کافه نادری چهارراه استانبول

انسان مدرن و پیشرفته برای تعامل و ایجاد ارتباط کلامی و بصری احتیاج به مکانی امن و خاص دارد، کافه ها امروزه این بستر را برای نوشیدن یک قهوه ی گرم و صحبت کردن آماده کرده اند. کافه ها با طراحی های متفاوت از ایرانی تا غربی سعی دارند محیطی گرم و صمیمی را برای مشتریان خود ایجاد کنند
چهارشنبه 16 خرداد / 0 / 803

کافه نادری چهارراه استانبول

کافه نادری

انسان مدرن و پیشرفته برای تعامل و ایجاد ارتباط کلامی و بصری احتیاج به مکانی امن و خاص دارد، کافه ها امروزه این بستر را برای نوشیدن یک قهوه ی گرم و صحبت کردن آماده کرده اند. کافه ها با طراحی های متفاوت از ایرانی تا غربی سعی دارند محیطی گرم و صمیمی را برای مشتریان خود ایجاد کنند. برای گذراندن اوقات فراغت، خوردن یک غذای جدید، نوشیدنی های هیجان انگیز، قرارهای کاری و دوستانه، برگذاری تولد و جشن های کوچک و خانوادگی و حتی دوستانه کافه های می توانند انتخاب درستی برای شما باشند. کافه ها محفل هایی هستند که با ارائه ی غذاهای سالم و تازه سعی می کنند نحوه ی تغذیه ی مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهند. مراجعه ی جوانان و دانشجویان به کافه ها این محل را به یک محفل دانشجویی پر انرژی تبدیل کرده است. تهران در دل خود تعداد زیادی کافه ی مدرن و سنتی را جای داده است، کافه هایی با رنگ و بویی متفاوت که هر کدام مناسب یک نوع سلیقه است. کافه ها محل هایی هستند که با هدف تبادل اطلاعات و گذراندن ساعات خوش پدید آمده اند، پدیده ای مدرن که جایگاه خاصی در بین اهالی هنر دارد ، همچنین کسانی که می خواهند ساعتی برای خلوت داشته باشند و دور از غوغای شهر یک قهوه خوب بنوشند باید اهل کافه گردی شوند. هر گوشه از شهری مدرن مثل تهران دارای کافه هایی با رنگ و بویی متفاوت است که هر نوع سلیقه ای را در خود جای می دهد، کافه ها همه نوع سبکی دارند، از سنتی تا مینیمالیست های جدید اما همه به دنبال یک هدف هستند آن هم ایجاد فضایی صمیمی در عین حال خصوصی برای هر فرد.

کافه نادری توسط یک ارمنی به نام خاچیک مادیکیانس در خیابان نادری که امروز به خیابان جمهوری معروف است بنا شد، کافه ای قدیمی با حیاطی دل نواز. بعد از تاسیس این کافه یک هتل هم به همین نام در کنار کافه ساخته شد تا یک امپراطوری بزرگ از ارامنه را در مرکز تهران برپا کند. کافه نادری با یک فضای دوستانه و صمیمی هنوز هم در خیابان جمهوری چهار راه استانبول مشغول میزبانی از تعداد زیادی اهل هنر و هنردوستان است. برای رسیدن به کافه نادری می توانید از مترو استفاده کنید. با وارد شدن به خط دو متروی تهران از سمت شرق در ایستگاه دروازه شمیران تغییر مسیر دهید تا به ایستگاه میدان فردوسی برسید، بعد از آن از طریق پیاده به خیابان جمهوری و کافه نادری خواهید رسید.  برای دسترسی از سمت شمال تهران بهتر است با خط متروی شماره ی یک به سمت کهریزک حرکت کرده و در ایستگاه دروازه دولت تغییر مسیر دهید و به سمت ارم سبز بروید با گذشت یک ایستگاه به ایستگاه فردوسی خواهید رسید و از آنجا باید به وسیله ی تاکسی و یا پیاده به کافه نادری برسید. از غرب تهران خط چهار مترو به راحتی شما را به فردوسی خواهند رساند و طی مسیری کوتاه به کافه نادری دسترسی پیدا خواهید کرد. از طریق دو خط یک و سه مترو در جنوب تهران می توانید به مرکز شهر برسید، اگر خط آزادگان را انتخاب کرده اید باید در ایستگاه تاترشهر به سمت شهید کلاه دوز حرکت کنید و در ایستگاه فردوسی پیاده شوید. خط یک متروی تهران از کهریزک تا تجریش ادامه دارد، از سمت جنوب و کهریزک مسیر به راحتی صورت می گیرد شما مجبور هستید در ایستگاه دروازه دولت به سمت ارم سبز تغییر مسیر دهید تا به میدان فردوسی در خط چهار برسید. بعد از رسیدن به خیابان جمهوری در چهار راه استامبول  که کمی پایین تر از میدان فردوسی است باید چند قدمی به سمت پل جمهوری بروید، درست روبروی سفارت انگلیس، یک ساختمان قدیمی قرار دارد که همان  هتل نادری است، یک شیرینی فروشی قدیمی نیز که امروزه دیگر فعالیتی ندارد در زیر هتل دیده می شود درست در کنار این شیرینی فروشی یک در باریک وجود دارد که بعد از یک راهرو به دو سالن می رسد، یکی مربوط به بخش کافه و نوشیدنی های کافه نادری و دیگری مربوط به بخش رستوران نادری است. بخش کافه با صندلی های لهستانی دیزاین شده و بخش رستوران با صندلی های قدیمی رستورانی، برای رزور یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از شماره ی 66758293 استفاده کنید.

کافه نادری

 

کافه نادری

رد پای تاریخ را در هر کنج از کافه نادری می توانید حس کنید، جایی که بهترین منوی کافه های تهران را داراست، یکی از قدیمی ترین غذاهای این کافه که بسیار در بین اهالی رستوران گردی معروف و مشهور است شاتوبریان کافه نادری است، این شاتوبریان مخصوص کافه نادری است که متشکل از دو تکه فیله گوساله آبدار به همراه سس قارچ، سیب زمینی سرخ کرده، لوبیا، هویج و لبوی پخته است که همگی هم درشت خرد شدن و تو یک ظرف چدنی در حال سرخ شدن هستند، قیمت شاتوبریان کافه نادری با دورچین و تمام مخلفات حدود هشتاد هزار تومان است، بیشتر این غذا برای وعده ی ناهار سرو می شود و می توانید یک خاطره ی خوش را برای خود و عزیزانتان با مراجعه به این کافه به ثبت برسانید. همه ی گارسون های این کافه و رستوران کاربلد هستند و در بین آن ها افراد جوانی را نخواهید یافت. منوی کافه نادری پر شده از از استیک های خوش طعم، که با سس مخصوص (سس بشامل و قارچ) و تزئیناتی مثل (سیب زمینی وهویج  البته در زمستان لبو) با همان ظرف هایی که طبخ می شوند به سرو می رسند، از دیگر غذا های منوی کافه نادری می توان شنیتسل مرغ و گوشت، زرشک پلو با مرغ و .. است. منوی قهوه و کیک و دسر هم در کافه نادر کاملا پر بار و متنوع است که توسط یک باریستای ارمنی تهیه و سرو می شود. به طور کلی فضا و حال و هوای کافه نادری را برای یک بار هم که شده امتحان کنید، فضایی صمیمی که خبری از صندلی و رنگ های لوکس نیست اما کاغذدیواری ها، قاب ها و صندلی های لهستانی حکم یک کتاب تاریخ قطور را برایتان ایفا می کنند. کافه نادری محفلی گرم برای قرارهای عصرگاهی در مرکز شهر است که با دسترسی آسان می توانید اوقاتی خوش را در آن سر کنید.

کافه نادری