کار در تهران با حقوق بالا

تهران یکی از بزرگ ترین شهر های کشور می باشد که جمعیت زیادی را در خود جای داده است و از نظر اقتصادی نیز تقریبا وضعیت خوبی را دارا می باشد. کار در تهران معمولا دارای مزیت ها و معایب مختلفی است
شنبه 29 اردیبهشت / 8 / 7959

کار در تهران با حقوق بالا

کار در تهران با حقوق بالا

تهران یکی از بزرگ ترین شهر های کشور می باشد که جمعیت زیادی را در خود جای داده است و از نظر اقتصادی نیز تقریبا وضعیت خوبی را دارا می باشد. کار در تهران معمولا دارای مزیت ها و معایب مختلفی است. تهران به علت تعداد بسیار بالا دستگاه های دولتی و شرکت های خصوصی به افراد زیادی برای کار نیازمند است. از جمله مزایای کار در تهران برای افرادی که به دنبال کار می گردند می توان به حقوق بالای آن ها نسبت به شهرستان های دیگر اشاره کرد.

نمای کل شهرتهران

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از کار هایی را که در تهران هم درامد بالا دارند و هم دارای مزایایی می باشند را برای شما نام ببریم.

کار در تهران و استخدام منشی

یکی از کارهایی که در تهران عمومیت زیادی دارد و شما می توانید با یک سرچ ساده تعداد زیادی از آن ها را پیدا کنید و برای تست به آن ها سر بزنید منشی گری است. شما اگر فکر می کنید که توانای های انجام کار منشی گری را دارید می توانید با انتخاب این کار یک درامد ثابت و خوب را برای خود دست و پا کنید.

برای انجام این کار شما می بایست کاری چون تایپ با کامپیوتر را به خوبی وارد باشید و همچنین دارای روابط عمومی خوبی نیز باشید. منشی گری یکی از کارهای تقریبا ساده است که معمولا بانوان برای آن بیشتر داوطلب می شوند و شرکت های زیادی نیز روزانه به دنبال یک نفر برای بر عهده گرفتن این مسولیت می باشند.

کار در تهران و استخدام کارمند فروش

از دیگر کارهایی که در تهران بسیار زیاد و دارای درآمد نسبتا بالایی نیز می باشد کارمند فروش می باشد. در این کار فرد می بایست با مراجعه به شرکت ها و یا افراد مختلف با معرفی محصولات و یا خدمات شرکت خود آن ها را به فروش برساند. در این شغل نیز شخص می بایست دارای روابط عمومی خوبی باشد و توانایی ارتباط برقرار کردن با مشتری را به خوبی داشته باشد.

 

فهرست کار

حقوق یک کارمند فروش

این شغل از لحاظ حقوقی نیز وضعیت خوبی را دارد چون به دو صورت حقوق می گیرند. در این شغل شخص یک حقوق ثابت و مشخص و یک حقوق پورسانتی دارند. حقوق ثابت آن مشخص می باشد ولی حقوق پورسانتی فرد به میزان فروش کالا و خدمات فرد می باشد. یعنی فرد هر چه بتوانند بیشتر کالا و خدمات را به فروش برسانند بیشتر حقوق دریافت خواهد کرد.

کار در تهران و استخدام نگهبان

نگهبانی نیز از کارهایی است که در تهران دارای فرصت های شغلی زیادی می باشد. نگهبانی برای شرکت ها و ساختمان ها دارای حقوق و مزایای خوبی می باشد. از مزایای کار نگهبانی علاوه بر حقوق نسبتا خوب آن می توان به داشتن جای اسکان اشاره کرد.

 

 فهرست کار

البته این شغل از کارهای کمی سخت می باشد که مسولیت زیادی را نیز دارا می باشد ولی برای کسی که به دنبال کار با جایی برای اسکان می باشد کار بسیار خوب و ایده الی می باشد.

کار در تهران و استخدام مترجم

برای کسانی که حداقل یک زبان خارجی را فرا گرفته اند و به خوبی می توانند آن را بنویسند و یا بخوانند نیز در تهران کار با حقوق بالا کم نمی باشد. این افراد هم می توانند به عنوان مترجم در شرکت های که کار اصلی شان ترجمه متون می باشد فعالیت کنند و هم می توانند در شرکت های مختلف به عنوان مترجم مشغول به کار شوند.

نحوه پیدا کردن کار به عنوان یک مترجم

این افراد می توانند با مراجعه به آگهی های استخدام تعدادی از آن ها را انتخاب کنند و بعد با هماهنگی قبلی برای دادن تست به آن شرکت ها مراجعه نمایند. البته اگر افرادی که زبان می دانند دارای تحصیلات دانشگاهی مناسب باشند می توانند با گذراندن دوره های کوتاه مدت و یادگیری دوره تدریس به تدریس در مراکز زبان بپردازند. این مراکز زبان در تهران کم نمی باشند و این افراد می توانند با راه یافتن به این مراکز حقوق خوبی را برای خود دست و پا کنند.

 کلمه کلیدی اصلی: کار در تهران

کلمات کلیدی: تهران، آگهی های استخدام، کار به عنوان یک مترجم، مراکز زبان در تهران، کارمند فروش، تهران

چکیده: یکی از مزیت های سکونت در شهری مانند تهران، یافتن راحت تر کار در تهران به نسبت شهرستان ها است. احتمال یافتن کار در تهران به علت گستردگی و وسعت این شهر، بیشتر از بقیه شهرهاست.