صرف بهترین استیک در رستوران های تهران

صرف بهترین استیک ها را در بهترین رستوران های تهران تجربه کنید. بهترین استیک، استیکی است که استاندارد های لازم در نحوه طبخ آن رعایت شده باشد
شنبه 10 شهریور / 1 / 4205

صرف بهترین استیک در رستوران های تهران

صرف بهترین استیک در رستوران های تهران

استیک از جمله غذا های لذیذ گوشتی بوده که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد. صرف خوشمزه ترین و بهترین استیک را در رستوران های تهران امتحان کنید.

استیک

استیک از جمله خوشمزه ترین و محبوب ترین غذا های گوشتی در جهان می باشد. تنوع در ذائقه و سلیقه افراد موجب گشته تا انواع استیک در شکل ها و طعم های متفاوت ایجاد گردد. نحوه پخت صحیح استیک و آماده سازی آن کار دشواری بوده و تنها از عهده سرآشپزان ماهر بر می آید. برای صرف یک استیک خوشمزه و لذیذ انتخاب بهترین نوع و سس مطلوب آن، نحوه پخته شدن آن و رستورانی که آن را سرو می کند اهمیت بسیاری دارد. این غذای خوشمزه لذیذ عمدتا از گوشت راسته گوسفندی، گاو و گوساله تهیه می شود و آنچه که طعم آن را لذیذ و دلچسب می سازد فوت و فن های مربوط به زمان پخت، نحوه پخت، نوع ادویه و سس مخصوص آن می باشد. هر فردی با توجه به ذائقه و سلیقه خود می تواند بهترین استیک را نوش جان کرده و از صرف آن در رستوران های شیک تهران لذت ببرید، اما ویژگی های یک استیک خوب چیست؟ کدام رستوران ها در تهران بهترین استیک ها را ارائه می دهند؟ و آدرس این رستوران و علت شهرت آن چیست. در ادامه مطالب این مقاله پاسخ این سوالات را در جهت یافتن بهترین استیک خواهید یافت.

استیک

ویژگی های یک استیک خوشمزه

آیا می دانید بهترین استیک و لذیذ ترین آنها باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بهترین نوع استیک که استاندارد های لازم را در مدت پخت طی کرده باشد، آبدار، مغز پخت و خوش رنگ بوده و بوی بد گوشت را رفع نماید از جمله ویژگی های یک استیک خوشمزه و مطلوب محسوب می گردند. از دیگر معیار های شناخت بهترین استیک در تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- سس لذیذی داشته باشد و طعم غذای اصلی را حفظ کند

- گوشت استفاده شده مرغوب و تازه باشد

- سرو غذا در مکان بهداشتی و طبق استاندارد های مطلوب طبخ گردد

- تزئینات عالی یک دلیل عالی برای اشتها آوری می باشد

- به طور کامل پخته شود و طعم خامی نداشته باشد

- خوش طعم، خوش عطر و مطابق با خواسته مشتری آبدار یا مغز پخت شود

استیک

انواع استیک

استیک های خوشمزه و لذیذ با توجه به نوع گوشت به کار رفته، نحوه پخت و سس موجود در آن به موارد زیر خلاصه می شود:

- تی بن استیک: یک استیک محبوب در جهان که نام آن برگرفته از یک برش به صورت T از گوشت گاو یا گوساله می باشد

- ریب آی: از جمله بهترین استیک کلاسیک که طعمی لذیذ و خوشمزه دارد و از دنده گاو تهیه می شود. بافت آن نرم بوده و مناسب برای هر ذائقه ای است

- فیله مینیون: کم چرب، ترد و خوشمزه.

- لمپ چاپس: از محبوب ترین و خوشمزه ترین استیک ها در جهان می باشد که طرفداران بسیاری دارد، گوشت راسته بدون استخوان و افزودنی های لازم از آن خوشمزه ترین استیک و لذیذ ترین نوع استیک را ایجاد می کند

- فلت آیرن: تهیه شده از گوشت شانه گاو که در سس خوابانده می شود و طعمی لذیذ و گوارا دارد.

استیک مرغ و استیک تبری از دیگر موارد مهم در انتخاب بهترین استیک ها می باشند. انتخاب درجه پخت، آبداری و یا مغز پخت بودن بهترین و لذیذ ترین استیک از دیدگاه مشتری بر عهده خود آنها بوده و هر فردی می تواند با توجه به سلیقه خود بهترین و لذیذ ترین نوع استیک را صرف نماید. استیک های خوشمزه از جمله محبوب ترین غذاهای هر منو بوده و هیچ وقت تکراری نمی گردد.

استیک

چرا انتخاب بهترین استیک در تهران اهمیت دارد

پخت استیک در خانه و فراهم آوردن شرایط لازم برای طبخ عالی و بی نقص آن کار سختی و هر فردی نمی تواند از عهده آن بر بیاید. طبخ استیک به گونه ای است که اگر درست پخته نشود خوش طعم و خوشمزه نمی شود و حتی قابل خوردن نمی باشد. طعم لذیذ و خوشمزه استیک موجب گشته تا طرفداران این غذای بین المللی همواره به دنبال لذیذ ترین استیک در بهترین رستوران باشند. امروزه در هر منو هر رستورانی می توانید نامی از یک نوع استیک پیدا کنید، اما عموما باب طبع و دندان گیر نیستند و مشتری را راضی نمی کنند. با توجه به ذائقه و سلیقه مشتری و تنوع و گسترش این نوع از غذای لذیذ امروزه رستوران های تخصصی و بسیاری در سطح تهران به سرو انواع استیک می پردازند. اما این رستوران ها کدامند؟ و چرا به سرو بهترین استیک معروف می باشند؟ ویژگی های منحصر به فرد محیطی و نوع طبخ استیک از جمله دلایل این انتخاب می باشد.

استیک

معرفی رستوران هایی که بهترین استیک را سرو می کنند

از معروف ترین و شناخته شده ترین رستوران هایی که به سرو خوشمزه ترین استیک می پردازند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* رستوران دارچین: سرو بهترین و خوشمزه ترین استیک ها متعلق به این رستوران معروف در تهران می باشد

آدرس: خیابان ولی عصر-بین خیابان شهید بهشتی و شهید مطهری –پشت هتل بزرگ تهران-کوچه ناهید-پلاک 68

* رستوران قاراشی همایون در میدان نوبنیاد-نبش کوهستان پنجم

* رستوران بیستانگو: خیابان ولی عصر-بالاتر از خیابان شهید بهشتی-طبقه زیرین هتل رامتین

* خانه استیک پاسداران

* رستوران مانسون: خیابان گاندی-مرکز خرید گاندی-رستوران مانسون واقع در طبقه همکف

*رستوران ممد استیک هاوس: اتوبان کردستان-خیابان یوسف آباد-پشت رستوران ته دیگ

از دیگر رستوران های مطلوب برای صرف بهترین استیک در تهران می توان به مواردی همچون رستوران رنسانس، رستوران بوریتو، رستوران بیژه، رستوران زرچ، رستوران ورسای، رستوران لئون 1960، خانه استیک نیوشا، رستوران ژوانی، رستوران کاسه اشاره نمود.

استیک

بهترین استیک ها را در رستوران های تهران امتحان کنید

با صرف بهترین استیک ها در رستوران های شناخته شده و معروف تهران غذایی سالم و مقوی را نوش جان کرده و طعم اصیل و واقعی استیک را مزه کنید. این رستوران ها با طبخ تخصصی و منحصر به فرد استیک و استفاده از سس های لذیذ به ارائه بهترین استیک پرداخته و از این نظر در زمره محبوب ترین و خوشمزه ترین رستوران های تهران می باشد.

استیک

ویژگی های منحصر به فرد این رستوران ها

منو جذاب، فضای شیک و تمیز، ارائه تخصصی انواع استیک، استفاده از مواد اولیه مرغوب در طبخ بهترین استیک و رعایت استاندارد های لازم و نیز دخیل کردن سلیقه مشتری در نوع طبخ استیک از جمله دلایل محبوبیت و حسن شهرت بهترین رستوران ها برای سرو بهترین استیک شده است.