رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران های خوب در فضای باز در تهران به تعداد زیادی وجود دارند که اکثرا دارای کیفیت عالی هستند. شما می توانید در یکی از رستوران های خوب در فضای باز در تهران روز خوبی را سپری نمایید
سه شنبه 27 شهریور / 4 / 13149

رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران های خوب در فضای باز در تهران به تعداد زیادی وجود دارند و شما می توانید در این رستوران ها علاوه بر میل کردن غذاهای مختلف از فضای آزاد و زیبایی اسمان نیز لذت ببرید. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از رستوران های خوب در فضای باز در تهران را برای کسانی که قصد دارند در فضای آزاد غذای خود را میل نمایند معرفی نماییم.

رستوران

رستوران شاندیز جردن یکی از رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران شاندیز جردن یکی از رستوران های خوب در فضای باز در تهران می باشد که در خیابان جردن قرار گرفته است. البته بخشی از این رستوران که همان تراس بزرگ و زیبای آن می باشد در فضای باز قرار گرفته است و میهمانان می توانند با هماهنگی قبلی از فضای آزاد این رستوران استفاده و غذای خود را میل نمایند.

در این رستوران شما می توانید بهترین غذا های رستوران های شاندیز در کشور را میل نمایید و البته با مناسب ترین قیمت های ممکن که کیفیت بالای غذا های این رستوران نیز به علت استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه است.

رستوران باغ گیلاس از جمله رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران باغ گیلاس نیز یکی دیگر از رستوران های خوب در فضای باز در تهران می باشد. این رستوران در منطقه ولنجک تهران و محدوده خیابان دانشجو قرار دارد. در رستوران باغ گیلاس شما شاهد تلفیقی ارز یک رستوران مدرن و سنتی می باشید که بخشی از آن در فضای آزاد و زیر اسمان می باشد.

این رستوران از بهترین رستوران های منطقه ولنجک می باشد که هم از لحاظ کیفیت غذایی و هم سرویس دهی در سطح بالایی قرار دارند. در این رستوران شما می توانید به انتخاب خود از بخش سنتی آن که در فضای باز قرار گرفته است استفاده نمایید.

رستوران

رستوران قصر موج از بهترین رستوران های خوب در فضای باز در تهران

رستوران قصر موج یکی دیگر از بهترین رستوران ها در فضای باز در تهران می باشد. این رستوران در یک باغ به مساحت تقریبا یک هکتار ساخته شده است و شما می توانید به راحتی در محوطه رستوران غذای خود را میل نمایید.

رستوران قصر موج در خیابان میرداماد، خیابان شمس تبریزی جنوبی، کوچه مریم قرار گرفته است و از شما با سماورهای ذغالی و نان سنتی و داغ خود پذیرایی می نماید.

رستوران

رستوران هستی باغ رستوران در فضای باز در تهران

رستوران هستی یکی دیگر از رستوران های خوب در فضای باز در تهران می باشد. این رستوران که در غرب تهران قرار گرفته است یک باغ وسیع با درختان زیبا و بسیار زیاد می باشد. در این باغ نهر های بسیاری روان است که فضا را به صورت زیبایی دلپذیر نموده است.

در این رستوران شما می توانید از منوهای غذایی متنوع آن با قیمت های بسیار مناسب استفاده کنید و غذاهای با کیفیتی را نوش جان نمایید. رستوران هستی در انتهای اتوبان ستاری، میدان دانشگاه و خیابان سیمون بولیوار قرار دارد.

رستوران باغ بهشت از رستوران های خوب در فضای باز در تهران

یکی دیگر از رستوران های خوب در فضای باز در تهران رستوران باغ بهشت است که در محدوده فشم واقع شده است. این رستوران دارای فضای بسیار عالی با آلاچیق ها زیبا است که برای پذیرایی از جشن های شما بسیار مناسب می باشد.

یکی از بهترین غذاهای این رستوران سینی کباب آن می باشد که انواع کباب ها در آن موجود می باشند و شما می توانید در یک سرویش انواع غذاها را میل کنید. البته قیمت غذا ها در این رستوران کمی بالا می باشد ولی مطمئنا نوع سرویس دهی و کیفیت غذاها آن را جبران می کند.

رستوران شاهنامه فردوسی، رستوران روباز در تهران

یکی دیگر از رستوران های خوب در فضای باز در تهران یک رستوران فوق العاده با محیطی بسیار زیبا و شاد به نام رستوران شاهنامه فردوسی است. این رستوران روباز در یک فضای بسیار آرام و ویژه میزبان میهمانان خود است و با انواع غذا های ایرانی از میهمانان خود پذیرایی می نماید.

یکی از نکات مثبت این رستوران روباز حرفه ای و مودب بودن پرسنل آن است که شما را ذوق زده می کند. شما می توانید انواع مراسمات و جشن های خود را در این رستوران با صفا برگزار کنید. رستوران شاهنامه فردوسی در انتهای اتوبان ستاری، میدان دانشگاه و خیابان سیمون بولیوار قرار گرفته است.

رستوران

.


کاربر

ممنون از راهنمایی خوبتون در رابطه با رستوران ها


کاربر

سلام لطفا شماره تلفن رستوران را برای هماهنگی بفرستین.


کاربر

علی