بیمارستان محک

به منظور کمک رسانی و اجماع تمامی تخصص های مورد نیاز کودکان و مبتلا به بیماری های خاص بیمارستانی مجهز و با امکانات قابل توجه تاسیس و ساخته شده است
دوشنبه 25 تیر / 3 / 5259

بیمارستان محک

چطور برم بیمارستان محک

به منظور کمک رسانی و اجماع تمامی تخصص های مورد نیاز کودکان و مبتلا به بیماری های خاص بیمارستانی مجهز و با امکانات قابل توجه تاسیس و ساخته شده است. تهران به عنوان پایتخت ایران و قطب درمانی مورد توجه بسیاری است، به دین منظور با آشنایی بیشتر با مراکز درمانی می توانید به راحتی و در زمان کوتاه تری به دنبال بهترین مرکز باشید و از امکانات آن بهره ببرید. دسترسی به مرکز درمانی از مهم ترین فاکتورهایی است که در مواقع اورژانسی بسیار پر اهمیت واقع می شود. بیمارستان محک که مرکزی فوق تخصصی سرطان کودکان است در سال 1376 در 4400 مساحت احداث شده است، در سال 1380 بیشتر عملیات ساختمانی به پایان رسید و بخش دوم یعنی تجهیز و تخته شده بیمارستان شروع شد، پذیرش این بیمارستان فوق تخصصی صد و بیست بیمار بود که در سال 1386 نیز به بهره برداری رسید. تاسیس این بیمارستان را می توان به عنوان یکی از مراکز مشارکت بزرگ ایرانیان دانست، پژوهشگاهی که سالانه جان تعداد زیادی از کودکان را نجات می دهد. نام محک از روی اسم این مرکز یعنی مؤسسه خیریه حمایت از کودکان گرفته شده است. بخش های مختلفی در این بیمارستان آماده ی خدمات رسانی هستند، دندانپزشکی، روانشناسی، قلب، کودکان، و همچنین بخش‌های پاراکلینیکی، همچون خدمات تشخیصی از جمله سی تی اسکن، رادیولوژی، ام آر آی و همچنین آزمایشگاه‌های بیوشیمی، میکروبیولوژی و هماتولوژی، فیزیوتراپی، آب درمانی. علاوه بر تمام این ها این مجموعه ی درمانی دارای فضاهای برای تفریح کودکان نیز هست، استخر، اتاق بازی کودکان، کتابخانه، مجتمع تجاری، و سالن آمفی تأتر از جمله ی این بخش هاست. سقف سنی برای مراجعه به این بیمارستان تا شانزده سال می باشد. بهترین پرسنل همراه با پیشرفته ترین متدها و پژوهش ها در این بیمارستان گرد هم آمده تا عزیزان شما از درد و آلام رهایی یابند و هر چه زودتر سلامت خود را بدست آورند، کمک رسانی به این مجموعه برای عموم مردم آزاد است و هر کسی می توانید در حد توان به این بیمارستان خدمات مالی ارائه دهد. این بیمارستان فوق تخصصی که در تهران بسیار معروف است سالانه تعداد زیادی از کودکان را درمان و به زندگی باز می گرداند، امید است هیچ کودکی طعم تلخ بیماری را نچشد.

بیمارستان محک

برای دسترسی به این بیمارستان باید به آدرس تهران - دارآباد - جاده لشگرک بلواراوشان - بلوار جنت – بلوارمحک مراجعه کنید. از سمت شرق تهران بهتر است بوسیله ی بزرگراه شهید باقری در مسیر قرار بگیرید تا از خروجی اتوبان شهید بابایی بتوانید به میدان ارج برسید، در میدان ارج دوربرگردانی به سمت بزرگراه ارتش وجود دارد، با استفاده از این مسیر می توانید به بلوار اوشان برسید، از اینجا به بعد در خیابان پروانه وثوق قرار می گیرید و به راحتی می توانید به بیمارستان محک برسید. از غرب تهران با وارد شدن به خیابان آزادی به خروجی بزرگراه یادگار امام برسید، بعد از طی مسیر در این بزرگراه به خروجی دیگری از بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی می رسید، با حرکت به سمت شرق در این اتوبان به تونل نیایش می رسید، این تونل را به سمت بزرگراه صدر ادامه دهید و در خروجی امام علی به شمال حرکت کنید، تا به بزرگراه ارتش دسترسی پیدا کنید، بعد از آن باید بلوار اوشان را تا انتها ادامه داده و در خیابان وثوق پروانه قرار بگیرید. برای دسترسی از سمت تجریش و شمال تهران بهتر است ابتدا به بزرگراه شهید صدر برسید و بعد از آن در خروجی اتوبان شهید بابایی به سمت بزرگراه امام علی تغییر مسیر دهید تا به بلوار ارتش برسید و در دوربرگردان سمت شرقی به لاین مخالف بروید تا خروجی بلوار اوشان را بیابید، قرار گیری در بلوار اوشان به شما این امکان را می دهد تا به خیابان پروانه وثوق برسید و به بیمارستان محک دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی از جنوب تهران باید به بزرگراه شهید نواب برسید، و بعد از گذشتن از تونل توحید به بزرگراه چمران برسید، در این بزرگراه باید خروجی بزرگراه آیت الله هاشمی را تونل نیایش طی کنید و به بزرگراه صدر برسید، و در خروجی اتوبان شهید بابایی به سمت بزرگراه امام علی حرکت کنید در انتها نیز باید در بزرگراه ارتش به سمت بلوار اوشان بروید تا به بیمارستان فوق تخصصی محک برسید.

بیمارستان محک

برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بهتر است مترو را در صدر انتخاب های خود قرار دهید، ایستگاه متروی قائم نزدیک ترین ایستگاهی است که به بیمارستان فوق تخصصی محک قرار دارد. برای دسترسی از سمت شمال تهران و با مترو باید وارد خط یک شوید و در ایستگاه شهید بهشتی به سمت خط سه حرکت کنید، و در ایستگاه قائم پیاده شوید و به وسیله ی تاکسی های جلوی مترو به سمت بیمارستان محک بروید. از شرق تهران با وارد شدن به خط دو مترو در ایستگاه امام خمینی تغییر خط داده و به سمت تجریش بروید تا بتوانید در ایستگاه شهید بهشتی باز هم در خط سه قرار بگیرید و به ایستگاه قائم برسید. از جنوب تهران باید خط یک مترو را تا ایستگاه شهید بهشتی ادامه داده و تغییر مسیری در نه ایستگاه را در دستور کار قرار داده تا به ایستگاه قائم دسترسی پیدا کنید.از غرب تهران و استان البرز نیز می توانید دو مسیر استفاده کنید، مسیر اول برای کسانی است که به تهران وارد می شوند خط دو مترو تهران را تا ایستگاه شادمان ادامه داده و در خط چهار به سمت شهید کلاه دوز حرکت کنید، در ایستگاه تاترشهر مسیر خود را به سمت خط سه و قائم تغییر دهید تا به مقصد برسید. برای افرادی که از ارم سبز به سمت تهران می آیند بهتر است بعد از تغییر مسیر خود را مستقیما به ایستگاه تاتر شهر برسانند و بعد از آن به سمت خط سه حرکتت کنند تا به ایستگاه قائم برسند.

بهترین مسیرهای دسترسی به این بیمارستان فوق تخصصی در بالا ذکر شده که با توجه به ترافیک و نوع ساعت حرکت از هر نقطه از تهران چیزی در حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه به طول خواهد انجامید. با دقت در مسیرهای می توانید در اتلاف زمان و هزینه بهترین گزینه ی حرکت را انتخاب کنید.

 

بیمارستان محک


کاربر

همه چیز عالی