آپارتمان های حکیمیه تهران پارس

آپارتمان های حکیمیه تهران پارس دارای بافتی نوساز و موقعیت عالی برای سکونت می باشند. آپارتمان های حکیمیه تهران پارس دارای امکانات رفاهی فراوانی می باشند.
چهارشنبه 30 خرداد / 0 / 5547

 آپارتمان های حکیمیه تهران پارس

زندگی آسان و راحت با زندگی در آپارتمان های حکیمیه تهران پارس

زندگی در آپارتمان و محله های مناسب و خانه های راحت و شیک همواره یکی از دغدغه های مردم می باشد. آشنایی با منطقه و آپارتمان های حکیمیه تهران پارس شما را بهترین مناطق زندگی در تهران آشنا می سازد.

منطقه حکیمیه تهران پارس

آشنایی با منطقه حکیمیه تهران پارس

منطقه حکیمیه نام محله ای معروف و قدیمی در شمال شرقی تهران بوده و در فاز 4 شهرداری واقع شده است. هوای پاکیزه، امکانات رفاهی فراوان و رشد آپارتمان های نوساز و شیک از جمله عواملی است که منطقه حکیمیه تهران پارس تبدیل به منطقه ای ایده آل برای زندگی و سکونت کرده است.

موقعیت جغرافیایی حکیمیه تهران پارس از شمال به بزرگراه بابایی، از جنوب به جاده دماوند، از غرب به جاده اتحاد، خیابان عباس پور، خیابان 35 متری احسان، خیابان جعفرپناه و خیابان جشنواره از شرق به جاده تلو لشکرک محدود می گردد.

منطقه حکیمیه تهران به سبب قرارگیری در میان باغات و پارک های جنگلی معروفی از جمله باغات لواسان، پارک جنگلی سرخه حصار، پارک جنگلی لویزان و منطقه حفاظت شده سرخه حصار و خجیر دارای محیط زیستی عالی و هوایی پاکیزه می باشد.

به سبب نزدیکی منطقه حکیمیه تهران به بزرگراه هایی همچون همت و بابایی آپارتمان های حکیمیه تهران پارس دارای موقعیتی عالی برای زندگی و سکونت محسوب می شوند.

منطقه حکیمه تهران پارس بر حسب سکونت به سه فاز تقسیم بندی شده است و دارای شهرک های مهمی همچون شهرک حکیمیه، کوی دانشگاه، فاز دو دانشگاه امام حسین، والفجر و خانه گستر می باشد و اکثر آپارتمان های حکیمیه تهران پارس در این مناطق واقع شده اند.

از مهم ترین بلوار های منطقه حکیمیه بلوار های بهار، فجر و گل ها می باشد.

منطقه حکیمیه تهران پارس

امکانات رفاهی در منطقه حکیمیه تهران پارس

منطقه حکیمیه تهران پارس دارای امکانات رفاهی، تحصیلی و تفریحی فراوانی می باشد. اختصاص یافتن 178311 متر مکعب از منطقه حکیمیه به پارک ها و بوستان هایی همچون بوستان شکوفه، بوستان ریحانه، صبا، بهشت، شفق و ...گویای این مطلب می باشد.

وجود مدارس دخترانه و پسرانه متعدد و مراکز آموزش عالی همچون دانشگاه های صنعت آب و برق، دانشگاه آزاد واحد تهران شمال، دانشگاه امام حسین، دانشگاه پیام نور، دانشکده هوا فضا، دانشگاه تربیت معلم شهید چمران و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در منطقه حکیمیه تهران پارس آن را به منطقه ای پیشرو در علم و فرهنگ تبدیل ساخته است.

منطقه حکیمیه تهران پارس دارای رستوران های سنتی و مدرن؛ کافه ها و مراکز تهیه غذای فراوانی می باشد که در سطوح مطلوب و عالی مشغول فعالیت و خدمت رسانی می باشند.

زندگی و سکونت در آپارتمان های حکیمیه تهران پارس به شما این امکان را می دهد تا در نزدیکی مراکز خرید فراوان و میدان های تره بار و کتابخانه های عمومی و همچنین مراکز درمانی فراوانی باشید. از جمله امکانات رفاهی منطقه حکیمیه می توان به مواردی همچون موارد زیر اشاره نمود:

-مرکز خرید ارکیده

-بازار بزرگ حکیمیه

-بازار بزرگ ولی عصر

-فروشگاه شهروند

-بازارچه کوثر و الزهرا

-مجموعه فرهنگی سرای محله

-مجتمع هنری فرهنگی حکیمیه

-کتابخانه حکیمیه

-مسجد جامع الزهرا

-مجموعه باشگاه سوارکاری و ...

منطقه حکیمیه تهران پارس

زندگی در آپارتمان و منطقه حکیمیه

به سبب ویژگی های ممتاز منطقه 4 تهران، زندگی در آپارتمان های حکیمیه تهران پارس که از محله های قدیمی و اصیل در شمال شرق تهران می باشد محیطی ایده آل و مناسب است. هوای پاکیزه و چشم انداز های منحصر به فرد این منطقه و همچنین تبدیل سریع بافت های فرسوده و قدیمی و جانشینی آنها به آپارتمان هایی لوکس و شیک که دارای بالاترین امکانات و استاندارد سازی در ساخت می باشند منطقه حکیمیه و زندگی در آپارتمان های حکیمیه تهران پارس را تبدیل به منطقه ای پیشرو و ایده آل برای زندگی ساخته است. رفت و آمد در منطقه حکیمیه تهران پارس به سهولت توسط وسایل حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس و تاکسی و همچنین ایستگاه مترو نوبنیاد و ایستگاه مترو شهید باقری امکان پذیر می باشد.

منطقه حکیمیه تهران پارس

ویژگی آپارتمان های حکیمیه تهران پارس

. آپارتمان های حکیمیه تهران پارس دارای ویژگی های ممتازی همچون نوساز بودن، استفاده از متریال با کیفیت، آسانسور و روف گاردن، چشم انداز عالی به بوستان ها و مناظر اطراف، سیستم های گرمایشی و سرمایشی عالی، نورگیری بالا و دسترسی آسان به مهم ترین بزرگراه های تهران برخوردار می باشند. اکثر آپارتمان های حکیمیه تهران پارس در سه فاز اصلی مسکونی حکیمیه تهران پارس واقع شده اند و بنابر این دسترسی به مراکز تفریحی، پارک ها، میدان های مهم؛ مراکز درمانی و میدان های مهم منطقه به راحتی و سهولت امکان پذیر می باشد.

 

قیمت آپارتمان در حکیمیه تهران پارس

قیمت آپارتمان های حکیمیه تهران پارس با توجه به موقعیت جغرافیایی، متریال به کار رفته، متراژ، سن بنا و امکانات رفاهی آپارتمان ها همچون سونا، جکوزی، آسانسور، روف گاردن و چشم اندازی که دارد متفاوت و گوناگون می باشد. قیمت آپارتمان های حکیمیه تهران پارس در شهرک های مهم آن همچون شهرک حکیمیه، شهرک بهشتی و شهرک والفجر در خیابان های گلریز، نگارستان پنجم، خیابان فرهنگ، خیابان نور و پورمختار به سبب قدمت محله و اصیل و امکانات رفاهی فراوان آن به نسبت بالاتر می باشد. قیمت آپارتمان های حکیمیه تهران پارس در خیابان هایی همچون اتوبان بابایی، پل خلعتبری، خیابان یاس، پل عبدالرضا، پورمختار، پل فجر و خیابان 16 متری نور به سبب نوساز بودن ساختمان ها و موقعیت جغرافیایی در بافت جدید شهرک دارای قیمت هایی بسیار مناسب و مطلوبی برای خرید و یا اجاره می باشند.