آدرس کافه کتاب های تهران

محفلی برای آشنایی بیشتر با کتاب ها و گپ و گفتمانی خودمانی با دوستان و اهالی و هنر و نویسندگی، کافه کتاب ها هستند. در گوشه ای از شهر کافه هایی با محوریت معرفی کتب جدید همراه با نوشیدنی های جذاب منتظر شما هستند
یکشنبه 10 تیر / 0 / 6457

آدرس کافه کتاب های تهران

آدرس کافه کتاب های تهران

محفلی برای آشنایی بیشتر با کتاب ها و گپ و گفتمانی خودمانی با دوستان و اهالی و هنر و نویسندگی، کافه کتاب ها هستند. در گوشه ای از شهر کافه هایی با محوریت معرفی کتب جدید همراه با نوشیدنی های جذاب منتظر شما هستند. تهران با توجه به قشر کتاب خوان و اهالی فرهنگ اش تعداد زیادی کافه کتاب دارد، انتخاب یک گوشه ی دنج برای ساعتی تامل و ورق زدن کتاب مورد علاقه همراه با نوشیدن یک قهوه ی خوب می تواند روز پر کار شما را به خوبی تمام کند و یا برای یک روز تعطیل شادابی بسیاری به شما ببخشد. کافه کتاب ها کافه هایی هستند که با تفکری خلاق در راه افزایش ساعات مطالعه بوحود آمده اند و قصد دارند با محیط صمیمی خود لحظات خوشی با همنشینی کتاب را برای شما به ارمغان آورند.

با توجه به وسعت و همه گیر بودن کتاب در شهر تهران چندین کافه کتاب زیبا در این شهر موجود است، ابتدا با نام این کافه کتاب ها آشنا خواهیم شد: کافه کتاب تکاوران، کافه کتاب فرهنگان، کافه شهر کتاب پاسداران، کافه کتاب فیرینی، کافه کتاب شهر کتاب فرشته، شهر کتاب مرکزی، کافه کتاب فراموشی، کافه کتاب نزدیک، کافه کتاب مکتب تهران، کافه کتاب بدرقه جاویدان، کافه کتاب لحظه، کافه کتاب ترنجستان سروش، کافه کتاب ایستگاه، کافه کتاب کراسه، کافه کتاب ایما، کافه کتاب دورهمی، کافه کتاب روتین، کافه کتاب اسپانیایی، کافه کتاب اکباتان، کافه کتاب پاتوق جوانی، کافه کتاب ترنجستان، کافه لمیز، کافه کتاب لاله زار نو، کافه کتاب امیر کبیر، بوک لند، کافه کتاب، کافه کتاب ثالث، کافه کتاب آمه، کافه کتاب هنوز .

آدرس کافه کتاب های تهران

قبل از توضیح درباره ی آدرس این کافه کتاب ها بهتر است با انوع آن ها آشنا شوید، کافه هایی وجود دارند که دارای کتابخانه های جمع و جور هستند این کافه ها کافه کتاب نیستند اما برای رفاه حال آن دسته از مشتریان علاقمند به کتاب بخشی از کافه ی خود را به این امر اختصاص داده اند، کافه کتاب های انحصاری جز دسته کتاب فروشی هایی هستند که محیطی دلنشین و زیبا را برای خواندن و خریداری کتاب فراهم می آورند، همچنین کتاب فروشی های بسیاری وجود دارند که با قرار دادن میز و صندلی در محیط خود این امکان را به شما می دهند تا چند دقیقه ای کتاب مورد پسند خود را بخوانید و برای انتخاب آن تفکر داشته باشید. در مجموع اینجا به همه ی این کافه ها و کتاب فروشی های دارای کافه اشاره می کنیم تا راحت تر انتخاب کنید.مرکز تهران جایی که دانشگاه تهران در آن واقع شده است دارای تعداد زیادی کافه کتاب است آن هم به دلیل قشر دانشجو و فرهنگی این منطقه است، برای یافتن بهترین کافه کتاب های این منطقه ی تهران با استفاده از متروی خط چهار باید به میدان انقلاب بیایید و چرخی در این میدان بزنید.

 اولین انتخاب کافه کتاب ایماست، که از نه صبح تا یازده شب میزبان مشتریان است، این کافه در میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی نبش کوچه برهانی ساختمان 1126 طبقه دوم واقع شده است، برای رزور و یا هماهنگی می توانید از شماره ی 66401759 استفاده کنید.

در گام بعدی به کافه هایی اشاره می کنیم که کمی دنج تر و مناسب قرارهای دوستانه با علاقمندان به کتاب باشد، ایستگاه هفتم تیر متروی تهران شما را به خیابان کریم خان و وعده گاه بسیاری از دوست داران کتاب می رساند. در این خیابان می توانید به کافه های ثالث، نزدیک و هنوز مراجعه کنید، کافه ثالث خیابان کریمخان زند، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره ی 150 است، جایی که بسیاری از نقدان و نویسندگان برای صرف قهوه  و مطالعه انتخاب می کنند. کافه نزدیک نیز در مجاورت کافه ثالث قرار دارد و با شماره ی 124 شناخته می شود، در این کافه می توانید غذا صرف کنید و چند ساعتی در کتاب مورد علاقه ی خود غرق شوید همچنین فضای باز این کافه از بهترین انتخاب ها برای گپ و گفت و گویی دوستانه است. نشر هنوز که به عنوان یک کافه کتاب ساده شناخته می شود محیطی فرهنگی در دل منطقه ایرانشهر دارد، در این کتاب فروشی می توانید به راحتی کتاب مطالعه کنید و از فضای زیبای آن نیز لذت ببرید. این کافه ی جذاب در کنار کافه نزدیک و شماره ی 134 قرار دارد.

 

آدرس کافه کتاب های تهران

کافه کتاب دورهمی از پر سر و صداترین کافه کتاب های شلوغ تهران است، که در بلوار کشاورز خیابان 16 آذر خیابان ادوارد براون شماره 12/1 واقع شده است. از دیگر کافه های مطرح در این زمینه می توان به کافه کتاب لحظه اشاره کرد، این کافه در خیابان ولیعصر، بعد از تقاطع طالقانی، ساختمان 549، طبقه اول است تلفن رزرو و هماهنگی 88947512

کافه کتاب لاله زار نو از جمله کافه های قدیمی و زیبای شهر تهران است که کاملا هدف اهالی کتاب خوان است، این کافه در منطقه ای قدیمی و زیبا قرار گرفته است، بافت کهنه و شلوغ منطقه فضایی دل انگیز را به این کافه می دهد، برای دسترسی به کافه کتاب لاله زار نو کافی است به سمت خیابان سعدی، چهار راه مخبر الدوله-ضلع شمال شرقی، پشت ایستگاه مترو سعدی، کوچه نقاش باشی حرکت کنید. برای علاقمندان به محیط های قدیمی و صندلی های لهستانی یک پیشنهاد وسوسه انگیز داریم، کافه کتاب روتین که به تازگی نیز تاسیس شده است در خیابان شانزده آذر، پایین تر از کوچه نصرت، بن بست پارسی پلاک6 یک فضای دوست داشتنی و چشم نواز خواهد بود. اکثر فروشگاه های کتاب شهر در سطح تهران دارای کافه و یا فضایی برای مطالعه هستند که به راحتی ساعتی از دل مشغولی شما را به خود اختصاص خواهد داد. از برترین مکان هایی که می توانید کتاب های جلد جدید و قدیم را در آن بیابید و بدون هیچ مشکلی به مطالعه ی آن بپردازید کافه کتاب آمه است، این کافه کتاب که در دو طبقه و در بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، پ 308 واقع شده است دارای قفسه های جذاب از سی هزار جلد کتاب است، محدودیت منوی نوشیدنی نیز شما را سرگرم خوردن نخواهد کرد و فقط می توانید در دنیای زیبای این کافه کتاب غرق شوید.

آدرس کافه کتاب های تهران