چطور برم خیابان فرشته

خیابان فرشته یکی از گران ترین و لوکس ترین خیابان های تهران است. شما در خیابان فرشته می توانید خانه ها و مغازه های لوکس و زیبایی را ببینید
دوشنبه 26 شهریور / 6 / 24542

چطور برم خیابان فرشته

چطور برم خیابان فرشته

تهران شهر بزرگی است و محله ها و خیابان های زیادی دارد. یکی از معروف ترین و گران ترین خیابان های شهر تهران خیابان فرشته می باشد. این خیابان در شمال شهر تهران و منطقه یک شهرداری قرار گرفته است. محدوده خیابان فرشته از خیابان ولیعصر (عج) بالاتر از 4 راه پارک وی در غرب تهران شروع می شود و در شرق تهران نیز تا پل رومی ادامه دارد.

در این مقاله قصد داریم تا راه های مختلف رفتن به خیابان فرشته از بخش های مختلف شهر تهران را برای شما بیان کنیم.

خیابان فرشته

مسیر دسترسی از شرق تهران به خیابان فرشته

برای رفتن به خیابان فرشته از شرق تهران مسیرهای مختلفی وجود دارد که بسته به ترافیک و ساعت رفتن به این خیابان زمان های مختلفی را باید سپری کنید. بهترین مسیر برای رفتن به خیابان فرشته از شرق تهران مسیری است که شما باید بعد از وارد شدن به اتوبان باقری وارد اتوبان حکیم و یا همت به سمت غرب شوید و پس از طی مسافت حدود 10 تا 12 کیلومتر خروجی مدرس شمال را ادامه بدهید.

بعد از وارد شدن به اتوبان مدرس شما مسیر را مستقیم ادامه دهید تا به پل پارک وی برسید و از کنار پل وارد خیابان ولی عصر به سمت میدان تجریش بشوید. بعد از وارد شدن به خیابان ولیعصر با فاصله کمتر از یک کیلومتر و در سمت راست شما خیابان فرشته قرار دارد.

مسافت طی شده در این مسیر که از شرق تهران یعنی محدوده تهران پارس شروع و به خیابان فرشته ختم می شود حدوداً 20 کیلومتر است و زمان طی این مسافت نیز بین 20 تا 30 دقیقه می باشد.

خیابان فرشته

مسیر دسترسی از غرب تهران به خیابان فرشته

برای کسانی که از غرب تهران و محدوده میدان آزادی قصد دارند به خیابان فرشته بروند نیز مسیرهای متعددی با زمان ها و مسافت های مختلفی وجود دارد. برای رفتن به خیابان فرشته از میدان آزادی وارد خیابان اشرفی اصفهانی و یا شهید ستاری به سمت شمال شوید و از آنجا وارد اتوبان حکیم و یا همت شرق شوید.

بعد از طی مسافت حدود بیست کیلومتر به اتوبان چمران مس رسید که وارد خروجی شمال ان شوید و مسیری به طول حدوداً 7 تا 8 کیلومتر را طی کنید تا به پل پارک وی برسید. از زیر پل پارک وی وارد خیابان ولیعصر شمال شوید و بعد از طی مسافت کوتاهی در سمت راست خود خیابان فرشته را می بینید.

خیابان فرشته

مسیر دسترسی از جنوب تهران به خیابان فرشته

یکی از ساده ترین و مستقیم ترین مسیرها برای رفتن به فرشته از جنوب تهران و محدوده میدان راه آهن است. میدان راه آهن در ابتدای خیابان ولیعصر در جنوب تهران قرار گرفته است و شما برای اینکه به خیابان فرشته بروید لازم است این خیابان را مستقیم به سمت شمال ادامه دهید.

بعد از طی مسافت حدوداً 30 کیلومتر به پل پارک وی می رسید که بعد از عبور از زیر ان و طی مسافت حدود یک کیلومتر این خیابان در سمت راست شما قرار دارد. توجه داشته باشید که اگر در طول روز و با ماشین شخصی خود قصد استفاده از این مسیر را دارید مناطقی از خیابان ولیعصر در محدوده طرح اصلی و طرح زوج و فرد قرار دارد و امان جریمه شدن می باشد.

البته از میدان راه آهن تا فرشته اتوبوس های مسیر بی آر تی وجود دارند که با کرایه کمی شما را به ورودی اصلی این خیابان می رسانند.

خیابان فرشته

مسیر دسترسی از شمال تهران به خیابان فرشته

در قسمت شمال تهران و در محدوده میدان تجریش و امام زاده صالح رفتن به بلوار فرشته بسیار آسان و در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است. برای اینکه از میدان تجریش به خیابان فرشته برسید لازم است مسیر خیابان ولیعصر به سمت جنوب یا همان پل پارک وی را در پیش بگیرید.

بعد از طی حدود 4 تا 5 کیلومتر به پل پارک وی می رسید و بعد از دور زدن دور برگردان به سمت شمال همان خیابان و طی یک کیلومتر در سمت راست خود بلوار فرشته را خواهید دید. از میدان تجریش با پای پیاده نیز می توان به راحتی و بعد از گذشتن از خیابان های زیبا و پر زرق و برق ان منطقه به خیابان بلوار رسید. برای پیاده رفتن زمان کمتر از 10 دقیقه برای این مسیر لازم است.

خیابان فرشته

 


کاربر

بدون ماشین چطوری؟


کاربر

سلام در ضمن خیابان فرشته بلوار نیست