رستوران شاندیز جردن سالن الیزه

رستوران شاندیز جردن از بهترین و لاکچری ترین رستوران های کشور می باشد. در رستوران شاندیز جردن شما علاوه بر میل کردن بهترین غذاها با یک محیط بسیار متفاوت و زیبا روبرو می شوید.
چهارشنبه 28 شهریور / 0 / 3541

رستوران شاندیز جردن سالن الیزه

رستوران شاندیز جردن سالن الیزه

رستوران گردی در تهران یکی از تفریحات لاکچری و خوشمزه به حساب می آید. یکی از رستوران های بسیار زیبا و شیک در تهران رستوران شاندیز جردن می باشد. این رستوران که یکی از شعبه های رستوران شاندیز در کشور می باشد بسیار با کیفیت و خاص می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کاملی را در مورد رستوران شاندیز جردن و سالن الیزه آن که وی ای پی می باشد را در اختیار علاقه مندان به رستوران های لوکس قرار دهیم.

رستوران شاندیز جردن

رستوران شاندیز جردن یکی از بهترین رستوران های بین المللی در تهران می باشد. این رستوران علاوه بر معماری و نمای داخلی بسیار زیبا و خاص خود دارای غذاهای با کیفیت زیادی نیز می باشد. در این رستوران از مواد اولیه با کیفیت بسیار عالی برای طبخ غذاهای ایرانی استفاده می شود.

در این رستوران شما با فضایی بسیار متفاوت چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ رفتار افراد و سرو غذاها مواجه می شوید که بسیار نو و جالب می باشد. رستوران شاندیز جردن برای قرارهای خانوادگی و کاری بسیار مناسب و تاثیرگذار می باشد.

رستوران شاندیز

منوی رستوران شاندیز جردن با قیمت

در این رستوران بی نظیر شما علاوه بر استفاده از غذاهای بسیار خوشمزه از قیمت های آن شگفت زده خواهید شد. قیمت غذاها بسیار مناسب می باشند و با توجه به کیفیت ارائه شده قابل مقایسه نمی باشند.

از غذاهای موجود در منو رستوران شاندیز جردن می توان به غذاهایی چون کتف مخصوص شاندیز با قیمت ۵۳ هزار تومان، شیشلیک مخصوص شاندیز  ۵۶ هزار تومان، برنج مخصوص ایرانی ۶ هزار تومان، برگ مخصوص شاندیز۵۳ هزار تومان، گردن مخصوص شاندیز ۴۷ هزار تومان، چلو گوشت مخصوص شاندیز۵۶ هزار تومان، ماهیچه مخصوص ۵۶ هزار تومان، جوجه مخصوص شاندیز۳۷ هزار تومان و فیله مخصوص شاندیز با قیمت ۴۸ هزار تومان اشاره کرد.

تمامی غذاهای ذکر شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ایرانی تهیه و پخت می شوند که لذت آن ها تا مدت ها از یاد شما نخواهد رفت.

رستوران شاندیز

سالن های رستوران شاندیز جردن

این رستوران دارای سالن های متفاوت و مجزا از هم می باشد که معمولا هر یک از آن ها دارای کاربری خاص خود می باشند که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم.

سالن اصلی رستوران شاندیز جردن

سالن اصلی رستوران که برای عموم آزاد می باشد و همه می توانند از آن استفاده نمایند بسیار زیبا و شیک می باشد و در آن معماری خاصی با سبکی زیبا استفاده شده است که در نگاه اول همه را به وجد می آورد.

در این سالن تمامی وسایل مورد نیاز برای یک رستوران مدرن و زیبا آماده می باشد و ظرفیت آن نیز بالغ بر 150 نفر است. در سالن اصلی فضا عمومی است و افراد مختلف مشغول صرف غذا می باشند.

رستوران شاندیز

رستوران شاندیز جردن vip

سالن vip رستوران شاندیز جردن یک سالن فوق العاده زیبا است و تمامی مراحل سرو غذا از ورود تا پایان با تشریفات خاصی برگزار می شود. در این سالن شما می توانید قرارهای تجاری و خاص خود را برگزار کنید و میهمانان خود را سورپرایز نمایید. در این قسمت یعنی سالن vip یک تراس زیبا نیز وجود دارد که میهمانان می توانند از آن استفاده و غذای خود را در آنجا میل نمایند.

سالن vip یکی از زیباترین بخش های یک رستوران در کشور است و شما با ورود به آن خود را در برابر زیبایی خارق العاده ای قرار می دهید. در این قسمت از رستوران غذا ها و دسرهای ویژه ای به سبک خاص ارائه می شوند.

رستوران شاندیز

کافی شاپ رستوران شاندیز جردن

کافی شاپ رستوران نیز یکی از قسمت های زیبا و به یاد ماندنی رستوران شاندیز جردن است. در این قسمت شما می توانید جشن تولد ها و یا مراسمات دوستانه خود را با آرامش و راحتی کامل و با تمامی امکانات موجود برگزار نمایید. در این قسمت نیز استفاده برای عموم آزاد می باشد.

معماری رستوران شاندیز جردن

معماری رستوران شاندیز جردن یکی از بی نظیر ترین معماری هایی است که تا به حال دیده اید و از سبک کلاسیک اروپایی الهام گرفته شده است. تمامی تابلوهای موجود نیز آثار نفیسی از هنرمندان معروف و مشهور می باشند که به زیبایی به نمایش در آمده اند.

 در دوخت و دوز پرده های این رستوران از پارچه های ایتالیایی به همراه تورهای دست بافت این کشور استفاده شده است. مبلمان رستوران شاندیز جردن از بهترین و اصیل ترین مبلمان ایرانی است و با رنگ ها و مدل های خاص و زیبایی طراحی و ساخته شده اند.

رستوران شاندیز جردن و تلفن تماس

برای تماس و رزرو کردن میز در شاندیز جردن می توانید با شماره تلفن 22017741 تماس بگیرید.

رستوران شاندیز