مرکزخرید پالادیوم

پاساژ گردی و یا خرید برای تقویت روحیه ی خیلی از افراد مناسب است، مخصوصا زمانی که بخواهند اوقات فراغت خود را در یک محل لوکس با بهترین امکانات سر کنند، تهران با داشتن مناطق خوب آب و هوایی بعلاوه ی دسترسی آسان این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید ساعات خوشی را سپری کنید
سه شنبه 19 تیر / 0 / 3101

مرکزخرید  پالادیوم

چطور برم پالادیوم

پاساژ گردی و یا خرید برای تقویت روحیه ی خیلی از افراد مناسب است، مخصوصا زمانی که بخواهند اوقات فراغت خود را در یک محل لوکس با بهترین امکانات سر کنند، تهران با داشتن مناطق خوب آب و هوایی بعلاوه ی دسترسی آسان این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید ساعات خوشی را سپری کنید. پاساژهای متعددی در این حوالی ساخته شده اند که برندهای معتبری نیز در آن ها در حال فعالیت هستند. بسیاری از افراد به دنبال دیدن مکان های جدید با معماری های فوق العاده هستند که باز هم در این پاساژگردی ها می توانند با این محل ها آشنا شوند. پالادیوم مال که به اسم پاساژ پالادیوم معروف است مساحتی در زمینی حدود ده هزار متر مربع دارد و در منطقه ی زعفرانیه واقع شده است، سه بخش مجزای این مال از بیرون به ترتیب سیزده طبقه در ضلع جنوبی، یازده طبقه ضلع شمالی و شش طبقه همکف دارد. این مال پر عظمت دارای صد و پنجاه واحد اداری، صد و بیست واحد خدماتی، سالن ورزشی در حدود دو هزار متر و پارکینگی با جای پارک هزار خودرو دارد. استفاده از بهترین متریال ها برای ساخت این پاساژ زیبا موجب شده تا پالادیوم جز شیک ترین و به روزترین پاساژهای ایران باشد، طراحان این ساختمان بزرگ علاوه بر طراحی نمای زیبا با استفاده از بازی با نور توانسته اند محیط داخلی را نیز به خوبی دیزاین کنند. مبلمان زیبا و شیک داخلی پاساژ، به علاوه ی نورهای فوق العاده ی تزئینی هر بیننده ای را به خود مشغول می سازد.

مرکزخرید پالادیوم

برای اهالی زعفرانیه و محله های اطراف وجود این مرکزخرید بزرگ نعمتی قلمداد می شود، تمام آنچه که می خواهند در محیط بزرگ جمع آوری شده است، در سوپرمارکت بزرگ دو هزار و پانصد متری در طبقه همکف پالادیوم همه ی نیازهای روزمره خریداران بر طرف می شود. درست در کنار سوپرمارکت یک شیرینی ‌فروشی نیز قرار دارد که محصولات خاص خود را عرضه می کند، بسیاری از شهروندان تهران راهی این مرکز خرید می شوند تا شیرینی مورد مصرف خود را از این شیرینی فروشی خریداری کنند. یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای مراکز خرید وجود فودکورت های بزرگ و دل باز است که با تنوع غذایی بتواند هر سلیقه ای را در خود جای دهد، در پالادیوم مال بیست رستوران در چهار هزار متر فضا قرار گرفته است، علاوه بر این ها سه رستوران معروف دیژون، اسپیو و پستو در طبقه چهارم، سه کافه ی معروف کافه ویونا، رییس جز قرارگاه های خانوادگی و دوستانه نیز هست. پالادیوم به عنوان یک مرکز خرید کامل دارای همه ی آن چیزی است که هر کسی در خریدهای روزانه خود به آن ها احتیاج دارد، بوک لند پالادیوم برای علاقمندان به فرهنگ و هنر از جذابیت خاصی برخوردار است. در پالادیوم می توانید فروشگاه بزرگ موبایل و کامپیوتر، خشک‌ شویی، آرایشگاه زنانه و مردانه، آژانس مسافرتی، بانک، خیاطی، داروخانه، گل‌ فروشی و یک سالن ورزشی و استخر فوق‌ العاده با چشم انداز پانارومای تهران را تجربه کنید. پالادیوم را به چشم یک مکان لوکس برای خرید کردن نگاه نکنید، می توانید ساعت ها در آن چرخ بزنید و از محیط زیبای آن بهره ببرید. پاساژگردی فقط به خرید از فروشگاه های گران معطوف نمی شود، قرارهای دوستانه و گذراندن ساعت هایی شاد در این محفل ها می تواند انرژی و روحیه ای دوباره به شما ببخشد. حال شاید برای شما این سوال پیش آمده چگونه و با کمترین اتلاف وقت می توانید خود را به این مال بزرگ برسانید، با ما همراه باشید تا بهترین راه های دسترسی به این مرکز خرید را برایتان شرح دهیم.

مرکزخرید پالادیوم

برای دسترسی به مرکز خرید پالادیوم بهتر است از خودروی شخصی استفاده کنید برای این کار ابتدا باید وارد خیابان ولیعصر شوید، و بعد از آن به سمت خیابان مقدس اردبیلی حرکت کنید، برای پارک خودروی خود بایستی از خیابان عروضی استفاده کنید و به سمت پارکینگ هزار جایگاهی پالادیوم بروید. خیابان ولیعصر از سمت میدان ولیعصر دارای دسترسی راحت تری است، علاوه بر این می توانید از بزرگراه چمران و خیابان یمن و سپس خیابان مقدس اردبیلی برای رسیدن به پالادیوم استفاده کنید. قرار گیری استراتژیک این مال در منطقه ای مناسب باعث شده تا به راحتی بتوانید از هر گوشه ی تهران به آن دسترسی داشته باشید. اما شاید شنیده باشید که بسیاری برای رفتن به پالادیوم خیابان و میدان الف را انتخاب می کنند، این مسیر با توجه به ترافیک روزانه و محلی انتخاب به صرفه ای در زمان شما نخواهد بود، اما جز راه های دسترسی به پالادیوم نامیده می شود. در بخش حمل و نقل عمومی و با استفاده از اتوبوس های بی ار تی می توانید به میدان تجریش بروید، و بعد از انتخاب اتوبوس در ایستگاه همایونی پیاده شوید، این ایستگاه در خیابان ولیعصر قرار دارد، پس باید به سمت مقابل بروید و در خیابان مقدس اردبیلی قرار بگیرید، برای این کار باید از خیابان میرشریفی و شادبانه به سمت شمال استفاده کنید. به طور خلاصه از شمال تهران بهتر است میدان تجریش، خیابان ولیعصر جنوب، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف_ از جنوب تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف_ از غرب تهران اتوبان چمران، چهار راه پارک وی، خیابان ولیعصر شمال، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف_از شرق تهران اتوبان مدرس شمال، چهار راه پارک وی، خیابان ولیعصر شمال، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به میدان الف را در نظر داشته باشید. برای رفاه حال خریداران در میدان تجریش، مسیر تجریش – ولنجک تاکسی هایی به مقصد زعفرانیه وجود دارد که به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. اهالی شرق تهران برای رسیدن به متروی تجریش که اولین قدم برای رسیدن به محله ی زعفرانیه است باید وارد خط دو مترو شوند، و در ایستگاه امام خمینی مسیر خود را به سمت خط یک و تجریش تغییر دهید. از سمت جنوب تهران کافی است به یکی از ایستگاه های خط یک بروید و به سمت تجریش بروید. از سمت غرب باید به خط چهار برسید تا بتوانید در ایستگاه دروازه دولت مسیر خود را به سمت تجریش ادامه دهید و به میدان تجریش برسید.

مرکزخرید پالادیوم