رستوران دوئت

رستوران دوئت یکی از شیک ترین رستوران های تهران می باشد. در رستوران دوئت شما می توانید بهترین استیک های عمرتان را نوش جان کنید.
چهارشنبه 6 تیر / 0 / 730

رستوران دوئت

شب های به یاد ماندنی در رستوران دوئت

تهران زیبا از رستوران های جذاب و دیدنی با غذاهای ناب و با کیفیت پر است. یکی از این رستوران های مجلل و شیک که هر میهمانی را به دلایل مختلف مجذوب خود می کند رستوران دوئت می باشد. این رستوران شیک و زیبا روزانه میزبان بسیاری از تهرانی ها و جوانان عاشق می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در مورد رستوران دوئت بیان کنیم که علت خاص بودن آن است.

رستوران دوئت

رستوران دوئت یک رستوران بسیار باکلاس و حرفه ای فرانسوی می باشد که در محلهٔ قدیمی مفتح تهران واقع شده است. دوئت به معنای اجرا و هم نوازی دو ساز باهم می باشد. این کلمه در زبان فرانسه به معنای اجرای دو نفره می باشد.

در این رستوران دوئت های بسیار زیبایی برای میهمانان نواخته می شود که یکی از ویژگی های این رستوران بزرگ می باشد. البته در بعضی از شب های خاص و مناسبتی نیز اجراهای ویژه ای در این مکان انجام می گیرد.

رستوران دوئت

معماری رستوران دوئت

این رستوران یکی از بی نظیر ترین معماری ها و دکور های داخلی را در بین رستوران های شیک تهران دارد و شما می توانید با دیدن این نمای زیبا به بزرگی و عظمت این رستوران پی ببرید. سقف داخلی دوئت همانند اسمان تاریک با هزاران ستاره زیبا ساخته شده است به صورتی که در وسط ظهر اگر به آن وارد شوید فکر خواهید کرد که شب شده است.

در فضای داخلی این رستوران مجلل از چوب استفاده شده است و به بهترین شکل ممکن فضا را زیبا نموده است. نورپردازی داخلی نیز بسیار عالی و خاص می باشد و برای هر یک از میزهای وسط رستوران به صورت ویژه طراحی و اجرا شده است.

 در اطراف سالن رستوران نیز شما شاهد اتاق های وی ای پی خاصی خواهید بود که از سالن های اصلی جدا شده اند و با فضای مرکزی در ارتباط نمی باشند. علت جدا بودن این اتاق ها هم راحت بودن میهمانان می باشد.

رستوران دوئت

غذاهای ویژه در رستوران دوئت سرو

این رستوران دارای یک سر آشپز بسیار حرفه ای و تحصیل کره در رشته آشپزی در نیویورک می باشد. در این به هیچ عنوان از روغن های نباتی و سرخ کردنی برای طبخ غذاها استفاده نمی شود و به جای این نوع از روغن ها از روغن زیتون و کنجد برای غذاها استفاده می شود.

 در این رستوران غذا ها از ابتدا تا انتهای طبخ شدن با استفاده از سبک و روش فرانسوی تهیه می شوند و برای همین هم دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. در دوئت هر روز یک نوع سوپ ویژه سرو می شود و این سوپ ها یه گونه ای می باشند که شما در هیچ کجای دیگر آن ها را میل نکرده اید.

این رستوران یک سالاد بسیار خوشمزه نیز دارد با نام سالاد باکالا. در تهیه این نوع از سالاد از کوکتل میگو به همراه 4 عدد شاه میگوی تازه استفاده می شود.

رستوران دوئت

غذاهای اصلی رستوران دوئت

غذاهای اصلی رستوران دوئت عبارتند از انواع استیک ها، غذاهای دریایی و انواع ماکیان. این رستوران فرانسوی شیک و مجلل با استیک های ویژه اش معروف می باشد و شما می توانید برای اولین بار مزه یک استیک مخصوص را در آن بچشید.

یکی از غذا ها و یا همان استیک های معروف رستوران دوئت غذای عشاق یا همان شاتوبریان است. این غذا از 10 تکه گوشت 100 گرمی تهیه می شود و معمولا برای دو نفر کافی می باشد و با سیب زمینی سرخ شده نیز سرو می شود.

دیگر استیک ویژه دوئت استیک مگا می باشد که با یک کیلو گوشت ران گوساله طبخ می شود. از غذاهای دریایی مخصوص این رستوران نیز می توان به انواع آبزیان تازه و خوشمزه اشاره کرد که به همراه خاویار طلایی برای میهمانان سرو می شود.

از نوشیدنی های معروف و بسیار گوارای این رستوران قهوه ایتالیایی آن می باشد که حتما می بایست یک بار آن را نوش جان کنید تا معنای خاص بودن آن را متوجه شوید و از آن لذت ببرید.

رستوران دوئت

کیفیت و قیمت در رستوران دوئت

در رستوران دوئت کیفیت غذا و سرویس دهی به میهمانان اولین و آخرین اصل می باشد. غذا ها در این رستوران دارای قیمت نسبتا زیادی است که علت آن هم استفاده از بهترین مواد اولیه در تهیه غذا ها می باشد.

کیفیت غذا ها به قدری زیاد است که همه میهمانان دوست دارند تا دوباره میهمان این رستوران باشند. علاوه بر کیفیت کمیت غذا نیز یکی دیگر از گزینه های مورد توجه در دوئت می باشد. به طور مثال یک کیلو گوشت گوساله به صورت استیک واقعا زیاد است.

در رستوران دوئت تمامی نوشیدنی های گرم و سرد رایگان است و سرویس دهی پرسنل به میهمانان در حد لوکس ترین رستوران های جهان است. در فاکتور های ارائه شده تمامی هزینه های اضافی چون 15 درصد حق سرویس و یا 9 درصد مالیات حذف شده است و هیچ گونه پول اضافی بابت این گزینه ها از میهمانان دریافت نخواهد شد.

رستوران دوئت دارای یک پارکینگ بسیار بزرگ برای سرویس دهی به میهمانان خود می باشد که آن ها بتوانند به راحتی و با خیال راحت در این رستوران اوغات خوب خود را بگذرانند.