کلاس دوومیدانی تهران بانوان

دوومیدانی یکی از رشته های ورزشی بسیار خوب برای بانوان در تهران می باشد. کلاس های دوومیدانی در تهران برای بانوان در ورزشگاه های مختلفی برگزار می شود.
شنبه 31 شهریور / 3 / 15613

کلاس دوومیدانی تهران بانوان

کلاس دوومیدانی تهران بانوان

ورزش یکی از راه هایی است که از طریق آن بانوان می توانند سلامتی خود را داشته باشند و با انجام آن تناسب اندام خود را حفظ نمایند. دوومیدانی یکی از ورزش های بسیار آسان و کم هزینه است که بانوان به راحتی و بدون دردسرهای خاصی می توانند آن را آموزش ببینند و انجام دهند.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد مکان های که کلاس دوومیدانی برای بانوان در تهران برگزار می کنند را برای شما بیان کنیم.

کلاس های دوومیدانی در ورزشگاه آفتاب انقلاب

ورزشگاه آفتاب انقلاب یکی از ورزشگاه های اصلی فدراسیون دوومیدانی می باشد و در شرق 4 تهران واقع شده است. در این ورزشگاه که هم دارای سالن مجهز و هم زمین چمن مجهز برای ورزش های دوومیدانی می باشد همه افراد از جمله بانوان می توانند با مراجعه و ثبت نام در انواع کلاس های موجود به ورزش بپردازند.

در ورزشگاه آفتاب انقلاب کلاس های دوومیدانی بانوان در سطح های مختلفی از مبتدی تا حرفه ای برگزار می شود و بانوان می توانند در صورت خواستن و آماده بودن شرایط به ورزش حرفه ای در این زمینه بپردازند.

در این ورزشگاه تمامی امکانات برای بانوان و راحت بودن آن ها در هنگام برگزاری کلاس ها آماده است و از بابت رعایت قوانین و مقررات در سطح قرار دارند.

ورزشگاه آفتاب انقلاب در شرق تهران، انتهای اتوبان شهید باقری و در کنار شهرداری منطقه 13 واقع شده است و با مترو کلاهدوز نیز به راحتی می توان به این ورزشگاه رفت.

دو میدانی

کلاس های دوومیدانی در ورزشگاه آزادی

ورزشگاه آزادی نیز یکی از مکان های معروف و مجهز برای ورزش های دوومیدانی مخصوصا برای بانوان می باشد. در این ورزشگاه نیز هم امکانات قابل توجهی برای ورزش های دو میدانی بانوان وجود دارد. ورزشگاه آزادی در اتوبان تهران کرج قرار گرفته است و دارای دسترسی بسیار خوبی نیز می باشد و با رفتن به ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی به راحتی می توانید به سر کلاس های دو میدانی خود بروید.

دو میدانی

کلاس های دوومیدانی در ورزشگاه انقلاب تهران

ورزشگاه انقلاب تهران که در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک قرار گرفته است یکی از ویژه ترین و بهترین مجموعه های ورزش و فرهنگی در تهران می باشد. در ورزشگاه انقلاب که در قبل از انقلاب تاسیس شده است یک مجموعه ورزشی عظیم با تمامی امکانات برای بانوان به صورت جداگانه و مخصوص قرار دارد.

در این مجموعه کلاس های دوومیدانی برای بانوان در همه سطوح و تقریبا در همه رشته های دو میدانی برگزار می شود. این ورزشگاه دارای یک محیط بسیار زیبا و خاص است و فضای سبز آن نیز برای ورزش های همگانی و خانوادگی وجود دارد و استفاده برای عموم نیز آزاد می باشد.

برای رفتن به ورزشگاه انقلاب دو مسیر وجود دارد مسیر اول رفتن به میدان ونک بالاتر از پارک ملت می باشد و مسیر دوم آن نیز از طریق خیابان سئول در کنار نمایشگاه بین المللی می باشد.

کلاس های دوومیدانی در ورزشگاه شهید شیرودی

ورزشگاه شهید شیرودی نیز یکی دیگر از ورزشگاه هایی است که در آن کلاس های دوومیدانی برای عموم به خصوص بانوان برگزار می شود. این ورزشگاه در خیابان مفتح و تقریبا در مرکز تهران قرار دارد. برای رفتن به شهید شیرودی راه های مختلف و آسانی وجود دارد.

در این ورزشگاه تمام امکانات لازم برای برخی از رشته های ورزشی دو میدانی وجود دارد و بانوان به راحتی می توانند با ثبت نام در کلاس های آن این ورزش را به صورت حرفه ای انجام دهند.

دو میدانی

کلاس های دوومیدانی در باشگاه نفت تهران

یکی دیگر از باشگاه هایی که در آن کلاس های آموزشی و حرفه ای دو میدانی به صورت حرفه ای از سال های دور تا به حال برگزار می شود باشگاه نفت تهران است. در این باشگاه که خود نیز در لیگ دوومیدانی کشور حضور دارد و همیشه جزو تیم های مقام دار در این رشته می باشد انواع ورزش های دو میدانی در بخش بانوان آموزش و انجام می شود.

این باشگاه ها یکی از قوی ترین باشگاه ها در زمینه دو میدانی می باشد و از مربیان حرفه ای برای برگزاری کلاس های آموزشی استفاده می نماید. باشگاه نفت تهران در منطقه تهرانسر قرار گرفته است و برای افرادی که به دنبال یک باشگاه مناسب برای این ورزش در غرب تهران می باشند بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

دو میدانی