مقرون بصرفه برای کسانی است برای کار و انجام امور اداری به تهران سفر می کنند، هتل ساسان دارای اتاق های یک تخته با قیمت صد و چهل هزارتومان، دو تخته دویست هزارتومان، سه تخته دویست و پنجاه هزارتومان می باشد. این هتل در خیابان شریعتی و کوچه ی نیرو واقع است. نزدیکی به مراکز تفریحی و سینما و میدان هفت تیر موجب می شود تا به راحتی بتوانید اقامت خوبی را در این شهر بگذرانید. این هتل پنج طبقه و دارای سی و شش اتاق است. زمان تخلیه ی اتاق دوازده و تحویل اتاق دو بعدازظهر می باشد. برای دسترسی به این هتل می توانید به ایستگاه متروی هفت تیر در خط یک متروی تهران مراجعه کنید و با کمی پیاده روی به این هتل برسید.

 

نمای بیرونی هتل ساسان

 

هتل ثامن تهران

هتل ثامن تهران در محله ی پامنار یکی از محل های قدیمی تهران واقع شده است. قرار گیری این هتل در نزدیکی میدان امام خمینی و بازار تهران موجب شده تا این هتل میزبان تعداد زیادی از افرادی باشد که برای کار و انجام امور اداری به تهران سفر میکنند. بافت قدیمی این منطقه خود نیز از جاذبه های دیدنی این هتل می باشد. هتل ثامن در ابتدای خیابان امیرکبیر واقع شده است. برای رسیدن به این هتل باید از خط متروی یک تهران استفاده کنید و درایستگاه امام خمینی پیاده شوید و به سمت شرق کمی پیاده روی کنید تا به هتل ثامن برسید. از غرب باید در مسیر خط 4 مترو قرار بگیرید و بعد از آن در ایستگاه شادمان به سمت فرهنگسرا تغییر مسیر دهید تا به ایستگاه امام خمینی برسید. از سمت جنوب به صورت مستقیم وارد خط یک مترو شوید و در ایستگاه امام خمینی پیاده شوید. قیمت اتاق یک تخته در هتل ثامن صدوپنجاه هزارتومان، دو تخته دویست و سی هزارتومان، سه تخته سیصدهزارتومان می باشد همچنین این هتل در سه طبقه و سی اتاق احداث شده که زمان تخلیه و تحویل اتاق دوازده ظهر می باشد.

 

نمای بیرونی هتل ثامن تهران

هتل خیام تهران

هتل خیام تهران واقع در میدان بهارستان خیابان سر چشمه، خیابان امیرکبیر و کوچه نویدی است، این هتل با نزدیکی به بازار تهران، بسیاری از موزه های دیدنی، خانه های تاریخی و ... یک اقامتگاه مناسب و ارزان قیمت برای مسافران است. هتل خیام چهار طبقه و دارای سی اتاق است. این اتاق ها با سرویس و بدون سرویس هستند و از قیمت صد و چهل هزارتومان با ازای یک اتاق یک تخته با سرویس، یک تخته بدون سرویس صد هزارتومان، دو تخته با سرویس دویست هزارتومان، دو تخته بدون سرویس صدوشصت هزارتومان و اتاق سه نفره دویست و شصت هزارتومان. اتاق های بدون سرویس می توانند از سرویس مشترک داخل راهروها استفاده کنند. هتل خیام با نزدیکی به خط دو مترو دسترسی آسانی را برای شما فراهم می آورد، برای رسیدن به این هتل می توانید در ایستگاه مترو بهارستان پیاده شوید و با پیاده روی به این هتل برسید، از سمت غرب باید وارد خط چهار شوید و در ایستگاه دروازه شمیران به سمت صادقیه تغییر مسیر دهید تا به بهارستان برسید. از سمت جنوب باید وارد خط یک شوید و درایستگاه امام خمینی مسیر خود را به سمت فرهنگسرا تغییر دهید و در دو ایستگاه بالاتر بهارستان پیاده شوید و به هتل خیام برسید.

 

نمای بیرونی هتل خیام تهران