رستوران هانی

رستوران هانی یکی از رستوران های معتبر و قدیمی در تهران می باشد. رستوران هانی با ارائه غذاهای خوشمزه و اصیل ایرانی تبدیل به یک رستوران محبوب در سطح تهران گشته است.
دوشنبه 11 تیر / 0 / 726

رستوران هانی

لذت چشیدن غذاهای خوش طعم ایرانی در رستوران هانی

خوردن غذا های لذیذ و اصیل ایرانی در رستوران های معتبر و سرشناس تهران یکی از لحظات خوشمزه در شکم گردی های رستوران های تهران می باشد. در رستوران هانی طعم اصیل و لذیذ غذا های ایرانی را تجربه نمایید.

آشنایی با رستوران هانی

صرف غذا های لذیذ و اصیل ایرانی در کنار طعم های متفاوت و خوراکی های فرنگی همواره از رنگ و بویی تازه برخوردار بوده و طرفداران پر و پا قرصی دارد. شهر تهران با دارا بودن رستوران های متعدد که طبق ذائقه شهروندان به ارائه غذاهای ایرانی، فرنگی و بین المللی می پردازند یک رستوران منحصر به فرد، قدیمی و ویژه به نام رستوران هانی را به غذا دوستان و عاشقان غذا های خوشمزه عرضه داشته است. رستوران هانی با بیش از نیم قرن تجربه و اصالت، با ادغام سنت و مدرنیته و طبخ غذاهای خوش طعم ایرانی به یکی از رستوران های محبوب و مشهور تهران تبدیل گشته و شعبات متعددی را در سطح تهران دارا می باشد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد و جالب توجه رستوران هانی طبخ و آماده سازی خوراک های ایرانی در کارخانه هانی و ارائه غذاهای خوشمزه و خوش طعم به صورت سلف سرویس در شعبات مختلف رستوران هانی می باشد. آماده سازی و طبخ غذاهای رستوران های هانی منطبق با استاندارد های جهانی و حفظ طعم اصیل ایرانی و خانگی صورت گرفته و به همین دلیل از رستوران های جذاب و محبوب در تهران محسوب می گردد.

رستوران هانی

چرا رستوران هانی محبوب است

سابقه طولانی مدت در طبخ غذاهای ایرانی، فضایی زیبا و دلنشین، ارائه قیمت های مناسب، ارائه منو های جذاب و دلچسب، طعم فوق العاده و خوشمزه خوراک ها، تلفیق منو ایرانی و بین المللی و... تنها گوشه ای از علل محبوبیت رستوران های هانی تهران محسوب می شوند. آماده سازی غذا و پذیرش مشتری در رستوران هانی از ساعت 11 صبح الی 12 شب انجام گرفته و فضای تمیز رستوران های هانی، تیم مجرب و متخصص در آشپزخانه و کارکنان خدمت رسان به مشتری نیز از دیگر علل شهرت رستوران های هانی می باشد. رستوران هانی با احیای دوباره طعم اصیل غذاهای ایرانی و بازگرداندن ان به منو غذایی رستوران از پیشگامان عرصه طبخ غذا و ارائه آن به صورت سلف سرویس، سرویس بیرون بر و سفارش غذا در سطح گسترده و وسیع برای شرکت های بزرگ می باشد.

رستوران هانی

امکانات و خدمات رستوران های هانی

رستوران هانی با بیش از 50 سال تجربه در ارائه غذاهای ایرانی و خوشمزه که دارای استاندارد های جهانی و متدهای روز اروپایی نیز می باشند تبدیل به یکی از رستوران های مطرح و شناخته شده در سطح تهران گشته است. از جمله خدمات ارائه شده رستوران های هانی می توان به منوی جذاب آن که حاوی انواع غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد ایرانی، پیتزا، نوشیدنی، دسر و... می باشد و همچنین کارکنان متخصص و پاسخگوی نیاز های مشتری اشاره نمود. فضای شیک و باز رستوران های هانی، استفاده از متد سلف سرویس و انتخاب بشقاب غذا از سوی مشتری، لوازم شیک و تمیز، محیط سالم برای هر قشر سنی، بسته بندی غذا در پوشش مناسب و استاندارد در غذاهای بیرون بر و.... اشاره نمود. رستوران های هانی با رعایت استاندارد های لازم این عرصه و تلفیق سنت و مدرنیته یکی از رستوران های موفق و محبوب در تهران می باشد که شما می توانید طعم های فراموش شده غذاهای خانگی و اصیل ایرانی را در آن بیابید و لحظات خوشی را در کنار خانواده و دوستان خود سپری نمایید.

رستوران هانی

معرفی شعبه های مختلف رستوران هانی

پس از محبوبیت رستوران مرکزی هانی در شعبه اصلی قیام، رستوران های هانی در طول سال های متوالی شروع به گسترش در قسمت های مهم تهران نموده است که در حال حاضر رستوران های هانی در شمار محبوب ترین و معتبر ترین رستوران های ارائه دهنده غذاهای خوش طعم و خوشمزه قرار گرفته اند. از جمله شعبات رستوران هانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-رستوران مرکزی هانی: خیابان ری، میدان قیام

-شعبه 2: فروشگاه هایپراستار واقع در انتهای اتوبان شهید باکری جنوب

-شعبه 3: بازار مبل ایران واقع در منطقه یافت آباد

-شعبه 4: بلوار میرداماد و روبروی اسکان

-شعبه 5: شعبه دزاشیب واقع در میدان قدس تجریش

-شعبه 6: واقع در منطقه تهرانپارس-خیابان رشید جنوبی

-شعبه 7: شعبه قیام دشت کیلومتر 23 جاده خاوران

-شعبه 8: هانی اکسپرس واقع در خیابان شهید بهشتی و مجتمع سینما آزادی که به ارائه فست فود می پردازد.

از دیگر شعبات رستوران های هانی می توان به شعبه های واقع در بازار موبایل ایران، شعبه نجم خاورمیانه، شعبه ایران زمین و شعبه بیهقی اشاره نمود.

رستوران هانی

منوی غذایی رستوران های هانی

منوی غذایی رستوران هانی شامل غذاهای متنوع و خوشمزه اعم از منو ناهار، منو شام، منو میان وعده، دسر، سالاد، غذاهای گیاهی و نوشیدنی می باشد.

وجود انواع خوراک، انواع کباب، غذاهای پلویی، غذاهای خورشتی، سوپ و مخلفات، غذای ایرانی، چلوکباب، چلوگوشت، چلومرغ، غذاهای دریایی و... از جمله غذاهای ارائه شده در منو غذایی شعبات رستوران های هانی می باشد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-خوراک: خوراک ماهیچه-خوراک گوشت-خوراک سینه مرغ-خوراک ران مرغ-حلیم بادمجان-خوراک کباب بره-کوفته-کوکوسبزی-خوراک زبان

-کباب: کباب سلطلنی-بختیاری-شیشلیک-بره و...

-غذاهای پلویی: باقالا پلو با گوشت بره، سینه مرغ، ماهیچه -آلبالو پلو با گوشت بره، ماهیچه، سینه مرغ-چلو گوشت-لوبیاپلو با گوشت بره-زرشک پلو با سینه مرغ، ران مرغ-شیرین پلو –ته چین و...

-غذاهای خورشتی: قرمه سبزی-قیمه سیب زمینی-قیمه بادمجان-خورشت فسنجان-

-چلوکباب: چلو کباب بره-چلوکباب برگ مخصوص-چلوکباب لقمه مخصوص-چلوجوجه کباب-جوجه کباب-چلوکباب سلطانی و....

-مخلفات: سوپ-سالاد فصل-زیتون پرورده-ماست و خیار-ماست موسیر

-نوشیدنی: نوشابه-دلستر-دوغ-آب معدنی

انتخاب یک بشقاب خوشمزه و لذیذ در رستوران هانی

صرف غذاهای رنگارنگ و خوشمزه در رستوران های هانی با انتخاب یک بشقاب غذای انتخابی و دلخواه یکی از لحظات خوشمزه و جالب در رستوران هانی می باشد. با انتخاب و گزینش غذای دلخواه و محبوب خود می توانید هر آنچه خواستید را با قیمت های مناسب میل نمایید. رستوران های هانی با ارائه غذاهای ایرانی، فست فود و ... در کیفیت های عالی و منحصر به فرد آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز و شهروندان محترم می باشد با صرف غذا در رستوران هانی لذت غذاهای خانگی و لذیذ ایرانی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه می کنید.

رستوران هانی