رستوران مرشد لواسان

رستوران مرشد لواسان فضایی زیبا و جذاب برای علاقه مندان به غذا های اصیل ایرانی می باشد. در رستوران مرشد لواسان در محیطی سنتی و خاص به صرف غذا به همراه خانواده خواهید پرداخت.
چهارشنبه 13 تیر / 2 / 6175

رستوران مرشد لواسان

یک روز شاد و خوشمزه در رستوران مرشد لواسان

چشیدن طعم های جدید در فضا های گرم و صمیمی از جمله خواسته های هر فردی در رستوران گردی می باشد. برای چشیدن طعم اصیل غذاهای ایرانی در فضایی سنتی و صمیمی رستوران مرشد لواسان انتخاب مناسبی می باشد.

آشنایی با رستوران مرشد

کلان شهر تهران دارای رستوران های جذاب و خوشمزه برای علاقه مندان به غذا های متفاوت و اصیل می باشد. تغییر در ذائقه و سلیقه افراد موجب به وجود آمدن تعدد این رستوران ها در انواع کلاسیک، مدرن، سنتی، فانتزی و ... گشته است. اگر به دنبال یک رستوران دنج و صمیمی با فضایی سنتی و زیبا می باشید می توانید وعده های خوشمزه ناهار یا شام را در رستوران مرشد تهران تجربه نمایید. رستوران مرشد تهران یک رستوران نوپا و محبوب در تهران بوده که در سال 1391 در یکی از بن بست های تجریش با نام کوچه شهید بهمن محمودی (کوچه ذغالی ها) تاسیس گشت و پس از مدتی با ارائه منوهای متنوع غذایی، ارائه غذا در سبک های خاص ظروف سفالی یا مسین و کیفیت بالای غذایی به شهرت و محبوبیت بالایی در میان رستوران های تهران رسیده و امروزه با افتتاح چندین شعبه دیگر از جمله رستوران مرشد لواسان گسترده تر و بزرگتر شده است.

رستوران مرشد لواسان

علت محبوبیت رستوران مرشد

از جمله علل محبوبیت رستوران مرشد تهران را می توان در فضای زیبا و دلنشین آن که به سبک سفره خانه ها طراحی شده و همچنین دیوار های کاهگلی و پنجره های رنگی آن را نام برد که فضایی همانند خانه های قدیمی و روستا را برای مشتریان به وجود می آورد نام برد. از دیگر عوامل محبوبیت رستوران مرشد تهران ارائه غذاهای خوشمزه و با کیفیت ایرانی در قالب ظروف مسی و سفالی و یا سینی های بزرگ است که باعث محبوبیت بیشتر، ارتباط صمیمانه تر و خلاصه شلوغ تر شدن این رستوران زیبا در روز های آخر و هفته و تعطیلات می باشد به طوری که برای صرف یک غذای دلپذیر و خوشمزه باید از قبل میز رزرو کنید و در نوبت بمانید. قرارگیری این رستوران در منطقه ای خوش آب و هوا، قیمت های مناسب، سرویس دهی عالی و رفتار مودبانه کارکنان آن در هرچه بیشتر محبوب رستوران مرشد و شعبات آن نقش دارند. آدرس رستوران مرشد مرکزی واقع در تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان شریعتی، کوچه ذغالی ها، بن بست ناطق و پلاک 2 می باشد.

رستوران مرشد لواسان

معرفی شعبات دیگر رستوران مرشد

با بالاتر رفتن میزان محبوبیت و افزایش تقاضا از سوی مردم این مجموعه موفق به افتتاح سه شعبه دیگر از رستوران های مرشد گشت.

شعبه 1: رستوران مرشد نیاوران: این رستوران واقع در خیابان باهنر (نیاوران)، بعد از جماران، نبش کوچه دلشاد و پلاک 2 می باشد.

شعبه 2: رستوران بیرون بر واقع در کاشانک: شعبه دیگر رستوران مرشد واقع در کاشنک جنب مسجد والفجر می باشد که به سرویس دهی و تهیه غذا به بیرون و در سطح شهر می پردازد.

شعبه 3: رستوران مرشد لواسان: رستوران مرشد در لواسان نیز همانند شعبه مرکزی رستوران مرشد دارای همان ویژگی ها و المان های خاص این مجموعه می باشد. دسترسی آسان به این رستوران، آب و هوای خوب منطقه، وجود فضایی کافی و دلنشین به همراه دکوراسیون ویژه و خاص که شامل سماور و تزئینات قدیمی می باشد و همچنین سرو غذا در مجمع های بزرگ و کوچک از جمله علل محبوبیت و خاص شدن رستوران مرشد در لواسان در تهران شد. رستوران مرشد لواسان واقع در اتوبان ارتش به سمت لواسان، میدان گردنه قوچ، انتهای خیابان استخر به سمت شمال می باشد. رستوران مرشد لواسان برای دو وعده ناهار و شام در ساعات 12 الی 16 و 19:30 الی 23:15 آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

رستوران مرشد لواسان

ویژگی های منحصر به فرد رستوران مرشد لواسان

از جمله ویژگی های منحصر به فرد رستوران مرشد لواسان همانند الگوی خاص این رستوران ها سرو غذا در مجمع و سینی به جای بشقاب و دیس می باشد. لازم به ذکر است از جمله اولین رستوران هایی است که سرو غذا در مجمع و سینی را در تهران باب کرد. ارائه غذا های خوشمزه و لذیذ و با کیفیت با قیمت های مناسب در فضایی سنتی و دنج از جمله این ویژگی ها می باشد. نکته جالب توجه در رستوران مرشد لواسان عدم سرو نوشابه بوده و به جای آن از نوشیدنی های دیگری همچون دوغ، آب و یک جور شربت مخصوص رستوران مرشد

که حاوی ترکیبی از گلاب، بیدمشک، زعفران و سکنجبین است استفاده می شود. تزئینات عالی غذاها در رستوران مرشد لواسان از جمله علل محبوبیت و برانگیختن اشتهای فرد می گردد.

رستوران مرشد لواسان

منوی غذایی رستوران مرشد لواسان

منوی اشتها برانگیز رستوران مرشد لواسان شامل انواع چلوکباب، پیش غذا و نوشیدنی، خورش ها، چلو گوشت و خوراک می باشد که بعضی از آنها به شرح زیر می باشد:

-چلوکباب: چلو کباب سلطانی-کباب سلطانی با گوشت شتر-چلوکباب وزیری ران و سینه-چلوکباب برگ مخصوص گوسفندی و...

-خورش: خورش قیمه بادمجان-قرمه سبزی-لوبیا پلو و...چلو خورش ها

-خوراک: خوراک دست همایونی-خوراک هشت لیک-خوراک گردن-خوراک کباب کوبیده- خوراک کباب وزیری-خوراک جوجه کباب و...

-پیش غذا و نوشیدنی: میرزا قاسمی-ماست موسیر کوزه ای-بورانی بادمجان-زیتون-سالاد شیرازی-شربت مخصوص مرشد-دوغ و...

رستوران مرشد لواسان

ثبت لحظات خوشمزه و لذیذ در رستوران مرشد لواسان

رستوران مرشد لواسان فضایی زیبا و دلپذیر با طراحی داخلی سنتی و مطبوع برای عموم افراد و شهروندان می باشد. علاقه مندان به غذاهای اصیل و خوشمزه ایرانی و همچنین فضای خاص و صمیمی می توانند از رستوران مرشد لواسان دیدن نموده و وعده های خوشمزه و لذیذ غذایی را به همراه جمع خانواده و دوستان تجربه نمایند. رستوران مرشد تهران با فراهم آوردن ویژگی های خاص و دوست داشتنی به شما این امکان را می دهد تا فارغ از قوانین سرسختانه رستوران های لوکس در کمال آرامش و راحتی از غذا های خود لذت برده و نهایت استفاده را ببرید. با یک بار نوش جان کردن خوراک و غذا های لذیذ رستوران مرشد لواسان تا همیشه طرفدار این رستوران زیبا و اصیل خواهید شد و طعم آن را فراموش نمی کنید. رستوران مرشد لواسان محیطی سالم و صمیمی برای خانواده و جوانان می باشد و نگرانی از بابت محیط های بد و جو خشک نخواهید داشت.