تفریحات لاکچری در تهران را تجربه کنید

تفریحات لاکچری در تهران بسیار پرطرفدار و البته پرهزینه می باشد. بعضی از تفریحات لاکچری در تهران بسیار پر هیجان و خاطره انگیز می باشند.
پنجشنبه 22 شهریور / 2 / 2794

تفریحات لاکچری در تهران را تجربه کنید

تفریحات لاکچری در تهران را تجربه کنید

تفریحات لاکچری در تهران یکی از گران قیمت ترین و در عین حال هیجان انگیز ترین ورزش ها و تفریحات می باشد که معمولا در جا های خاصی از شهر ارائه می گردد. این نوع تفریحات خاص می باشند و اکثرا نیز نیاز به مهارت دارند و بهتر است تا در صورت امکان ان ها را حتی اگر یک بار هم شده امتحان کنید.

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از تفریحات لاکچری در تهران را برای شما نام ببریم و توضیحاتی را در مورد ان ها برای شما بیان کنیم.

تفریحات لاکچری در تهران و پاراگلایدر

کسانی که به پرواز علاقه دارند می توانند با استفاده از این وسیله هیجان انگیز به رویایی خود برسند. در این ورزش شما در یک سطح شیب دار می دوید و بعد از ان با چتر خود شروع به پرواز می کنید. این ورزش به نوعی تفریحی، رقابتی می باشد و دارای هیجان زیادی نیز است.

تفریحات لاکچری در تهران

برای استفاده از این تفریح شما می توانید به یکی از سایت های پروازی بروید و از این وسیله استفاده نمایید. سایت پرواز پاراگلایدر
لواسان کوچک یکی از بهترین سایت های پروازی این ورزش می باشد که ادرس ان اتوبان شهید بابایی به سمت دماوند، تقاطع تلو شهید بابایی به سمت لواسانات است.

تفریحات لاکچری در تهران و جت اسکی

یکی دیگر از ورزش ها و تفریحات لاکچری در تهران استفاده از جت اسکی می باشد. این ورزش با استفاده از جت اسکی در اب انجام می شود و بسیار شاد و مفرح می باشد. این وسیله به صورت دو نفره و تک نفره می باشد و شما می توانید با دوستان خود یک ورزش رقابتی را انجام دهید. یکی از بهترین مکان ها در تهران برای استفاده از جت اسکی دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد که بسیار امن و وسیع است.

تفریحات لاکچری در تهران

تفریحات لاکچری در تهران و بالن سواری

یکی از مهیج ترین تفریحات لاکچری در تهران بالن سواری است. در بالن سواری شما می توانید به صورت دسته جمعی سوار بالن شوید و حدود 40 تا 50 دقیقه را در بین ابرها سیر کنید و تهران را از بالا ببینید و لذت ببرید.

این نوع بالن ها در تهران در دشت شهر ری اماده ارائه خدمت می باشند و در هر بالن 5 نفر می توانند قرار بگیرند و هزینه ان نیز چیزی حدود چهارصد هزار تومان برای هر نفر است.

تفریحات لاکچری در تهران

تفریحات لاکچری در تهران و غواصی اسکوبا

تجربه غواصی یکی دیگر از تفریحات لاکچری در تهران است که هیجان و صفای خاص خود را دارد. غواصی اسکوبا نسبت به غواصی معمولی بسیار راحت تر و اسان تر است و در این نوع غواصی شما به جای شنا از یک وسیله نقلیه محرک برای جابجایی در زیر اب استفاده می کنید.

در غواصی با اسکوبا شما شرایط بسیار راحت تری برای تنفس در زیر اب را تجربه خواهید کرد و به راحتی و بدون استرس می توانید از محیط زیر اب استفاده کنید و لذت ببرید. شما برای استفاده از این نوع غواصی می توانید به گروه غواصی مجموعه تفریحی شهید چمران که در خیابان شریعتی، مقابل ایستگاه مترو آیت الله صدر، جنب پل آیت الله صدر قرار دارد مراجعه نمایید.

تفریحات لاکچری در تهران و اسکی روی اب

اسکی روی اب نیز یکی از ورزش های ابی پر نشاط و از تفریحات لاکچری در تهران می باشد. در این نوع ورزش شما بر روی یک تخته اسکی روی اب قرار می گیرید و به وسیله قایق موتوری با طناب بر روی اب کشیده می شوید.

در این ورزش شما نیاز به قدرت بدنی بالایی دارید و می بایست بتوانید تا بین عضلات بدن خود هماهنگی لازم را به وجود آورید. در این ورزش مشخصات وسایل به صورت: طول طناب اتصال 20 متر طول وسیله اسکی 112 سانتی متر عرض وسیله اسکی 21 سانتی متر وزن وسیله اسکی 2 تا 3 کیلوگرم می باشد.

تفریحات لاکچری در تهران و آفرود

اگر به مسابقات ماشین سواری علاقه داریئ می توانید خودرویی برای مسابقات افرود تهیه نمایید این ورزش بسیار هیجان انگیز و پر تلاطم می باشد. افرود یک نوع مسابقه اتومبیل رانی در بیابان می باشد که خودروهای ان مخصوص و دارای شرایط ویژه می باشند.

تفریحات لاکچری در تهران

معمولا در این مسابقات از خودروهای شاسی بلند استفاده می شود و خودروهایی انتخاب می شوند که دارای تکنولوژی و سرعت و قدرت بیشتری باشند.