پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

پاساژ قائم تجریش یکی از قدیمی ترین پاساژهای تهران می باشد. در پاساژ قائم تجریش طبقات زیادی وجود دارد که مهمترین طبقه آن طبقه هنرمندان آن است
دوشنبه 2 مهر / 4 / 7540

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

در تهران پاساژ ها و مراکز خرید زیادی وجود دارد که در هر یک از آن ها صنوف مختلفی مشغول به کار می باشند. پاساژ قائم تجریش یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز خرید در کل تهران می باشد. این مرکز خرید از سالیان دور در خال خدمت رسانی به مردم تهران به خصوص منطقه تجریش می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد پاساژ قائم تجریش و مخصوصاً طبقه هنرمندان آن در اختیار شما قرار دهیم.

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

پاساژ قائم تجریش

در میدان تجریش اگر دوری بزنید پاساژ ها و مراکز خرید متعدد و بزرگی را خواهید دید که همه شان جذاب و دیدنی می باشند ولی گل سرسبد همه این مراکز خرید در میدان تجریش مرکز خرید قائم تجریش می باشد. این پاساژ که آدرس آن میدان تجریش، خیابان شهرداری، بازار قائم می باشد دارای مزیت های زیادی است.

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

از مزیت های این مرکز خرید زیبا می توان دسترسی آسان به آن با مترو و یا خودرو شخصی، داشتن پارکینگ، داشتن طبقات مختلف برای صنف های گوناگون، کافی شاپ و فودکورت، داشتن سرویس بهداشتی در تمامی طبقات و ... اشاره کرد.

طبقه هنرمندان در پاساژ قائم تجریش

در پاساژ قائم تجریش طبقات مختلف در زمینه های مختلف دسته بندی شده اند و صنوف مختلفی در آن ها مشغول ارائه خدمات به مردم می باشند. در طبقه اول و دوم این پاساژ شما می توانید مغازه های زیادی را بیابید که کارشان فروش طلا و جواهر و ساعت در مدل ها و برندهای معروف است.

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

برای خرید پوشاک نیز طبقه همکف این مرکز خرید جای بسیار مناسبی می باشد و شما می توانید مغازه های زیادی را برای خرید لباس و پوشاک با برند های مختلف بیابید. در طبقه سوم نیز مغازه های زیادی هستند که به فروش کیف و کفش لوازم تزئینی می پردازند و سر زدن به آن ها برای خانم ها خالی از لطف نمی باشد.

خانم های که به دنبال خرید شال و روسری و بدلیجات می باشند می توانند به طبقه چهارم پاساژ قائم تجریش سر بزنند و از مغازه های این طبقه خرید نمایند. در طبقه پنجم نیز مغازه های خرید و فروش موبایل و چند کافی نت وجود دارد و بعد از خرید نیز افراد می توانند در کافی شاپ این طبقه نوشیدنی های گرم و سرد ویژه را میل نمایند.

طبقه ششم و یا آخر در پاساژ قائم تجریش به هنرمندان این منطقه تعلق دارد. البته در کنار این هنرمندان چند فست فود و فود کورت مجموعه نیز در حال ارائه خدمت می باشد.

پاساژ قائم تجریش و طبقه هنرمندان

طبقه هنرمندان در پاساژ قائم تجریش برای خود جایگاه ویژه ای در منطقه دارد. در این طبقه شما می توانید انواع آثار های هنری را بیابید و علاوه بر خرید آثار فوق العاده زیبا از آن ها در صورت خواستن به یادگیری هنر این هنرمندان نیز بپردازید.

پاساژ قائم تجریش طبقه هنرمندان

شما در طبقه هنرمندان می توانید گالری های نقاشی را در سبک های مختلف از آبرنگ گرفته تا طلاکاری و قلم مو و.. بیابید. مهمترین بخش این طبقه آموزش هنر به علاقمندان آن می باشد. در اکثر گالری ها شما می توانید افرادی را ببینید که در کلاس های آموزشی اساتید مختلف شرکت کرده اند و در حال یادگیری نقاشی و یا دیگر هنرها می باشند.

یکی دیگر از نکات مهم در این طبقه این است که در بعضی از مغازه های آن شما می توانید آثار برجسته و نفیس بسیار قدیمی را ببینید و در صوت تمایل از آن ها بازدید و یا آن ها را برای خود خریداری نمایید.

علاوه بر گالری های نقاشی در این طبقه اساتید خطاطی و نگارگری نیز حضوری فعال دارند و آن ها نیز علاوه بر فروش آثار نفیس خود در حال آموزش و تربیت افرادی علاقمند به این حرفه ها می باشند.

معرق کاری نیز یکی دیگر از هنرهای موجود در پاساژ قائم تجریش می باشد و اساتید بزرگی در این زمینه از دیرباز در حال فعالیت می باشند و تاکنون شاگردان زیادی را نیز در این مرکز خرید پرورش داده اند.

از دیگر هنرهای موجود در طبقه هنرمندان پاساژ قائم می توان به هنرهای چون آبرنگ، انواع طراحی ها، مداد رنگی، میکس مدیا، نقاشی برجسته و ... اشاره کرد که تمامی آن ها توسط اساتید برجسته به علاقمندان آموزش داده می شود.