لیست سینماهای شرق تهران

سینماهای شرق تهران در مناطق مختلف این محدوده زیاد می باشند. کسانی که در شرق تهران ساکن هستند می توانند از سینماهای شرق تهران برای دیدن فیلم های روز سینمایی استفاده کنند.
یکشنبه 25 شهریور / 0 / 10770

لیست سینماهای شرق تهران

لیست سینماهای شرق تهران

شهر تهران دارای سینما های بسیار زیادی می باشد که معمولاً تعدادی از آن ها در شرق قرار گرفته اند. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از سینماهای شرق تهران را برای کسانی که در این منطقه زندگی می کنند و یا دوست دارند تا از سینماهای شرق تهران استفاده کنند را برای شما بیان کنیم.

                                                                                                

مطالب مرتبط : 

مراکز خرید طلای دست دوم در تهران 

شیک ترین سفره خانه های تهران 

مکان های لاکچری تهران برای تفریح و عکاسی 

                                                                                                

سینما ماندانا از سینماهای شرق تهران

 از معروف ترین و بهترین سینماهای شرق تهران می توان سینما ماندانا را نام برد. این سینما به صورت یک مجموعه فرهنگی بزرگ است و در خیابان اصلی دماوند قرار گرفته است. سینما ماندانا در سال 1340 در تهران افتتاح شده است و یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین سالن های سینمایی در تهران است و بعد از سی متری خیابان نارمک قرار گرفته است.

در این سینما که یکی از بهترین سینماهای شرق تهران است، علاوه بر وجود چهار سالن سینما به روز و بزرگ که معمولاً فیلم های جدید را به نمایش می گذارند شما می توانید امکانات دیگری چون کافی شاپ، اینترنت رایگان و یک سالن بزرگ آمفی تئاتر استفاده نمایید. در قسمت پایین سینما نیز رستوران های مختلفی قرار گرفته اند که از میهمانان سینما پذیرایی می کنند.

آدرس سینما ماندانا: این سینما در منطقه تهران نو، خیابان دماوند، نبش کوچه بیهقی قرار گرفته است و شماره تماس آن نیز 77410982 021 می باشد.

سینما ماندانا

سینما تیراژه دو از سینماهای شرق تهران

سینما تیراژه دو یکی دیگر از سینماهای شرق تهران می باشد که از لحاظ کیفیت و امکانات در سطح بالایی قرار دارد. این مجموعه سینمایی دارای دو سالن برای نمایش فیلم های مختلف می باشد و در سال نود دو با آغاز جشنواره فیلم فجر شروع به کار نموده است.

سینما تیراژه دو در یک مجموعه کاملا فرهنگی ساخته شده است که شما علاوه بر سینما می توانید از دیگر امکانات مجموعه نیز استفاده نمایید.

آدرس سینما تیراژه دو: این مجموعه سینمایی در بزرگراه امام علی، خروجی شهید مدنی و در کنار ایستگاه مترو شهید مدنی قرار گرفته است. شما می توانید با شماره 77560541 021 با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

سینماتیراژه

سینما شکوفه از سینماهای شرق تهران

سینما شکوفه نیز یکی از سینماهای خوب در لیست سینماهای شرق تهران می باشد. این سینما دارای سه سالن مجزا می باشد که ظرفیت آن ها کلا 770 نفر می باشد. سینما شکوفه در سال 1340 تاسیس شده است و با بازسازی که در سال 89 شده است در رده سینماهای مدرن تهران قرار دارد.

سینما پردیس شکوفه به علت قرار گیری در میدان شهدا دارای دسترسی بسیار عالی می باشد و علاقمندان می توانند با مترو خیلی راحت به این مجموعه بروند و از امکانات آن استفاده نمایند.

آدرس سینما شکوفه: این سینما در منطقه دوازده تهران و در ضلع جنوب غربی میدان شهدا قرار گرفته است. شماره تماس این مجموعه 33512701 021 می باشد.

سینماهای شرق تهران

سینما شاهد از سینماهای شرق تهران

سینما شاهد تهران که یکی دیگر از سینماهای شرق تهران می باشد هم برای نمایش فیلم و هم تئاتر از آن استفاده می شود. این سالن سینمایی در سال 1353 در منطقه وحیدیه تهران ساخته شده است و دارای سه سالن با مجموعه ظرفیت 400 نفر می باشد.

آدرس سینما شاهد: سینما شاهد در منطقه وحیدیه و در بین خیابان نظام آباد و خیابان سبلان قرار گرفته است. شماره تماس این مجموعه 77815576 021 می باشد.

سینماشاهد

سینما پیروزی از سینماهای شرق تهران

سینما پیروزی در محله پیروزی تهران واقع شده است و یکی دیگر از سینماهای خوب شرق تهران می باشد. سینما پیروزی در طبقه آخر مجتمع پانوراما قرار گرفته است و دارای دو سالن سینما با ظرفیت کل حدود 330 نفر می باشد.

این سینما در سال 95 به بهره برداری رسیده است و علاوه بر سینما دارای امکانات رفاهی مختلفی می باشد که افراد در زمان حضور در آن می توانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند. البته یکی از ایرادات این سینما این است که دارای پارکینگ نمی باشد و بیشتر برای افراد محلی این منطقه مناسب می باشد.

البته در اطراف سینما پیروزی امکانات زیادی چه از بابت خرید و چه رستوران های مختلف زیاد می باشد که به راحتی در دسترس می باشد. ایستگاه مترو کنار این مجتمع را نیز نباید از یاد برد.

آدرس سینما پیروزی: سینما پیروزی در خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا و در مجتمع تجاری فرهنگی پانوراما واقع شده است. شماره تماس این مجموعه 77759188 021 می باشد.

سینماپیروزی