بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

این روز ها دیگر لازم نیست برای درمان موفق ناباروری چمدان ها را ببندید و راهی خارج از کشور شوید، مراکز درمان ناباروری با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب در تهران سرانه امید زوج های نابارور را بالا می برند. تهران در حوزه ی ناباروری هم دارای مجهزترین مراکز کشور است؛ اگر ساکن پایتخت هستید و مشکل ناباروری دارید با ما نگاهی به بهترین و مراکزدولتی وخصوصی ناباروری تهران بیندازید.
چهارشنبه 16 خرداد / 6 / 14481

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

این روز ها دیگر لازم نیست برای درمان موفق ناباروری چمدان ها را ببندید و راهی خارج از کشور شوید، مراکز درمان ناباروری با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب در تهران سرانه امید زوج های نابارور را بالا می برند.

تهران در حوزه ی ناباروری هم دارای مجهزترین مراکز کشور است؛ اگر ساکن پایتخت هستید و مشکل ناباروری دارید با ما نگاهی به بهترین و مراکزدولتی وخصوصی ناباروری تهران بیندازید.

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

کلینیک های ناباروری خصوصی

کلینیک فوق تخصصی ناباروری ابن سینا

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

مرکز ناباروری ابن سینا با همکاری دانشگاه آلمانبه صورت هفت کلینیک مجزا در سال 1382 ساخته شد.

شناخته ترین درمان های انجام شده توسط این کلینیک سقط مکرر جنین و ناباروری است، از دیگر خدمات این مرکزمیتوان به:

کلینیک اندومتریوز، کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد، کلینیک پستان و ارائۀ خدمات پاراکلینیکی و...اشاره کرد.

این مرکز مجهز به کلینیک های مجزا برای زنان و مردان نابارور می باشد، مراجعه کنندگان در کلینیک مخصوص به خود، زیر نظر تیم های متخصص(شامل متخصص جنین، متخصص اورولوژی و متخصص زنان) درمان را شروع می کنند.

شیوه های درمانی مرکز ابن سینا:

متخصصان مجرب این مرکز درمان را از طریق دادن دارو وتحریک تخمک گذاری شروع میکنند و با توجه به شرایط زوجین با روش هایی مانند IUI، لقاح مصنوعی، IVF، ICSI و...درمان را به موفقیت می رسانند.

برای اطلاعات بیشتر از خدمات کلینیک به سایت رسمی مرکز ناباروری ابن سینا مراجعه فرمایید.

آدرس: خیابان شریعتی-تقاطع یخچال- پلاک 97

تلفن  تماس: 23519

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

مرکز ناباروری مهدیه تهران

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

مرکز ناباروری بیمارستان مهدیه تهران در سال 1376 تاسیس شد، این مرکز مجهز به پیشرفته ترین خدمات تشخیص و درمان ناباروری است.

اقدامات درمانی کلینک به مراجعه کنندگان شامل:

مشاور اولیه زوج های نابارور، مشاوره تخصصی در صورت درمان های ناموفق قبلی، مشاوره روان پزشکی، درمان از طریق تغذیه، تجویز دارو های تحریک تخمک(بعد از ناموفق بودن درمان از طریق تغذیه)، درمان با روش IUI (وارد کردن اسپرم به داخل حفره رحم و بارور کردن تخمک به صورت مصنوعی)، درمان با روش IVF (لقاح خارج رحمی) که در صورت آسیب دیدگی رحم و ناباروری مرد این روش انجام می شود، میکرواینجکشن(این روش در صورت ناباروری مرد صورت می گیرد و روشی تخصصی است.)، فریز جنین و لاپاراسکوپی و ... از دیگر اقدامات این کلینیک برای درمان زوجین است.

درصد موفقیت: 35 درصد مراجعه کنندگان به این مرکز درمان شده اند.

آدرس: میدان شوش- خیابان فدائیان اسلام-خیابان شیشه گرخانه- بیمارستان مهدیه-بخش نازایی

تلفن تماس: 55062628

برای اطلاع بیشتر از دیگر خدمات این کلینک به سایت رسمی مرکز پزشکی، آموزشیو درمانی مهدیه مراجه کنید.

 

کلینیک ناباروری دکتر دبیر اشرافی

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

کلینک ناباروری اشرافی در سال 1376 تاسیس شد، موسس این مرکز (دکتر هرمز دبیر اشرافی) استاد گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

نکته قابل توجه در مورد این مرکز این است که  گواهینامه استاندارد بین المللی لقاح آزمایشگاهی را از مرکز DQS آلمان به دست آورده است.

قابل ذکر است که تشخیص و پیشگیری اختلالات کروموزومی جنین برای اولین بار در ایران در این مرکز انجام شد و شیوه های درمانی آن از بروز ترین های دنیاست.

شیوه های درمانی کلینک اشرافی عبارت اند از:

لقاح آزمایشگاهی (IVF) ،IUI ، میکرو اینجکشن (ICSI) ، سونوگرافی واژینال و شکم، انجماد و نگهداری طولانی مدت اسپرم و جنین، اهدای جنین و اهدای تخمک به زوج های نابارور در صورت تشخیص پزشک انجام می گیرد.

این کلینیک خصوصی است و هزینه ها با تعرفه های خصوصی حساب می شود، مراجعین از هیچ نوع بیمه ای برای درمان نمی توانند استفاده کنند.

آدرس: خیابان سهروردی-‌ خیابان هویزه شرقی- پلاک 54

تلفن  تماس: 88738196

 

کلینیک ناباروری سارا

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

مرکز درمان ناباروری سارا مشاوره زوجین، برنامه های آموزشی و تشخیص علت عم باروری در زوجین را به صورت رایگان برای زوج های نابارور انجام می دهد.

روش های درمانی کلینیک شامل:IUI (متداول ترین روش این کلینیک)،IVF، ICSI، اهدا رحم و جنین و...می باشد.

لازم به ذکر است که کلینیک سارا خصوصی است و هزینه ها بدون بیمه پرداخت می شوند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی کلینیک سارا مراجعه فرمایید.

آدرس: میدان انقلاب-خیابان کارگر شمالی- تقاطع نصرت- طبقه سوم

تلفن  تماس: 66566171

کلینیک ناباروری بیمارستان فوق تخصصی صارم

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

کلینیک ناباروری صارم توسط دکتر ابوطالب صارمی(بنیان گذار روش درمان نازایی IVF) ساخته شد.

دراین کلینیک هم زوجین توسط تیم تشکیل شده از متخصصان مجرب وارد درمان همه جانبه می شوند تا با توجه به تشخیص تیم از بهترین روش برای درمان بهره مند شوند.

این کلینیک از معدود کلینیک های است که مجهز به تکنولوژی نوین ART می باشد (این روش شانس باردار شدن را بیشتر می کند.)

خدمات و روش های درمانی در این کلینیک شامل:

برگزاری کلاس‌های توجیهی ناباروری ویژه مراجعه‌کنندگان کلینیک ناباروری به صورت رایگان ، مشاوره نازایی ارزیابی کفایت اسپرم و محیط دهانه رحم جهت بررسی علت نازایی، بررسی میزان نفوذ اسپرم در ترشحات دهانه رحم در محیط آزمایشگاه، میکرواینجکشن و میکروزیفت، تلقیح اسپرم به روش کلاهک ، IVF وIUI و...

برای بازدید از سایت رسمی کلینیک صارم کلیک کنید.

آدرس: شهرک اکباتان- انتهای فاز 3

تلفن  تماس: 44670888

 

کلینیک ناباروری بیمارستان بهمن

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

مرکز ناباروری بیماراستان بهمن با متخصصین مجرب و پیشرفته ترین روش های درمان در دو حوزه اصلی ناباروری و سقط راجعه آماده ی خدمات رسانی به زوجین نابارور می باشد.

در مرحله ی اول درمان زوجین توسط متخصصین جدا بررسی و آزمایشات لازم را می دهند(خانم توسط متخصص زنان و آقا توسط متخصص اورولوژی) بررسی ها برای بانوان شامل(فاکتور های رحمی، ایمونولوژی، هورمونی، عفونی و...) و برای آقایان شامل(میزان و کیفیت اسپرم و عوامل مربوط به آن ) می باشد.

روش های درمان در کلینیک ناباروری بهمن:

انتقال جنین های سالم در روش لانه گزینی جنین(PGD)، لقاح خارج رحم به روش IVF  و ICSI، IUI ، انجماد اسپرم، تزریق اسپرم داخل رحم، انجماد بافت بیضه، انجماد تخمک، انجماد جنین، بررسی وآزمایش عوامل منجر به سقط مکرر و درمان آن، اهدای جنین و تخمک و... از خدمات و روش های درمان این مرکز است.

برای ورود به سایت رسمی بیمارستان بهمن کلیک کنید.

آدرس: شهرک غرب- خیابان ایران زمین شمالی- بیمارستان بهمن

تلفن  تماس: 88575901

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

کلینیک های ناباروری دولتی

بیمارستان جامع بانوان آرش

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

بخش ناباروری و جنین شناسی بیمارستان آرش در سال 1388 افتتاح شده است؛ اکنون این مرکز با پیشرفته ترین تجهیزات برای درمان ناباروری آماده ی ارائه خدمات به زوج های نابارور است. 

مرکز IVF بیمارستان آرش یک مرکز دولتی است از این رو یکی از کم هزینه ترین بیمارستان های تهران در زمینه ناباروریست، هزینه ها در این بیمارستان تقریبا کمتر از نیم بهای دیگر بیمارستان هاست؛ توصیه می کنیم اگر با مشکل کمبود بودجه برای درمان مواجه هستید سری به این کلینیک بزنید.

روش های درمان و خدمات کلینیک عبارت اند از:

لاپاراسکوپی های تخصصی نازائی،  فریز جنین، انجام ZIFT  وGIFT، میکرو اینجکشن ، هیستروسکوپی پیشرفته، جراحی ناباروری مردان و...

این مرکز مجهز به درمانگاه تخصصی ارولوژی می باشد که آماده ارائه خدماتی مثل: درمان ناباروری مردان ، نوار مثانه، سیتوسکوپی، مشکلات پروستات، سنگ شکنی و.. می باشد.

آدرس: بزرگراه رسالت –بعد ازاتوبان شهید باقری-خیابان شهید باغدارنیا(رشید شمالی)-جنب کلانتری ۱۲۶- نبش کوچه ۱۶۲ (شهید عبدالمجید)

برای ورود به سایت رسمی بیمارستان آرش کلیک کنید.

تلفن  تماس: 77883283

مرکز ناباروری اکبر آبادی

بهترین کلینیک های ناباروری در تهران

این مرکز یکی از مراکز مجهز دولتی است، هزینه های درمان در این مرکز بسیار پایین تر دیگر مراکز خصوصیست.

 لازم به ذکر است که در این مرکز همه امور درمانی و تشخیصی توسط پزشکان فلوشیپ نازایی انجام می شود. 

خدمات IFV این بیمارستان عبارت اند از :

فریز جنین، میکرو انجکشن، سونوگرافی واژینال، تخلیه کیست تخمدانی، هیستروسونوگرافی، اینداکشن اوولیشن ( تحریک تخمک گذاری )،IUI  تحریک تخمک گذاری و تلقیح داخل رحمی اسپرم ، IVF، انتقال جنین، تشخیص بیماری های ‍ژنتیکی قبل از لانه گزینی، بیوبسی آندومتر ( با پایپل )، فریز اسپرم، آنالیز اسپرم، فریز تخمک و..

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی بیمارستان شهید اکبرآبادی مراجعه فرمایید.

آدرس: خیابان مولوی-بیمارستان اکبر آبادی

تلفن  تماس: 55606034

 

نویسنده: زینب عزیزی