رستوران خوب مرکز شهر تهران را بشناسیم

تهران دارای رستوران های زیادی است که مهم ترین آن ها رستوران خوب مرکز شهر تهران است. رستوران خوب مرکز شهر تهران زیاد هستند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید.
جمعه 23 شهریور / 0 / 5516

رستوران خوب مرکز شهر تهران را بشناسیم

رستوران خوب مرکز شهر تهران را بشناسیم

یکی از بهترین تفریحات در تهران رستوران گردی و استفاده از غذاها و محیط دلنشین رستوران ها می باشد. در تمامی نقاط تهران رستوران های خوب زیاد می باشند. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی، رستوران خوب مرکز شهر تهران را برای شما نام ببریم و توضیحاتی را در مورد آن ها ارائه کنیم.

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران مسلم

یکی از بهترین رستوران های مرکز تهران رستوران مسلم است که در قلب بازار قرار گرفته است. این رستوران به خاطر کیفیت غذاهای سرو شده همیشه شلوغ می باشد و معمولا برای خوردن غذا باید تو نوبت باشید و کمی تامل داشته باشید.

رستوران خوب مرکز شهر تهران

در این رستوران شما انواع غذاهای ایرانی را می توانید سفارش دهید و تجربه خوردن بهترین ته چین رستوران های تهران نیز نصیب شما خواهد شد. رستوران مسلم در خیابان پانزده خرداد، نبش سبزه میدان، کوچه حاج رحیم خان پلاک ۴ واقع شده است.

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران شرف الاسلام

رستوران شرف الاسلام یکی از قدیمی ترین رستوران های تهران است و از زمان تشکیل بازار تهران شروع به فعالیت نموده است. این رستوران در نزدیکی مسجد امام فعلی و مسجد شاه قدیم واقع شده است و بهترین کباب ها را در اختیار شما قرار می دهد.

از بهترین غذا های این رستوران می توان به باقالی پلو با گوشت و چلوکباب سلطانی آن اشاره کرد. ادرس رستوران شرف الاسلام بازار تهران، به سمت مسجد شاه، داخل حیاط مسجد شاه، راهرو سمت راست می باشد.

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران دیدنی های تهران

رستوران دیدنی ها نیز از رستوران های با سابقه و قدیمی تهران می باشد که معمولا در روز های پایانی هفته با موزیک زنده از میهمانان خود پذیرایی می نماید. در این رستوران شما می توانید انواع غذا های ایرانی و خارجی، فست فود و انواع غذا های دریایی را سفارش دهید و نوش جان کنید.

رستوران خوب مرکز شهر تهران

این رستوران برای ناهار و شام منو های مختلفی دارد و معمولا هم هر روز منو غذا های خود را تغییر می دهد. ادرس رستوران دیدنی ها خیابان ولیعصر روبروی پارک ساعی پلاک 2318 می باشد.

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران بابا قدرت

یکی دیگر از رستوران های سنتی و عالی شهر تهران رستوران بابا قدرت می باشد. این رستوران دارای فضای ترکیبی مدرن و سنتی در کنار هم می باشد و محیط بسیار آرام و دلنشینی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

رستوران خوب مرکز شهر تهران

این رستوران دارای چهار گواهینامه بین المللی در زمینه رستوران و توریسم می باشد و این امر باعث ارائه خدمات بالاتر از استاندار این رستوران است. کسانی که دوست دارند در زمان میل غذا موسیقی زنده را تجربه کنند نیز در این رستوران می توانند این امر را امتحان کنند.

ادرس رستوران بابا قدرت پاسداران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش کوچه شمس می باشد.

 رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران ارکیده

رستوران ارکیده نیز یکی از رستوران های زنجیره ای در تهران است که همه نوع غذای ایرانی را در یک محیط دلنشین و آرام سرو می کند. در این رستوران انواع نوشیدنی های طبیعی نیز سرو می شود و برای قرارهای کاری و خانوادگی نیز در این رستوران قسمت وی ای پی در نظر گرفته شده است.

رستوران خوب مرکز شهر تهران

یکی از ویژگی های رستوران ارکیده داشتن پارکینگ اختصاصی می باشد که کار را برای میهمانان راحت می نماید. رستوران ارکیده در میدان آرژانتین، نبش خیابان الوند قرار گرفته است.

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران چینی

اگر به دنبال تجربه متفاوتی از رستوران گردی هستید می توانید به رستوران چینی مرکز تهران سری بزنید و از محیط دلنشین و پذیرایی عالی این رستوران لذت ببرید. در بدو ورود گارسون های رستوران با رفتاری مودبانه و حرفه ای منتظر شما هستند تا به میز مورد نظرتان راهنمایی تان کنند.

این رستوران از قبل یک خانه ویلایی بوده است که به طرز زیبایی تغییر شکل داده شده و به یک رستوران چینی مدرن تبدیل شده است. در این رستوران خوب مرکز شهر تهران می توانید با راهنمایی گارسون ها بهترین غذا های چینی را انتخاب و میل نمایید. ادرس رستوران چینی خیابان ولی عصر، روبروی خیابان فاطمی، کوچه عبده، پلاک 64 می باشد.

 

 

رستوران خوب مرکز شهر تهران و رستوران ایوان برج میلاد

یکی از بهترین رستوران های مرکز شهر تهران بی شک رستوران ایوان برج میلاد می باشد. این رستوران دارای منو باز می باشد و هر شب نیز با موسیقی زنده از میهمانان خود پذیرایی می کند. در این رستوران نیز شما شاهد ترکیبی از فضای سنتی و مدرن می باشید که بسیار زیبا و چشم نواز است.

این رستوران دارای پارکینگ اختصاصی می باشد و با داشتن ظرفیت بیش از دویست نفر می تواند از میهمانی ها و جلسات شما نیز پذیرایی کند. غذاهای این رستوران بسیار با کیفیت می باشد و در نوع خود بی نظیر است. این رستوران در برج میلاد واقع شده است و از دو اتوبان همت و شیخ فضل الله جنوب در دسترس می باشد.