شهر کتاب نیاوران

در شهر کتاب نیاوران کتاب های دلخواه خود را خریداری کرده و از قدم زدن در میان کتاب های زیبا لذت ببرید. شهر کتاب نیاوران در زمره بهترین فروشگاه های کتاب تهران می باشد.
پنجشنبه 1 شهریور / 0 / 2697

شهر کتاب نیاوران

در دنیای شهر کتاب نیاوران بهترین کتاب ها را تهیه کنید

کتاب همواره یکی از جذاب ترین سرگرمی ها و همچنین مهم ترین منابع تحصیلی بوده است. شهر کتاب نیاوران یکی از بهترین مراکز عرضه و فروش کتاب در تهران می باشد.

شهر کتاب نیاوران کجاست

قدم زدن در میان کتاب ها و بازدید از جدید ترین و پرفروش ترینشان یقینا می تواند جذاب و شیرین باشد. تاسیس شهر کتاب برای اولین بار در سال 1374 به منظور رفاه و دستیابی آسان مردم به کتاب ایجاد شد. امروزه در شهر تهران 45 مرکز شهر کتاب وجود دارد که با مراجعه به هریک از آنها می توانید کتاب های سرگرم کننده یا علمی و تحصیلی خود را تهیه نمایید. شهر کتاب نیاوران یکی از محبوب ترین کتاب فروشی های شمال تهران است که منطقه کامرانیه واقع شده است و در زمره بهترین شهر کتاب های تهران قرار دارد و افرادی که در محله های صاحب قرانیه، جمشیدیه، جماران، نخجوان، دزاشیب، جمال آباد، منظریه و حصار بو علی ساکن هستند می توانند به راحتی از شهر کتاب نیاوران استفاده کنند. در این فروشگاه هر فردی با هر سلیقه ای می تواند کتاب مورد علاقه خود را تهیه کرده و یا درخواست سفارش کتاب از منابع معتبر را خواستار شود. آدرس شهر کتاب باهنر واقع در خیابان نیاوران، چهار راه کامرانیه، پلاک 137 می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با تلفن 02122285969 تماس بگیرید.

شهر کتاب نیاوران

ساعات کاری شهر کتاب نیاوران

شهر کتاب نیاوران در دو طبقه به عرضه و فروش کتاب های گوناگون و لوازم نوشتاری می پردازد، این کتابخانه یکی از شهر کتاب های همواره شلوغ تهران است و دلیل آن نیز کیفیت عالی کتاب ها و خدمات رسانی بالای این فروشگاه شیک می باشد. ساعت کاری شهر کتاب نیاوران از 10 صبح آغاز و تا 10 شب به طول می انجامد. شما می توانید در روزهای جمعه نیز برای تهیه کتاب های مورد نیاز به این فروشگاه سر بزنید و علاوه بر خرید کتاب و لوازم تحریر سری به قسمت های مختلف شهر کتاب باهنر از قبیل کارت پستال، عروسک و مجسمه، سی دی های پر فروش آلبوم خوانندگان، موسیقی کلاسیک و ... بزنید. قدم زدن در شهر کتاب کامرانیه و در میان انبوه کتاب های زیبا و تازه می تواند جذاب و دوست داشتنی باشد.

شهر کتاب نیاوران

ویژگی های منحصر به فرد شهر کتاب نیاوران

شهر کتاب نیاوران علاوه بر عرضه و فروش بهترین و جدید ترین کتاب های فارسی زبان و ترجمه شده یا زبان اصلی دارای ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز می باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به مواردی از قبیل دسترسی آسان، خدمت رسانی عالی در زمینه تهیه کتاب های سفارشی، عرضه محصولات زیبا و هنری از قبیل برترین موسیقی های کلاسیک و معاصر، اشیاء سفالی، لوازم التحریر زیبا متنوع و مارک، قسمت های کتاب های پر فروش یا کتاب هایی که باید قبل از مرگ خوانده شود را نام برد. شهر کتاب باهنر از جمله بهترین شهر کتاب های تهران محسوب می گردد که سر زدن به آن خالی از لطف نیست و هر فردی می تواند با مراجعه به آن کتاب دلخواه خود را تهیه نماید.

شهر کتاب نیاوران

چگونه به شهر کتاب نیاوران برویم

دسترسی به شهر کتاب باهنر بسیار ساده و آسان است. نزدیکی ایستگاه اتوبوس منظریه و ایستگاه مترو شهید با هنر که در 65 متری و 240 متری شهر کتاب نیاوران قرار گرفته اند دسترسی آسان به این مرکز را ممکن می سازد. شما می توانید با خودرو های شخصی نیز از میدان قدس به میدان نیاوران برسید و خیلی راحت مسیر رسیدن به چهارراه کامرانیه را بپیمایید. در شهر کتاب باهنر هر کتابی را بخواهید پیدا خواهید کرد، از تخفیفات تابستانی یا ویژه برخوردار خواهید شد و یک خرید عالی را تجربه می کنید. شما می توانید علاوه بر سر زدن به شهر کتاب نیاوران یک گردشگری کوچک را در شمال شهر تهران تجربه کرده و از بنا هایی همچون کاخ نیاوران، پارک و فرهنگسرای نیاوران و ... دیدن نمایید.

شهر کتاب نیاوران